Piosenka dla Rodziców

Zaczęty przez anulek_23, 31 Maj 2008, 10:28:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anulek_23

Jaką piosenkę dedykujecie Rodzicom w ramach podziękowań? Czy zawsze musi to byc Urszula Sipinska "Mam cudownych rodziców" czy może jest jakis inny wybór?

sonja

Tylko nie to! może być każda piosenka, którą rodzice lubią, zwłaszcza jakaś z ich "epoki"

Kasia

Moim zdaniem warto zwrócić uwagę co tak naprawde podoba sie rodzicom,

bo może się okazać że oni chcieliby właśnie usłyszeć Sipińską :)
a nie jakąś inna, fajną dla nas, piosenkę.



U nas prawdopodobnie bedzie Sipińska

ostatnio ją sobie puszczalam do odsłuchania i moja mama weszła w tym momencie do pokoju i sobie ją podśpiewywała :)

przy jakim spotkaniu mamusiek rozmawialiśmy nt. muzyki w ich czasów i mamuśki zgodnie stwierdziły że Sipińską bardzo lubią :)

a tak bardziej na wesoło w sytuacji gdy np. na weselu obecne są tylko mamuśki można do wręczania kwiatow puścić refren  piosenki śpiewanej przez Fasolki  "a ja wolę moja mamę" a póxniej już do tańca inną piosenkę.

sonja

Moja mama zabiłaby za Sipińską;) nawet nie chodzi o tą piosenkę, tylko o samą "artystkę":)

Kasia

no właśnie wszystko zależy od rodziców :)

a trzeba pamietać aby całą czwóreczkę zadowoli :) bo to w końcu jest dla nich :)

sonja

Święte słowa Katarzynie;)

feeling.good

My bierzemy Sipińską, tyle że w naszej wersji. Śpiewać na żywo nie będziemy, ale nagramy wcześniej i będzie playback:)

zosia2007

U mnie byla Sipinska.

Moze troche oklepana ale w wykonaniu naszego zespolu wyszlo bardzo fajnie i rodzice byli zadowoleni:)

importerka2008

U nas będzie "Iść w stronę słońca". Tak żeby było optymistycznie, ale bez potoków łez. Jak najbardziej z epoki rodziców, więc powinno się im podobać.

gosialand

Ja będę miała "Cudownych rodziców mam" Sipińskiej, ale mam też inne propozycje:
Bernadeta Kowalska - "Kochani moi rodzice"
Cliver - Podziękowania dla rodziców"
Kumpliki - "Rodzice"
Jacek Kierok - "Rodzicielska miłość"
Anna German - "Dziękuję mamo"
Anna Jantar - "Radość najpiękniejszych lat"
Kaja Paschalska - "Dla mamy"
Natalia Kukulska - "Co powie tata"
Maryla Rodowicz - "Co się stało z mamą"
Wojciech Młynarski - "Nie ma jak u mamy"
Irena Santor - "Piosenka dla mojej matki"
Waldemar Kocoń - Uśmiechnij się mamo"
Spice Girls - "Mama"

:P

gosialand


anulek_23

U mnie jest o tyle problem, że mój narzeczony ma tylko mamę  :( i szczerze mówiąc jeszcze nie bardzo wiem jak rozwiążemy ten problem w czasie podziękowań, prawdopodobnie mój kochany zatańczy z mamą a moi rodzice razem, bo nie widzę innego mądrzejszego wyjścia, jak byłyście w podobnej sytuacji to podrzućcie jakieś inne rozwiązania, jak to zrobić żeby nikogo nie urazić a rodzicom podziękować

zosia2007

#12

;)

Kasia

u mnie była podobna sytuacja tzn. mój tata nie żyje

i tańczyliśmy razem w kółeczku :)


zwierzatko_mojej_mamy

u nas wokalistka powiedziala, ze beda podziekowania,  poprosila ogolnie rodzicow mlodych, bez wyszczegolniania, rodzice T. wyszli, do mnie moja mama, no to wydarlam jeszcze babcie i bylo sto lat i jakies koleczka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good

My dziś wreszcie nagraliśmy naszą wersję "cudownych rodziców mam". Długo nie mogliśmy zgrać się z DJem żeby odebrać od niego podkład. A dziś cała "operacja" w studiu trwała niespełna 2 godziiny.
Z efektu jestem baaardzo zadowolona. Pewnie wszytskie łzy wzruszenia z rodziców wyciśniemy;)

chudonoga

Feeling macie mnóstwo fajnych pomysłów. Zaproszenia, bomboniera, muzyka... Albo jesteś wulkanem inwencji albo przygotowania sprawiają Ci dużą frajdę. Fajnie, że nie jedziecie sztampą.  :ok:

marcheewka

My mieliśmy Cudownych rodzicow - moze oklepana, ale nasze mamy bardzo ja lubią i wiemy, że bardzo chciały właśnie ją uslyszeć. Tańczyliśmy też do niej - ale w parach z rodzicami, wymieniając sie partnerami - nie w infantylnym kółeczku >:(

Rodzicom w podziekowaniu wręczylismy kosze kwiatów, bylo bez przemowy, ale nie bez łez wzruszenia.

Moze dla kogoś to obciach, taka akcja, ale my zrobiliśmy te podziękowania dla rodziców tak, jak oni by chcieli. Tyle.

Kasia

a u nas było infantylne kółeczko

rodziców trójka więc w parach to byłoby trochę nie na miejscu

marcheewka

Cytat: Kasia w 08 Sie 2008, 14:31:34
a u nas było infantylne kółeczko

rodziców trójka więc w parach to byłoby trochę nie na miejscu

sorry, troche glupio mi :oops:
ale skoro nie do pary było, to nie było wyjścia

Kasia

marcheewka don't worry :)

nawet jakby rodzice byli w komplecie to i tak pewnie byłoby w kółeczku

u mojej koleżanki było w parach, jej rodzice razem, jego razem i młodzi razem
i nie podobało ni sie bo kazda para sobie sama tańczyła

znowu przy tańczeniu na przemian tez mi sie nie widzi bo dla mnie to za duzo latania i dziwowania a mało wspólnego tańczenia ;)


także ten jeden raz z pełną premedytacją wybrałam powiedzmy kiczowate rozwiazanie ;)

ale w tym przypadku nie moje poczucie estetyki było najważniejsze tylko to że chcielismy naszym rodzicom naprawdę podziękować

to była nasza wspólna chwila i w nosie mam czy sie komuś podobało czy nie :)


marcheewka

Cytat: Kasia w 08 Sie 2008, 15:04:34
marcheewka don't worry :)

nawet jakby rodzice byli w komplecie to i tak pewnie byłoby w kółeczku

u mojej koleżanki było w parach, jej rodzice razem, jego razem i młodzi razem
i nie podobało ni sie bo kazda para sobie sama tańczyła

znowu przy tańczeniu na przemian tez mi sie nie widzi bo dla mnie to za duzo latania i dziwowania a mało wspólnego tańczenia ;)


także ten jeden raz z pełną premedytacją wybrałam powiedzmy kiczowate rozwiazanie ;)

ale w tym przypadku nie moje poczucie estetyki było najważniejsze tylko to że chcielismy naszym rodzicom naprawdę podziękować

to była nasza wspólna chwila i w nosie mam czy sie komuś podobało czy nie :)



ja tez miałam w nosie, czy to sie podoba, czy to obciach, itp. Plątaniny u nas nie bylo, bo zaczęliśmy ja z mom tatą,  mąż z moją mamą a teście razem, potem ja z teściem, mąz ze  swoją mamą, rodzice moi razem i tak zostało.
Goscie poczatkowo stali i patrzyli, potem też sie przyłaczyli i zrobilo sie tłoczno.

feeling.good

Cytat: chudonoga w 08 Sie 2008, 09:09:11
Feeling macie mnóstwo fajnych pomysłów. Zaproszenia, bomboniera, muzyka... Albo jesteś wulkanem inwencji albo przygotowania sprawiają Ci dużą frajdę. Fajnie, że nie jedziecie sztampą.  :ok:

Dziękuję bardzo:) Większość rzeczy wymyśliłam przeszło rok temu, jak tylko zaczęliśmy planować ślub. Gdybym teraz wiedziała ile z tym będzie pracy, to pewnie bym odpuściła ;D
Dobrze, że część pomysłów zaczęłam realizować już jakiś czas temu (slide show, medale dla rodziców, projekt zaproszeń). Teraz nie dałabym z tym wszystkim rady...

Też zastanawialiśmy się, co zrobić z tańcem podczas podziękować, jako że mój tato nie żyje. Będzie go "zastępował" mój brat, prowadząc mnie do ołtarza, w podziękowaniu medal przygotowaliśmy też dla niego. Problem może sam się rozwiąże, jako, że naszą piosenkę będziemy niby wykonywać "live":) Podejrzewam, że rodzice może tylko sie pobujają w miejscu, obserwując jak śpiewamy :D

kasiad

Cytat: Kasia w 08 Sie 2008, 14:31:34
a u nas było infantylne kółeczko

rodziców trójka więc w parach to byłoby trochę nie na miejscu

A u nas było i w kółeczku i w parach właśnie dlatego,że Rodziców trójka :-\
Najpierw tańczyliśmy w kółeczku,później mój Tata tańczył z Mamą Męża,moja Mama z moim Mężem,a mnie przechwycił mój ukochany Brat  :ag:
Więc mimo,iż wyszło tak samoistnie "w praniu" to uważam,że wyszło super   :ag:

tachogti

My mielismy "Gdy nie ma dzieci w domu" Kazika i nasi rodzice tak szaleli na parkiecie ze balam sie ze zadyszki dostana albo sobie nogi polamia i baaardzo im sie ta dedykacja podobala bo obawiali sie lzawych momentow i innych takich ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P