Zabawy (konkursy?) na wieczór panieńki

Zaczęty przez mary, 29 Maj 2008, 09:37:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Dziewczyny, jakie zabawy/konkursy przewidujecie /miałyście na swoich panieńskich wieczorach?
Na moim tylko 2 panny będą, najwięcej będzie matek małych dzieci, więc żadna wielka popijawa nie wchodzi w grę.

Zastanawiam się też - za radą kol. z pracy- czy nie zamówić jakiegoś jedzenia na wynos, żeby nie wpakować się w gotowanie. A u Was jakie menu?

kotabma

mary_popins ja nie mialam wieczoru panienskiego bo zabraklo na to czasu  :-[ ale 3 czerwca ide do kolezanki wiec przypomnij sie to napisze Ci co bylo. Tylko kolezanka ma w knajpie, a Ty w domu?
Bylam tez na kilku takich domowych u kolezanek i nic specjalnie nie bylo organizowane. poprostu takie babskie pogaduchy a bylo bardzo sympatycznie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

mary ja ci tez nie pomoge, bo nie mialam panienskiego, ale jak by bylo to na pewno poszlybysmy gdzies potanczyc i popic :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kffiatek

Mary, ja organizowałam 2 lata temu wieczór panieński dla siostry. Menu już nie pamiętam, ale było dużo wina i wściekłych psów  :drunk: Impreza była u niej w mieszkaniu, plany były żeby koło 1 ruszyć gdzieś potańczyć, ale przyszła Panna młoda nie dała już rady :) Z konkursów na pewno pamiętam pytania dla dziewczyn ukryte w czerwonych balonikach, przebijałyśmy je wykałaczkami, pytania dotyczące oczywiście seksu, związków itp. Sama organizujesz wieczór panieński?

vobi

Ja mialam panienski w spa, nienajlepsze miejsce na zabawy i konkursy ;)
Ostatnio bylam na takim wypasionym panienskim, ze striptizerem (kurde, wiecie jaka to jest fucha? w sezonie gosc daje 6-8 pokazow co tydzien!). Dziewczyny mialy takie specjalne karty z zadaniami na panienski (cos takiego http://www.allegro.pl/item347728584_karty_z_zadaniami_na_wieczor_panienski.html), ale czesci tych zadan nie zrobisz w domu, bo wymagaja wiekszej grupy ludzi, no i jacys nieznajomi sa potrzebni. Niektore zadania byly wg mnie przegieciem, ale mozna przeciez przesortowac wczesniej karty i te glupawe wywalic...

zosanka

ja byłam tylko raz na panieńskim. Zaczełyśmy w domu. Był alkohol, przekąski, sałatki. Ale jedzenie prawie nie poszło, bo zaraz wychodziłyśmy do lokalu. Właściwie tylko rozpakowała prezenty.

A ostatnio Gioss pisała, że malowała dziewczyny na panieńskim. Robiłam im chyba takie kolorowe makijaże z cekinami, dżetami, malowaniem henną. Bardzo mi się ten pomysł spodobał i sama się zastanawiam czy na swój panienski nie zaprosić wizażystki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

vobi

widzialam kiedys zdjecia z panienskiego w stylu hinduskim - byl makijaz, jedzenie w tym klimacie i lekcja tanca brzucha. No i dziewczyny przebieraly sie w sari czy jak to sie zwie, ale nie mam pojecia skad je wytrzasnely.

tachogti

Ja panienski mam w knajpie wiec bedzie pewnie piwo i tance ;)
Bo na imprezach kolezanek byly rozne zadania dla "mlodych" - miala znalezc pana w skarpetkach i sandalach i z nim zatanczyc i takie tam ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rubin04

hej, ja mam w tę sobotę i nie wiem co będzie - plan jest tajemnica la emam sie stawic o 14 w centrum
W niedzielę jakbęde  w stanie to napisze co i jak  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

No to w skrocie bylo tak:
stawiłam się w umówionym miejscu o 14:00 a tam.... różowy królik, który zaprowadził mnie o 14:00 do SPA. Miałam tam przez godzinę zabieg pt. "lekkie stopy" (to tak przed tańcami) Zabieg super. Jak wyszłam czekały na mnie dziewczyny i posżłyśmy na obiad do Mexykańskiej. Potem był rejs statkiem po Odrze - bardzo ożeźwiający przy tej pogodzie...
Potem kawa, i dalej już maraton po kanjpach, z min. mini-lekscja tańca towarzyskiego. Nad ranem jeszcze na ulicy jakis chłopiec bez namawiania go zrobił mini-stripiz rozrywając swoja koszulę dla mnie by pokazac kaltę hihi.... Wróciłam o 5 rano wyposażona w strój króliczka, piękną bielizne i  mydło -penis podobno by zaqchowac czystość przed ślubem :)

Tylko wsiadanie do taksówki mi nie posżło - przywaliłam policzkeim w drzwi. Solidnie :)

Ogólnie polecam tego typu imprezę - fajnie tak czasmi tylko z babami się pobawic..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tachogti

rubin04 fajne masz kolezanki :D no ja wlasie sie dowiedzialam wczoraj ze moje baby napadna mnie w domu wiec sie obawiam ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

kotabma

mary_popins bylam wczoraj na wieczorze panienskim. bylo super, ale nie bylo zadnych zabaw czy konkursow.
8 bab siedzialo w knajpie, przyszla PM miala nalozone rozowe uszy z napisem moj wieczor panienski, byl pycha tort, piwko itp.
Mloda dosstala prezenty - rozpakowala - posmilysmy sie bo wiadomo jakie to byly prezenty ;)

to byly takie babskie ploty w realu, bylo bardzo sympatycznie.
wiec sie nie stresuj i zrob to co lubisz, lub niech Ci dziewczyny cos fajnego wymysla
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

#12
...

tachogti

Ja mialam wczoraj panienski :D Laskiiiii jak fajnie bylo :D o 19 zwalilo mi sie do domu 15 ubranych na czerwono bab zamknely mnie  w pokoju i jak wyszlam na stole byl "penisowy"  tort i dwa wielkie garnki drinkow, baloniki i serpentyny :D Kobitki mnie przyodzialy w koszulke z napisem "panna mloda" i w welon z firanki i wyglosimy przemowienia okolicznosciowe :P kolo 21 udalysmy sie do knajpy gdzie byly zabawy, konkursy,tance, pijanstwo i pizza :D nad ranem wracalam z przyszla szwagierka przez miasto spiewajac :P i doszlam do wniosku ze mam najlepsze kolezanki swiata :D i jakies 1000 par stringow i podwiazek :P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

martullek

#14
dziewczyny przed piątkowym panieńskim koleżanki z poprzedniej pracy znalazłam w necie takie zabawy - część została wykorzystana :)

TOREBKA
Potrzebna: papierowa torba
Każdy chyba ma swoje własne stereotypy na temat kobiecej torebki. Jedno jest pewne : nie ma w niej rzeczy, bez których można by się obejść.
Każda dziewczyna wybiera ze swojej własnej torebki 3 przedmioty, wkłada je do przygotowanej osobnej papierowej torby i podaje dalej. Kolejna osoba robi dokładnie to samo.
Przyszła mężatka musi wykazać się znajomością swoich przyjaciółek oraz koleżanek i zgadnąć, do której co należy.

PREZENTY
Każda z zaproszonych na Wieczór Panieńskich osób, przynosi w prezencie jakiś przedmiot użytku domowego, w tym również żywność fallicznego kształtu (wazon, oliwę, szczotkę do kurzu, salami, etc.)
Wszystko przy wejściu pozostawiamy w koszyku lub papierowej torbie.
Panna Młoda musi mieć zawiązane oczy. Dostaje do rąk po kolei każdy prezent i bez nazywania przedmiotu musi określić do czego będzie mogła użyć lub do czego przyda jej się dana rzecz w życiu małżeńskim.
Zabawne jest już samo wyszukiwanie na sklepowych półkach prezentu o wymaganym kształcie!

PRAWDA ALBO MISJA DO WYKONANIA
Potrzebne : specjalne ,,Fajne karty" do tej gry
Panna Młoda wybiera jedną z "Fajnych kart prawdy". Musi odpowiedzieć szczerze na pytanie z karty albo wybrać ,,Fajną kartę zadania" i je spełnić. Gra trwa do wyczerpania kart. Pikantne!

QUIZZ
Quizz wymaga przygotowania dużo wcześniej, w absolutnej tajemnicy przed Panną Młodą za to z całkowitym zaangażowaniem Pana Młodego.
Należy przygotować listę 10-15 pytań dotyczących Pana Młodego. Pan Młody samodzielnie na nie odpowiada albo musi wybrać odpowiedź z 3-4 proponowanych.
Podczas wieczoru Pana Młoda zgaduje, jakiej odpowiedzi udzielił jej przyszły mąż. Pełna weryfikacja poznania!

Zabawę można oczywiście przygotować w PowerPoint jest wtedy o wiele efektowniejsza.
Oto propozycje pytań:

1. Co pomyślałeś, kiedy pierwszy raz ujrzałeś swoją przyszłą żonę:
a) jakie piękne oczy
b) niezła dupka
c) nic nie pomyślałem
d) to jest kobieta mojego życia

2. Jeśli twoja przyszła narzeczona byłaby owocem, byłaby:
a) gruszką
b) brzoskwinką
c) śliwką
d) daktylem

3. Marzę o podróży:
a) dookoła świata
b) samotnej podróży do Indii
c) rowerem
d) do Meksyku

4. Nasz syn będzie miał na imię:
a) jak jego ojciec
b) jak mój ojciec
c) jakkolwiek ci się spodoba
d) będziemy losować

5. Gdybym był wędliną byłbym:
a) mortadelą
b) smalcem
c) schabowym
d) tatarem

6. Chciałbym się z Tobą kochać:
a) w lesie
b) w motelu
c) w samolocie
d) w pracy

etc.

ZAKŁADANIE PREZERWATYWY
Potrzebne: cukinia lub ogórek, prezerwatywa
Wszyscy biorą udział: każda dziewczyna po kolei zakłada jedynie za pomocą ust prezerwatywę na warzywo. Wygrywa oczywiście ta, której uda się to zrobić w jak najkrórtszym czasie.

MĘSKI MODEL
Jeśli jesteście w pobliżu plaży wystarczy Wam w zupełności piasek. Jeżeli jednak na piasek nie ma szans potrzebne będą: Modelina w kolorze różowym lub ciasto
Jeżeli nie macie przepisu na jakieś pyszne ciasto - najlepiej w kolorze różowym, np. malinowe lub truskawkowe (chociaż czekoladowe tez świetnie się tu sprawdza) - proponujemy kupić i wymieszać ze sobą nastepujące składniki:
• 2 szklanki mąki
• 1 szklanke soli
• 2 serki topione lub baaaardzo gęsta śmietanę
• 1 łyżkę oleju
• czerwony barwnik spożywczy
Możecie podzielić się na grupy i rozbujać wyobraźnię po to, aby uformować z ciasta idealne męskie ciało. Punkty przyznawane są za realizm lub/i optymizm. Można też próbować z zawiązanymi oczami!
Po ukończeniu modelowania ciasto wstawiamy do piekarnika i czekamy aż się zarumieni...!

ZDOBYCZE
Najlepiej bawić się w miejscach, do których już więcej nie powrócimy, w hotelu, innym mieście, etc.
Gra zespołowa. Chociaż dla indywidualistek przewidziane są grupy jednoosobowe.
Na początku gry należy ustalic czas, jaki grupy daja sobie na wykonanie zadania, na przykład 10 minut, 15 minut, 30 minut. Zalezy od zainteresowanych. Czasu jednak nie może być za wiele, trzeba być szybkim i skutecznym!
Każda grupa w określonym czasie musi powrócic na miejsce z jak największą ilością rzeczy z listy (która również pozostaje otwarta i zalezy od wyobrażni osób uczestniczących w grze):

• Element wymyślnej damskiej bielizny
• Męska bielizna, najlepiej jeszcze ciepła i pachnąca
• Najnowszy typ prezerwatywy
• Zabawka dla dorosłych
• Coś do jedzenia o fallicznym kształcie
• Afrodyzjak
• Numer telefou znanej osoby
• Najwspanialszego i najbardziej niesamowitego chłopaka, jakiego uda Wam sie spotkać
• Etc.

na zabawie był tez striptizer i przyznaję - było to mocno rozrywkowe, ale też się zdegustowałam... ja nie chcę.