Szczesliwa asia407,dodany plener na str 1

Zaczęty przez asia407, 27 Maj 2008, 21:45:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

Cytat: asia407 w 23 Paź 2008, 16:29:35
Zdjecia jakosciowo moim zdaniem bardzo przecietne. Fotograf byl lokalny, niestety nie mialam zbytnio czasu i mozliwosci szukac, a i fundusze byly ograniczone, wiec wyszlo jak wyszlo...
No ale z przyjemnoscia ogladalam wasze, wiec i swoje w koncu musialam pokazac. Czasami tylko jak patrze na nasze to troche mi zal, bo to jednak jedyna taka okazja na super foty
Nic to... Jest co jest, zawsze jakas pamiatka.
dlaczego jedyna??? jak się żaliłam kiedyś ze swoimi zdjęciami Marcinowi z 5czwartych, to mi napisał, że przecież co roku w rocznice mogę robić sesje... :) Co roku, to może nie, ale co kilka... :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

asia, piekne zdjecia, wcale nie sa przecietne  :D :D i Wy sliczni, tacy zakochani  :wub:


julka, no w sumie to jedyna, bo nastepne to beda juz rocznicowe, a nie slubne ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: wrobelek0403 w 23 Paź 2008, 19:57:29
asia, piekne zdjecia, wcale nie sa przecietne  :D :D i Wy sliczni, tacy zakochani  :wub:


julka, no w sumie to jedyna, bo nastepne to beda juz rocznicowe, a nie slubne ;)

ale słowa brzmiały "jedyna taka okazja na super foty"... dlatego napisałam, że super foty można mieć nie tylko ze ślubu. I czasem w rocznicę - zamiast fundować sobie wyjazd do spa - można umówić się na sesję i cudownie bawić przez kilka godzin, a potem pójść na lody czy lampkę wina. Nie tylko dzień ślubu musi być na tyle ważnym dniem, by zainwestować w jego dokumentację fotograficzną.  :yes: :yes: :yes:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

asia407  Piękny plener.Zdjęcie w wianku prześliczne. A do tego to morze.... Super!!!!!!!!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

super zdjęcia! i wydmy i morze :) i młodziutka buzia :)

elizapj

Cytat: sierpniowajulka w 24 Paź 2008, 11:45:02
Cytat: wrobelek0403 w 23 Paź 2008, 19:57:29
asia, piekne zdjecia, wcale nie sa przecietne  :D :D i Wy sliczni, tacy zakochani  :wub:


julka, no w sumie to jedyna, bo nastepne to beda juz rocznicowe, a nie slubne ;)

ale słowa brzmiały "jedyna taka okazja na super foty"... dlatego napisałam, że super foty można mieć nie tylko ze ślubu. I czasem w rocznicę - zamiast fundować sobie wyjazd do spa - można umówić się na sesję i cudownie bawić przez kilka godzin, a potem pójść na lody czy lampkę wina. Nie tylko dzień ślubu musi być na tyle ważnym dniem, by zainwestować w jego dokumentację fotograficzną.  :yes: :yes: :yes:
i tu sie zgadzam:)
i to mowi ta co nie lubi plenerow :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asia407

Dzieki ogromne za komentaze

Cytat: sputnik_sweetheart w 24 Paź 2008, 13:48:27
super zdjęcia! i wydmy i morze :) i młodziutka buzia :)

Dziekuje szczegolnie za mlodziutka  :shy:  Bo buzia 27 letnia (i pol nawet ;) )

Co do zdjec - niby mozna tak czesto, ale oboje nie przepadamy za tego typu imprezami, jakos mi tak niezrecznie jak czyjas uwaga jest caly dzien tylko na mnie skupiona. A z okazji slubu przemoglismy sie i jakos poszlo. Poza tym kiecka i te sprawy... Dlatego troche szkoda, ze fotograf nie z tych "z gornej polki".

Nastepna sesja jak juz kiedys bedzie wielki brzuch  :hihi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

Cytat: asia407 w 24 Paź 2008, 16:11:00
Dzieki ogromne za komentaze

Cytat: sputnik_sweetheart w 24 Paź 2008, 13:48:27
super zdjęcia! i wydmy i morze :) i młodziutka buzia :)

Dziekuje szczegolnie za mlodziutka  :shy:  Bo buzia 27 letnia (i pol nawet ;) )

Co do zdjec - niby mozna tak czesto, ale oboje nie przepadamy za tego typu imprezami, jakos mi tak niezrecznie jak czyjas uwaga jest caly dzien tylko na mnie skupiona. A z okazji slubu przemoglismy sie i jakos poszlo. Poza tym kiecka i te sprawy... Dlatego troche szkoda, ze fotograf nie z tych "z gornej polki".

Nastepna sesja jak juz kiedys bedzie wielki brzuch  :hihi:

no życzę, żeby brzuch był wtedy kiedy zaplanujecie :)

asia407

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tusia

asia407 piękne zdjęcia, zwłaszcza te na wydmach  :clapping:
Życzę Szczęścia na Nowej Drodze Życia  :roza:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

lapin80

asia- zdjęcia bardzo fajne, Twój mąż ma takie spojrzenie, że....
julka- jestem za za za i jeszcze raz za: zdjęciami z okazji rocznic i zupełnie bez okazji też :) mogłabym mieć co tydzień taką sesję.
Myślę nawet nad zorganizowaniem takiej sesji w tajemnicy przed mężem na rocznicę :)

emcia


poli

jejku! pamiętam twoje przygotowania i ślub, strasznie mi się podobałaś!!! Nie poznałalm cię na miniaturce i jak zobaczyłam zdjęcia, to jakbym starą znajomą spotkała  :D internet jest dziwny :hihi:  Na zdjęciach wyszliście naprawdę super. Zdjęcia można trochę inaczej obrobić i od razu będą miały inny wyraz. teraz z materiałem wyjściowym można zrobić prawie wszystko, a skoro wyglądacie tak pieknie to nie ma się czym przejmować. moje ulubione jak biegniecie po plaży. śliczności!