pierwsze kopniaczki...:)

Zaczęty przez jusia, 26 Maj 2008, 11:58:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Moja wizyta u polozne to jakies 7 minut,
ostatnio z reszta polozna nie ma wolnych terminow to z lekarzem mam wizyty-pierwszego kontaktu.
Ale ginekolog co 2 tyg. to przesada!

nionczka

Cytat: aniak1211 w 26 Maj 2008, 16:46:11.
Ale ginekolog co 2 tyg. to przesada!

A sa i gorsze! Jedna jeszcze przed terminem spodziewanej miesiaczki juz zrobila 3 testy ciazowe i bete! To autentyk z forum gazetowego :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

o rany ja już miałam 3 USG ale następne planuje dopiero w 21 tc jak wszystko będzie ok. wtedy to będzie strach!
słuchajcie a trzeba mieć skierowanie na mocz, krew itd. takie podstaWowe badania? w prywatnej klinice chyba nie? pytam się bo mi ostatnio zabrała skierowanie choć robiłąm prywatnie

nionczka

Wydaje mi sie, ze jak placisz to nie potrzebujesz skierowania.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martos82

Na you tube jest sporo fajnych filmikow z ruchami dziecka. Bylam w szoku, jak je ogladalam, bo nie sadzilam, ze dzieci w brzychu moga byc takie niesforne.

http://www.youtube.com/results?search_query=ruchy+dziecka&search_type=
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

poczułam ruchy w 18 tyg, lekarz nie chcial wierzyć, ale ja na 100% czułam, takie delikatne miźnięcie w ręke:) bosko

aniak1211

Oj moga :)
Nawet bardziej,czasem pol brzucha jest plaska a drugie pol wypiete :D

mika

Ania jak ty się czujesz?? już za 5 dni będziemy miały nowego strefowicza :D :D :D

mika

Aniu masz do kogoś nr telefonu żeby wysłać smska że urodziłaś??

brawurka


mika

no to super, ja jej też wysłałam swój więc jakby co to niech piszę :D tak jak Brawurka :D na sali porodowej hehehehe

brawurka

jak juz rodziłam, to T. powtarzałam do zwierzątka napisz, tylko nie zapomnij!:)

aniak1211

hihihi
bede pisala :D
mam nadzieje ze dzidzia zaczeka i przedluzy swoj pobyt w brzuszku do 4 czerwca-wtedy moja mama przyjezdza.
A ja bardzo dobrze sie czuje :)

zwierzatko_mojej_mamy

brawurka132 mam chyba nawet tego smsa, gdzie biedny tata pisal do jakichs obcych osob :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

Jusia, ja pierwsze ruchy poczulam ok 18 tc, ale w zasadzie jak powiedzialam lekarzowi: nie do konca wiedzialam czy to na pewno maluch sie rusza, czy to moze moj zoladek.
Na poczatku ruchy czulam takie delikatne, bardzo nisko, w zasadzie tylko z lewej strony. I to tylko wtedy gdy lezalam spokojnie w lozeczku, czasami tak sie w siebie wsluchiwalam ze musialam sobie przypominac zeby nie zapomniec o oddychaniu :D

kamu2

Aniak jak spojżałam na twój suwaczek to aż gęsiej skórki dostałam,ty już jesteś praktycznie na mecie :)
co do badań to jeśli robisz je prywatnie nie musisz mieć skierowania wiem bo sama tak robie.
Ja chodzę do mojej ginki co miesiąc,ale te dziewczyny co chodzą co 2 tyg to zazwyczaj te co są na zwolnieniu,bo lekarze na dłużej niż 2 tygodnie nie chcą wystawiać.
A to zdjęcie mojego Maksia:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

vobi

Cytat: kamu2 w 27 Maj 2008, 09:50:32
A to zdjęcie mojego Maksia:
sliczny Maksiu/Maksio (?)...  brawo

mika


nionczka

Boski Maksiu!!! Ale zazdroszcze Ci Kamu :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

Dzięki dziewczyny,tu i tak średnio widać ale na monitorze u lekarza to rewelacja,widać że mały ma takie same duże usta jak mój mąż.Zdjęcie było zrobione w 31 tyg
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

aniak1211

kamu2
Ale swietne zdjecie!!!

vobi

Cytat: kamu2 w 27 Maj 2008, 10:29:44
na monitorze u lekarza to rewelacja,widać że mały ma takie same duże usta jak mój mąż

:o takie detale nawet widac? niesamowite faktycznie :)

foszek

Kamu to jest USG 3D ??
Ile kosztowalo??
Przeslicznie widac wszystko....
Mnie molestuja zeby zrobic USG 4D, ale jakos szkoda mi  160 €

zuzia

Cytat: foszek w 27 Maj 2008, 13:07:00
Kamu to jest USG 3D ??
Ile kosztowalo??
Przeslicznie widac wszystko....
Mnie molestuja zeby zrobic USG 4D, ale jakos szkoda mi  160 €

4D? a co to?

aniak1211

zuzia
to jest trojwymiarowe,na ktorym tak ladnie widac dzidzie,
na zwyklym zdjeciu nie jest az tak wyraznie,
chociaz ja mialam wyrazne :)