URLOP 2008

Zaczęty przez tiliam, 25 Maj 2008, 19:21:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Siedziałam wczoraj do północy i nie znalazłam fajnych apartamentów :( A właśnie apartamentów szukam, z dwoma sypialniami i pokojem dziennym, plus basen w miarę duży. Macie jakąś stronę do polecenia, bo ja w googlu szukam.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 27 Maj 2008, 09:34:12
Siedziałam wczoraj do północy i nie znalazłam fajnych apartamentów :( A właśnie apartamentów szukam, z dwoma sypialniami i pokojem dziennym, plus basen w miarę duży. Macie jakąś stronę do polecenia, bo ja w googlu szukam.

Tu linki do niemieckich stron:

http://www.google.de/search?q=kroatien+ferienwohnung&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a

My zawsze jechalismy w ciemno, wiec polecic nic nie moge. Planujecie zostac caly czas w jednym miejscu czy np. 3 dni tu, 3 dni ta, 4 jeszcze gdzie indziej?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Poszukaj na booking.com, venere.com albo w tripadvisor (tam mozesz od razu porównac ceny na kilku portalach do rezerwowania).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

o, jaki fajny watek.

widze, ze u nas w tym roku EGZOTYKA pelna geba w tym towarzystwie: tydzien w Lebie ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 27 Maj 2008, 10:00:23
o, jaki fajny watek.

widze, ze u nas w tym roku EGZOTYKA pelna geba w tym towarzystwie: tydzien w Lebie ;)

no jak dla mnie to egzotyka :)


Pamietam kiedys poszlam z moja siostra cioteczna do restauracji w wawie, ona zamowiala carpaccio, ja pierogi. P. (moja siostra cioteczna) z niedowierzaniem - pierogi, zamow sobie carpaccio albo moze krewetki. A ja: nie, wynalazki to ja moge zjesc zawsze,a pierogi to jest dla mnie luksus :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Tak jak u nas. Wyjazd na Kanary to pojscie na latwizne ale Chorwacja bylaby juz  mini wyzwaniem :-) Ze nie wspomne o polskim Baltyku...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

no racja :D ale obecnie masz powod, zeby jezdzic blisko.

mielismy jechac w tym roku na Syberie, ale sie grupa rozpadla.

ooo, pierogi moze bym dzisiaj zjadla na obiad??

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 27 Maj 2008, 10:17:26
ooo, pierogi moze bym dzisiaj zjadla na obiad??

nie za dobrze CI sie powodzi? Bulki na sniadanie, pierogi na obiad :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Dzięki :) Znalazłam coś fajnego ale na północy Chorwacji. Pomóżcie mi. Tu jest okienko rezerwacji, druga pozycja "per night" i cena, a niżej "reductions - for bad & breakfast". Jak to zaznaczę to jest o 10% taniej, ale wtedy będzie bez śniadania? Czy to może jakaś taka promocja..
Nie zdecydowałam się jeszcze na to miejsce, ale chcę wiedzieć jaka jest cena..
Imagine there is no hate

panikarola

Cytat: mayagaramond w 27 Maj 2008, 10:21:20
Cytat: panikarola w 27 Maj 2008, 10:17:26
ooo, pierogi moze bym dzisiaj zjadla na obiad??

nie za dobrze CI sie powodzi? Bulki na sniadanie, pierogi na obiad :)

masz racje! nie ma co sie rozbestwiac!
zreszta musialabym po nie isc do sklepu daleko...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: inkageo w 27 Maj 2008, 10:29:00
Dzięki :) Znalazłam coś fajnego ale na północy Chorwacji. Pomóżcie mi. Tu jest okienko rezerwacji, druga pozycja "per night" i cena, a niżej "reductions - for bad & breakfast". Jak to zaznaczę to jest o 10% taniej, ale wtedy będzie bez śniadania? Czy to może jakaś taka promocja..
Nie zdecydowałam się jeszcze na to miejsce, ale chcę wiedzieć jaka jest cena..

chyba chodzi o to ze, normalnie masz halfboard, a jak bierzesz tylko sniadanie to placisz mniej.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Aaaaa, ja nie zauważyłam że to HB, myślałam że i tak są tylko śniadania. Dzięki :)
Mam kompromisowy pomysł - 7 dni na północy na Istrii (to Rovinj) w ośrodku z dużym basenem i całą infrastrukturą, a później dwa dni wypadu na południe i tam już nocleg jakikolwiek, ale nastawienie na zobaczenie tego kraju :) Ciekawe tylko czy są jeszcze miejsca..
Imagine there is no hate

jo_miekka

ja polecam www.holidaylettings.co.uk
wynajmowalismy przez ten serwis dom w Toskanii w zeszłym roku, maja duzo ofert, również w Chorwacji

panikarola

jo_miekka, a gdzie dokladnie byliscie? oamietasz moze?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jo_miekka

#65
My? W Piegaio :) Wioska na 10 domów, jeden sklep i jeden komisariat carabinerri. Ta kraina to Garfagnana - góry tam już są. Blisko Lukki. Ale my bylismy autem, więc jeżdzilismy po całym regionie. Zaraz Ci wstawię link do chatki.

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jo_miekka


panikarola

jo, samochodem jechaliscie i rowery zabraliscie? jakie jest wieksze miasto w poblizu, bo z mapy nic nie widze. poczekaj, napisze ci pw :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jo_miekka

No mówię Ci, że w pobliżu jest Lucca. Najpiekniejsze miasto jakie tam widziałam. te wszystkie Sieny i Florencje to niech się schowają.
Rowery meilismy ze sobą, ale nie pojeździlismy, bo tam było baaaardzo juz górzyście. Do naszej wioski prowadziła droga 15 km w górę i i w górę i w górę...

panikarola

aaaa, dobra, dobra, juz widze.

ok, calej reszty sie dowiem z mapy. juz tez widze cennik. napisz mi tylko jak jedzenie plis plis
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

juz w nastepna srode odbywam do Andaluzji mojej ukochanej az na 3 tygodnie!!!!!!!!!!
juz codziennie siedze i marze co bede jesc, (mam ustalone ryby i owoce morza od rana do wieczora, zakrapiane winem, desery i likiery oraz sangria w duzej karafie na 2) ahhhhhhhhh...
no i zakupy tez butowe oczywiscie:))))

pozniej wieksze wakacje tez 3 tyg to Iran,(wrzesien-pazdz) podobno magicznie piekny kraj

jo_miekka

o rany siog...  może się zmieszczę do twojej walizki?! Na jedne i drugie wakacje...

siog

Cytat: jo_miekka w 27 Maj 2008, 13:55:02
o rany siog...  może się zmieszczę do twojej walizki?! Na jedne i drugie wakacje...

nie ma sprawy:)

jak chcesz to Andaluzji to sluze radami:) mam juz obcykana..najlepiej poza sezonem:)
a i wszystko zawsze na wlasna reke:)
Iran wychodzi bardzo tanio!

jo_miekka

Siog, no to idealnie, bo my też zawsze na własną rękę i poza sezonem :)
W tym roku Węgry, ale powiedz, jak Andaluzja na rower? Nadałaby się?