przyspieszenie okresu

Zaczęty przez mollana, 24 Maj 2008, 11:52:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

O piciu soku z cytryny opowiadaly dziewczyny na gazetowym bodajze w 2006 roku. Nie wiem czy to jest bzdura, ale one twierdzily, ze im to pomagalo. Ja nie probowalam wiec nie mam prawa podwazac tej teorii ani sie z nich nasmiewac. Dla mnie okres w dniu slubu nie bylby zadnym problemem, ale rozumiem, ze dla innej dziewczyny to moze byc bardzo trudny dzien. Szczegolnie jesli ma obfite, bolesne miesiaczki, puchnie i ogolnie zle sie czuje. I rozumiem, ze chce tego uniknac. Tak samo jak inne nie chca okresu na wakacjach, na sylwestra, etc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Monika

Mi się wydaje, że takie rzeczy jak picie mleka czy z soku z cytryny to bardziej kwestia autosugestii... ale może warto sprawdzić, bo a nuż jesteśmy na taką autosugestię podatne? Może ja sama sprawdzę, bo odstawiłam tabletki i mam cykle prawie dwumiesięczne teraz - chyba powinnam się do ginekologa-endokrynologa wybrać, bo moim hormonom chyba znowu odbiło :( btw może któraś z Was ma namiary na lekarza o takiej specjalizacji we Wrocławiu? Bo do pani do której kiedyś chodziłam nie chcę już iść :(

marax

wszytko jest prawda ale musimy wziesc wszytkie za i przeciw.czy slub jest wystarczajacym wydazeniem zeby jednorazowo zaczac brac tabletki po czym po miesiacu je rzucic?? czy slub jest wystarczajacym powodem aby ladowac sobie konska dawke luteiny aby miesiaczke wywolac?? pozniej nie miejcie rpetensji ze okres zaczyna byc nieregularny,ze hormony zaczynaja wariowac -a hormony sa ze soba powiazane wiec to nie dziala tylko na hormony plciowe.jezeli okres nie rpzebiega jakos masakrycznie i mozna wytrzymac biorac apap ja bym nie kabinowala

nionczka

Marax, ja mysle, ze dziewczynom chodzilo raczej o nie robienie przerwy w braniu tabletek a nie, zeby zaczac brac tabletki tylko, zeby przesunac okres z dnia slubu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

moze ze stresu Ci sie przesunie i po kłopocie;)
moja babcia mowiła ze na wcześniejsze wywołanie okresu stosuje sie ciepłe kąpiele, ale to było jeszcze w czasie średniowiecza własnie:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mollana

dzięki dziewczyny za gorącą dyskusję:)
dla wyjaśnienia niektórym mniej "wyrozumiałym" osobom dodam, że w moim wypadku pierwszy dzień to rwący potok i chyba bym musiała księdza o przerwę w trakcie mszy prosić:)
 

marax

z tego co pamietam auorka watku wspominala o tym ze nie bierze i zastanawiala sie czy zaczac brac.sorry mollona to bylo takie wyglupianie sie ale jak zaczelas rozwazac picie soku z cytryny to samo przez sie cos mi sie nasunelo

marax

tak na powaznie i przeprazajac za niemile komentarze ,jezeli masz silne dolegliwosci i okres wypada ci w te dni to jedynym sposobem jest opoznienie go przez tabletki antykoncepcyjne ja bym wywolywania progesteronem nie probowala -nie amsz pewnosci kiedy bedzie nastepne krwawienie po takim experymnentowaniu

goga

Molanna - sorry jeżeli poczułaś się urażona, ale te wygłupy nie były personalnie do ciebie, tylko właśnie takie niepoważne pitu - pitu... już będę :-X
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sonja

Mollana właśnie, ja nie miałam nic złego na myśli:) poczytasz trochę to forum to zauważysz że bardzo szybko nawet z poważniejszych tematów robią się takie wesołe rozważania:) a tabletki to jeden jedyny skuteczny sposób żeby być pewnym.

niewiemjaka

mozna tez skutecznie postarac sie o dzidziusia ;) to drugi niezawodny sposob haha :D

gosialand

Cytat: niewiemjaka w 26 Maj 2008, 17:48:31
mozna tez skutecznie postarac sie o dzidziusia ;) to drugi niezawodny sposob haha :D

chciałam to samo napisać  ;D ;D ;D . Gwarancja na 9 miesięcy  :P :P :P