przyspieszenie okresu

Zaczęty przez mollana, 24 Maj 2008, 11:52:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mollana

Nie wiem, czy to właściwe miejsce, w razie czego odeślijcie mnie gdzieś indziej.

Poszukuję sprawdzonego sposobu na przyspieszenie okresu, wypada mi idealnie na dzień ślubu:( jedyne co mi przychodzi to tabletki anty zacząć brać i nie robić przerwy. A może macie jakieś inne pomysły?
Do swojego gina będę mogła pójść dopiero za 2 tygodnie, chyba że innego znajdę na tę okazję:)


ishka82

Wydaje mi się, że tylko tabsy dają taką możliwość. Inne domowe sposoby (zakładam, że pewnie jakieś są) pewnie są wielce zawodne ;)

nionczka

Ktos kiedys opowiadal cos o soku z cytryny, ale ze mnie temat nie interesowal to nie zapamietalam :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mollana

pytanie, czy pić czy unikać:))

nie chcę zacząć brania tabletek tylko w tym celu, a z kolei ryzykować i liczyć na szczęście też bezsensu.
Jak pech to pech:(

aja

ja znam możliwość opóźnienia przez tabl. anty.
o zadnym innym sposobie nigdy nie słyszałam!
więc jeśli bierzesz to nie będzie problemu
a jeśli nie bierzesz to może z nerwów sam Ci sie przyśpieszy albo opóźni!

ale najlepiej jak pójdziesz do lekarza ginia bo przecież są tabletki na wywołanie okresu

marax

no wiesz mozna wziasc luteine-jezeli chcesz zrobic swojemu ogranizmowi masakre pila mechaniczna i wystarczajacym powodem do tego jest slub -to mozna.aha no a ten sok z cytryny - hmmm w zyciu sie z czyms takim nie spotkalam.na internecie sa tylko wypowiedzi interneutek pt "ja slyszalam"-moze gozdzikowa przypomina o wit C??

marax

Cytat: mollana w 24 Maj 2008, 20:15:06
pytanie, czy pić czy unikać:))

dajcie juz spokoj ,jakas jesien sredniowiecza mamy?

konwalia

Ale marax chodzi Ci o luteinę w sensie progesteron- to przecież tez jest ingerencja hormonalna.

Monika

hehe, ja mam koleżanke, która z uporem maniaka twierdzi, że jak wypije na raz litr mleka, to następnego dnia okres dostaje ;) lol   lol lol Choć z drugiej strony nie można nie doceniać siły autosugestii...

marax

no tak pewnie ze to progesteron sorry konwalia ale sok z cytryny mnie rozwalil na drobne kawalki

sonja

jest tez jeden dośc skuteczny sposób wstrzymania tego okresu, tak na pi razy drzwi 9 miesięcy:)

goga

sonja masz za to :drunk:  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

ale tu chodzi o przyspieszenie :):) mozna zawsze sprobowac wsadzic sobie cos w rodzaji takiej szczorki i pozdzierac to badziewie z macicy-wyszczotkowanie sobie zrobic

marax

a jesli chodzi o opoznienie to operacja wyciecia macicy tez jest bardzo skuteczna

sonja

Marax, podoba mi się pomysł z szorowaniem macicy, wyobraziłam sobie taką szczotkę do butelek w wiadomym miejscu:) już wiem po co je wymyślili;)

marax

ja jakos mialam pomysl ze szczotka do wc,idziesz do ubikacji siku sik iprzy okazji szczotkowanie

goga

maraxela ty to masz makabryczne pomysły  ;D ;D ;D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

mam jeszcze jeden -zaszycie pochwy .w noc poslubna uroczyste prucie

sonja

Noo i od razu wychodzi, że panna dziewica - pokaże się zakrwawione prześcieradło i git;) nie trzeba przygotowywac pęcherza baraniego napełnionego krwią;)

marax

sonja ty to masz leb nie od parady -ze ja na to nie wpadla przed noca poslubna

goga

słyszałam o tym zwyczaju he he, dobrze że teraz nie karzą wywieszać tych prześcieradeł :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

eee tam wspolnymi silami z sonia rozwiazalysmy ten problem.jakby tak odszyc po 12h wesela to byloby pol przesceradla czerwonego-zaden z gosci nie mialby watpliwosci ze wielka dziewica panna mloda byla :):):)

goga

to po browarku dla was za innowacyjne pomysły :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

dziewczyny jestescie bezlitosne, rozumiem autorke wątku, za nic nie chciałabym mieć @ w dniu ślubu, zawłaszcza ze są masakryczne, zakładając że doszłabym do Kościoła o własnych siłach to nie wyobrażam sobie zmiany tego i owego w kiecce. jesli przechodzisz@ tak jak ja to idz to gina po tabletki.

nionczka

Mi okres czasem przyspiesza... latanie samolotem. Na serio. Jak mam dostac okres dnia jakiegos i 2 dni wczesniej lece samolotem to wiem, ze tej samej nocy bedzie okres. Chociaz kiedy nie podrózuje jestem regularna jak szwajcarski zegarek, co do dnia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login