jaka wódka na wesele???

Zaczęty przez anulla, 23 Maj 2008, 15:55:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Majeczka

spragnienie kupuj :) ladnie wyglada a goscie i tak beda zadowoleni
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Cytat: wredotka w 24 Cze 2008, 20:13:23
a co sadzicie o sobieskim?? my nad ta wodka sie zastanawiamy bo cenowo jest przystepna.

Sobieski, ale tylko z Kołaczkowa, bo jest też chyba ze Szczecina. Wiem, bo sama na weselu miałam tą z Kołaczkowa. Mój tata, regularny konsument Sobieskiego, bardzo chwalił i dlatego się zdecydowaliśmy. Poza tym udało mi się załatwić prosto z Pomosu, po dobrej cenie, a wódkę przywieziono nam za darmo do chaty przy okazji zaopatrywania pobliskich sklepów.
Wódka się sprawdziła, wszystkim smakowała. Była lodowata, to też jest warunek dobrej wódki. Musi być dobrze zmrożona, inaczej nawet najlepsza będzie okropna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

twinnie dzieki za fachowa porade. Na pewno bede pytac gdzie rozlewaja. Polewam ... ;)

twinnie77

#78
Cytat: wredotka w 26 Cze 2008, 23:48:53
twinnie dzieki za fachowa porade. Na pewno bede pytac gdzie rozlewaja. Polewam ... ;)

Na stronie powinien być jakiś numer kontaktowy. Ja zadzwoniłam i dostałam nr bezpośrednio do przedstawiciela, który zajmuje się dostawami na mój teren. I z nim wszystko telefonicznie ustalałam. Polecam ten sposób.
Polewam na dobre załatwienie sprawy!!!

http://www.belvedere.pl/index.php
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

wielkie dzieki jeszcze raz, jutro zadzwonie z pracy to sie dowiem :) twinnie jestes nieoceniona ! :)

isabelles

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 23 Maj 2008, 18:43:09
goga ja to po kazdej sie zle czuje, a najmniej zle po finlandii ;) jak sie narabalam bolsem na 18stce to do dzisiaj mnie odrzuca od niego, a zaczelam wodke pic znowu dopiero po 6 latach od 18stki ;)

rany zwierzatko - nie uwierzysz ale ja miałam tą samą przygodę z bolsem (tylko na 18 koleżanki) - od wodki mnie nie odrzucało ale bolsa nadal nie tknę :)

miracle8512

muszę odezwać się w tej kwestii ;D nie uwierzycie ale na swojej własnej  osiemnastce własnej upiłam się  pierwszy raz w życiu właśnie bolsem  :-[ (zrobiłam to zanim goście przyszli i właściwie to przez nich bo wszyscy zaproszeni byli na 20:00 -  20:30 nikogo nie, ja smutna i zaczęłam pić z siostami - wszyscy zjawili sie o 21:00, ale ja ledwo to pamiętam :-[) Do tej pory pozostał mi niesmak, bardzo go odchorowałam. ;D

marcheewka

zastanawiamy sie jeszcze nad wódką
1. Maximus
2. Wyborowa
3.Smirnoff
tak jak jeszcze kilka tyg temu przekonana byłam do maximusa, tak teraz nie wiem. Nikt ze znajomych i rodziny jej nie zna... czytałam też, że często bywa podrabiana. sama juz nie wiem.

zosanka

ja sie niezle wczoraj wkurzylam :( bylismy w tesco i był smirnoff za 19,99 zł i do 20 butelek dostawało sie 1 gratis. Wiec wodka wychodziła 19,04 zł. Ale stwierdzilismy, ze pojedziemy zobaczyc do innych sklepów w jakiej jest cenie. Wrocilismy do tesco ale byla inwentaryzacja i tesco czynne tylko do 20 wiec nie kupilismy. A wczoraj cena zmieniala sie na 21,99 zł! no i dupa! dalej nie mam wodki i stracilam taka okazje :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

Cytat: zosanka w 02 Lip 2008, 08:09:31
ja sie niezle wczoraj wkurzylam :( bylismy w tesco i był smirnoff za 19,99 zł i do 20 butelek dostawało sie 1 gratis. Wiec wodka wychodziła 19,04 zł. Ale stwierdzilismy, ze pojedziemy zobaczyc do innych sklepów w jakiej jest cenie. Wrocilismy do tesco ale byla inwentaryzacja i tesco czynne tylko do 20 wiec nie kupilismy. A wczoraj cena zmieniala sie na 21,99 zł! no i dupa! dalej nie mam wodki i stracilam taka okazje :(
a ile tych butelek zamawiasz, że przez 3 złote wodki nie kupisz???

spragnienie

zosanka
czy Ty się jakoś drastycznie odchudzasz przed ślubem?? 
bo dziwnego masz tego ava  ;)
z lodem w ręce i buzią zaklejoną z napisem control
??

zosanka

Cytat: marcheewka w 02 Lip 2008, 21:39:34
Cytat: zosanka w 02 Lip 2008, 08:09:31
ja sie niezle wczoraj wkurzylam :( bylismy w tesco i był smirnoff za 19,99 zł i do 20 butelek dostawało sie 1 gratis. Wiec wodka wychodziła 19,04 zł. Ale stwierdzilismy, ze pojedziemy zobaczyc do innych sklepów w jakiej jest cenie. Wrocilismy do tesco ale byla inwentaryzacja i tesco czynne tylko do 20 wiec nie kupilismy. A wczoraj cena zmieniala sie na 21,99 zł! no i dupa! dalej nie mam wodki i stracilam taka okazje :(
a ile tych butelek zamawiasz, że przez 3 złote wodki nie kupisz???
150 butelek :) i wiem jak lepiej ta kase sporzytkowac :) Szkoda mi teraz wydac o te 3 zł wiecej, a ze mam jeszcze troche czasu to poczekam na nastepna okazje :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

zosanka

Cytat: spragnienie w 02 Lip 2008, 22:03:29
zosanka
czy Ty się jakoś drastycznie odchudzasz przed ślubem?? 
bo dziwnego masz tego ava  ;)
z lodem w ręce i buzią zaklejoną z napisem control
??

narazie sie nie ochudzam, ale przydalo by sie :D obawiam sie czy sie w sierpniu zmieszcze w sukienke zamowiona :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

marcheewka

Cytat: zosanka w 02 Lip 2008, 22:16:32
Cytat: marcheewka w 02 Lip 2008, 21:39:34
Cytat: zosanka w 02 Lip 2008, 08:09:31
ja sie niezle wczoraj wkurzylam :( bylismy w tesco i był smirnoff za 19,99 zł i do 20 butelek dostawało sie 1 gratis. Wiec wodka wychodziła 19,04 zł. Ale stwierdzilismy, ze pojedziemy zobaczyc do innych sklepów w jakiej jest cenie. Wrocilismy do tesco ale byla inwentaryzacja i tesco czynne tylko do 20 wiec nie kupilismy. A wczoraj cena zmieniala sie na 21,99 zł! no i dupa! dalej nie mam wodki i stracilam taka okazje :(
a ile tych butelek zamawiasz, że przez 3 złote wodki nie kupisz???
150 butelek :) i wiem jak lepiej ta kase sporzytkowac :) Szkoda mi teraz wydac o te 3 zł wiecej, a ze mam jeszcze troche czasu to poczekam na nastepna okazje :D
\
AA 150 butelek, no to jest różnica, faktycznie poczekaj.
Ja mam małe wesele, zdecydowanie mniej butelek, dlatego :)

inspiracja

my potrzebowalismy 130 0,5l butelek, więc chodziło o to, żeby wódka była nie za droga, no i żeby "dobrze wchodziła". W Selgrosie trafilismy na promocję Krakusa, do ktorego było 0,5l Coca-Coli gratis, wiec nie było sie nad czym zastanawiać. Myślelismy wcześniej nad Maximusem badź Panem Tadeuszem, ale wybór był czysto ekonomiczny. Jesteśmy zadowoleni :)

spragnienie

marcheewka napisze jeszcze tutaj o swoim ostatecznym wyborze ;)

wis

Jakby to powiedzieć... Słowo się rzekło, kobyłka u płota  lol
A właściwie 96 but Pana Tadeusza za szafą :)

spragnienie

wis to co pijemy ?
;)



jak się bawić, to się bawić :drunk:

wis

Spragnienie - już Ci polałam :D Dobrze że nie jestem miłośniczką wódki i te flaszki mnie nie korcą ;)

marcheewka

Cytat: spragnienie w 07 Lip 2008, 16:46:02
marcheewka napisze jeszcze tutaj o swoim ostatecznym wyborze ;)

Po niedzielnej degustacji Wyborowej i Maximusa wybralismy tą drugą. Oczywiście to rzecz gustu i podniebienia, nam Wyborowa wogóle nie wchodziła, była zbyt ostra. Za to Maximus bardzo łagodny, boje sie nawet, zcy nie za bardzo ( goście beda pili jak wode :))
W tym tygodniu jedziemy go kupić, Maximus w Tesco i Auchan kosztuje 20,98 zł ( Wyborowa 19,98)

Co do win - zdecydowałam po kilkudniowej ;D degustacji - różowe Blosom Hill, białe Slavianti, bułgarskie deserowe półsłodkie oraz Slavianti białe, półsłodkie albo półwytrawne ( nie wiem, ale nie jest za słodkie)

Mam 40 osób pijących, planujemy kupic 70 butelek wódki 0,5l ( jak nie wypija, to rozdamy na "odchodne" gościom) oraz ok. 30 but wina ( ja później wypiję, nie zmarnuje sie ;D) 12 białe deserowe, 10 różowe półwytrawne i 8 białe półwytrawne.

wrobelek0403

a my w zeszłym roku na weselu znajomych zasmakowaliśmy w Palace Vodka. Wchodziła leciutko i żadnego kaca, byłam zdziwiona, ze mi tak dobrze wchodzila, bo wczesniej miałam długą przerwe antywodkowa - autentycznie mnie odrzucało  :o

http://www.polmos.bialystok.pl/prod_12.php

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aurelia


marcheewka

Cytat: marcheewka w 08 Lip 2008, 08:28:10
Cytat: spragnienie w 07 Lip 2008, 16:46:02
marcheewka napisze jeszcze tutaj o swoim ostatecznym wyborze ;)

Po niedzielnej degustacji Wyborowej i Maximusa wybralismy tą drugą. Oczywiście to rzecz gustu i podniebienia, nam Wyborowa wogóle nie wchodziła, była zbyt ostra. Za to Maximus bardzo łagodny, boje sie nawet, zcy nie za bardzo ( goście beda pili jak wode :))
W tym tygodniu jedziemy go kupić, Maximus w Tesco i Auchan kosztuje 20,98 zł ( Wyborowa 19,98)

Co do win - zdecydowałam po kilkudniowej ;D degustacji - różowe Blosom Hill, białe Slavianti, bułgarskie deserowe półsłodkie oraz Slavianti białe, półsłodkie albo półwytrawne ( nie wiem, ale nie jest za słodkie)

Mam 40 osób pijących, planujemy kupic 70 butelek wódki 0,5l ( jak nie wypija, to rozdamy na "odchodne" gościom) oraz ok. 30 but wina ( ja później wypiję, nie zmarnuje sie ;D) 12 białe deserowe, 10 różowe półwytrawne i 8 białe półwytrawne.

Napiszę po fakcie.
Niestety, baardzo dużo alkoholu nam zostalo. Okazało się, ze mało osob pije w ogóle, pomimo że rozdalismy każdej parze flaszkę, mamy jeszcze na chrzciny i to nie jedne ;D
Wypito ok. 0,7 l na głowe osób pijacych. Ale winą obarczyć można tylko dj - a, który tak gral, ze szkoda było siedzieć i pić :)

Kasia

no własnie u mnie też niewiele osób piło

wiekszość przyjechała własnymi samochodami (autobus niepotrzebnie zamawialismy)