jaka wódka na wesele???

Zaczęty przez anulla, 23 Maj 2008, 15:55:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

My mieliśmy Maximusa i Finlandię - ale to było małe przyjęcie. Polecam Maximusa także na większe, bo to ta sama rozlewnia co Finlandia a wódka w cenie smirnoffa czy sobieskiego

crazy.live

U nas będzie wyborowa. Z tego co wiem ma bardzo dobre opinie "smakoszy". Mi nie smakuje żadna wódka, wolę piwo ;)

zosia2007

Cytat: Anupka w 09 Cze 2008, 14:44:01
Cytat: zosia2007 w 08 Cze 2008, 23:26:03
U nas była Pan Tadeusz.

zosia2007, to poproszę o relację jak samopoczucie po niej, jak w smaku itd., bo my też wstępnie się na nią zdecydowaliśmy...

Anupka mimo, iz moi goście dużo pili to nikt nie poczuł się źle. Drugiego dnia, na poprawinach też była wódka i nikt nie narzekał na kaca.

Poza tym, Pan Tadeusz ma ładne butelki, które się fajnie prezentują na stołach:)

kamelia04.08.2007

u nas był absolut "zwykły" i finlandia cytrynowa
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

martullek

my już podjęlismy decyzję, że będzie Wyborowa. bylismy tydzień temu na ślubie u kolegi i tam też była - no i była dobra ;)

marcheewka

Moja "teściowa" mówi o finlandii, ale ja mam opory, bo to trochę drogo.
Zastanawiam się nad smirnofem, no i wyborowa.
Ale mój N mówi, że mu sie wyborowa jakos tak meliniarsko kojarzy ;D
Nie znam sie na wodkach zupełnie, oboje nie pijący, ta wyborowa ma całkiem dobre opinie...

mika

marcheewka to kupcie maximusa, to ta sama rozlewnia co finlandia a jest tańsza a w smaku niemalże identyczna

marcheewka

Cytat: mika9983 w 10 Cze 2008, 08:14:57
marcheewka to kupcie maximusa, to ta sama rozlewnia co finlandia a jest tańsza a w smaku niemalże identyczna

mówiłam o tym mojemu N. Powiedzial, że "prawie" robi różnicę ;D
jakoś nie chce sie przekonac, choc ja uważam, że moze być. No, zobaczymy jeszcze, za dwa tyg. idziemy na wesele, sprawdzimy jaką tam wódkę mają.

spragnienie

Cytat: mika9983 w 10 Cze 2008, 08:14:57
marcheewka to kupcie maximusa, to ta sama rozlewnia co finlandia a jest tańsza a w smaku niemalże identyczna

o tego nie wiedzialam, piwko dla miki :)

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

gosialand

a ja będę miała wódkę "Młoda Para" albo "Wódka weselna" www.polanin.pl , teraz to nawet w makro można kupić  :drunk: :drunk: :drunk: , można już kupić 0,5 za 18,26 ( a w makro jeszcze taniej) , dobra i głowa na drugi dzień nikogo nie bolała  :drunk: :drunk: :drunk:

niewiemjaka

u mojej siostry był Maximus - polecam naprawde,
my planujemy chyba Finlandie wstepnie...

wredotka

a jaka jest roznica w cenie miedzy finlandia i maximusem w Polsce??

natka

No wlasnie i czy tego maximusa mozna tak normalnie kupic bo jeszcze sie z ta wodka nie spotkalam

mika

cena za 0,5 maximusa to ok 22 zł
a finlandii najtaniej widziałam za 32zł
dostać można normalnie maximusa, my kupowaliśmy w tesco - zarówno jedna jak i druga wódka były tam najtańsze

ze_nitka

U nas był Smirnoff... ale nie smakował za dobrze a to dlatego że był ciepły :/ (a wzieli od nas wódkę dzień wczęsniej żeby ja schłodzić :/).
Moim zdaniem czy WYborowa, czy SMirnoff czy Bols, nie ma znaczenia jeśli wódka jest dobrze schłodzona. Ciepła rzadna nie będzie dobra.

spragnienie

Cytat: natka_26 w 12 Cze 2008, 20:14:58
No wlasnie i czy tego maximusa mozna tak normalnie kupic bo jeszcze sie z ta wodka nie spotkalam

można
mój szwagier kupował bodajże w makro
ja sie wcześńiej z nia nie spotkalam, ale teraz jak sie interesuje tematem  ;D  to mam same pozytywne opinie

zwierzatko_mojej_mamy

mysmy mieli finladnie po 27 zeta :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosanka

zwierzatko_mojej_mamy a skad wzialas tak tanio?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

sznapkowa

My mieliśmy Wyborową. Wszystkim smakowała :) no i dobra cena.
Dla mnie kazda wódka jest okropna ale gośic chwalili że bardzo się poprawiła jakość Wyborowej. A świadczyć może ilość wypitej wódki (na niecałe 50 pijących osób poszło 40 butelek 0,7l)

zwierzatko_mojej_mamy

zosanka po pierwsze - hurtownia w tarnobrzegu - czyli wszystko jak zwykle taniej ;) tak jak makijaz probny 20 zl a fryzura probna 30 ;D

a jeszcze do tego wlascicel knajpy posredniczyl - ma jakas tam specjalna umowe z kurtownia i licza mu po 50 gr na butelce mniej niz nam przez tel zaproponowali ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

Zwierzatko - a w jakiej hurtownii kupowalas ta finlandie? pytam bo ja z okolic :)
27 zl za 0,5l ?

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka


spragnienie

ok dziewczyny jak maliny
na imprezie obcykałam o co kaman z tą wódką maximus
:)
to jest wódka finlandzka (jak było wyżej wspomniane rozlewana tam gdzie finlandia ), importowana do PL (to ważne że niel rozlewana w Pl, jak uczy doświadczenie), dodatkowo - na to mi zwrócili uwagę "fani" maximusa -ma ona taki korek na górze butelki, czyli nie ma możliwości "oszukiwania" pośredników czy kogoś na wódce, bo korek zabezpiecza - nie można odlać wódki i dolać czegoś tańszego do butelki (nie wiem czy potrafie to wytłumaczyć)