jaka wódka na wesele???

Zaczęty przez anulla, 23 Maj 2008, 15:55:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spragnienie

my kupujemy maximusa
wyborowa jednak odpadła, a Pan Tadeusz byl ostatnio na weselu, na którym byli moi rodzice i tacie nie smakował w ogóle

niewiemjaka

My stawiamy na MAXIMUSA rowniez:) cena 21 zł przed negocjacją za 0,5l

*swoja droga niezly PRek maximusa sie tu tworzy ;)

spragnienie

#102
powiem szczerze, ze ja sama nie znalam tej wódki kilka m-cy temu, w ogóle nie pijam wódki
dopiero jak sie zaczelam interesowac w kontekscie wesela to sie okazalo, ze taka wodka istnieje i ma dużo zwolenników wsród osób pijących wódkę na weselach/imprezach etc
np. w rodzinie szwagra piją tylko tą wódkę i też byla na weselu :) stąd mamy "przetestowane" na gościach, ze dobrze smakowala i nie bylo po niej sensacji
nawet moj N. ktory pije wodkę tylko na weselach czy sylwestrze wypil wtedy z 7 kielonków (!) i czul sie dobrze, nie spil sie i nie mial kaca , ani nic
nawet pamietam, ze bylam w szoku że pije wódkę i nie kręci nosem, ze go zmuszają, bo mu dobrze wchodzila :)

do tej pory myślalam, ze wódka to wódka i nie ma znaczenia czy maximus czy pan tadeusz - bo i tak smakuja tak samo  ;D

marcheewka

my mielismy Maximusa i bardzo "smakowal". Wszyscy rano dobrze sie czuli, dobrze wchodził, ale była baaardzo mocno zmrożona

niewiemjaka

Maximus 130 szt 0,5l po gdzies 19,9 zakupiony :D

spragnienie

wczoraj i my zakupiliśmy 30l maximusa
i napoje :D

balbina


mignon

U nas też byl Maximus. O tej wódce dowiedziałam się dopiero na strefie, ale licząc na Wasz dobry gust udało mi się przekonać do jej zakupu całą resztę. I to był strzał w dziesiątkę.

zlota

u nas będzie Finlandia, no i dobrze bo moze ja tez sie napije :D a inne ciężko przełykam  :D

wredotka

moj nie chce finlandii, na razie mamy trzy typy: luksusowa,  polonaise albo sobieski. Najlepsze jest to ze tesc sie uparl ze on placi za wodke i ma jej nie braknac, wiec na jakies 65 osob na 2 dni bedzie 300 butelek  :o normalnie rzez

spragnienie

300?!?  :surprise:
to prawie 5 butelek na głowę  :o

Agaaa

wredotka to Ci pewnie zostanie na "nową droge zycia: ze 100 flaszek:)

Agaaa

my mielismy Luksusowa, kupowalismy w Auchan za 17 zł za 0,5l

na 96 osob 120 flaszek wodki i zostalo na z 20 szt. Goscie byli bardziej "winni" niz "wodkowi"..Wina bylo tez ok 120 butelek i nie zostalo nic :o

spragnienie

no to naprawde dużo poszło flaszka wódki i ponad butelka wina na osobe , wow :D

ulala28

My na 65 os. mamy 70 butelek Luksusowej i 30 but wina. W związku z tym, ze to juz tuz tuz to mam leki i teraz obawiam sie ze braknie :o Ja chce zeby juz byl poniedzialek!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

wredotka

ulala to tylko stres przedslubny :)

ulala28

Wiem... lece na melisie od tygodnia:) ale teraz to juz chyba potrzebuje cos mocniejszego...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

wredotka

Cytat: Agaaa w 04 Wrz 2008, 15:00:38
wredotka to Ci pewnie zostanie na "nową droge zycia: ze 100 flaszek:)

hurtownia powiedziala ze przyjma wszystkie 'left-overs' wiec spoko :)

spragnienie

Cytat: ulala28 w 04 Wrz 2008, 19:34:47
My na 65 os. mamy 70 butelek Luksusowej i 30 but wina. W związku z tym, ze to juz tuz tuz to mam leki i teraz obawiam sie ze braknie :o Ja chce zeby juz byl poniedzialek!!!

ula no co TY, jeszcze bedziemy chciala przeżyć tą sobotę jeszcze raz  :)
przytul

ulala28

Tak, ale to juz w poniedzialek :))) Aktualnie nie moge doczekac sie finalu (szczesliwego) A dla wszystkich zestresowanych  :piwko:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

spragnienie

ja narazie luz blues
ale za to jak mnie jutro trzasnie, to nie wiem czy sie pozbieram :D

sunflowerka

Ale mi ulżyło. Nie znam się na wódkach, a widzę , że chwalicie tu Maximusa. Dziś byliśmy podpisywać umowę z salą i klamka prawie zapadła - będzie Maximus. W poprzedniej wersji miał być Bols i byłam strasznie tym Bolsem spanikowana, bo wszyscy twierdzą , ze kiedyś był dobry , ale teraz się popsuł. ( ja wódki generalnie nie pijam , co najwyżej w drinkach)
Przychodzimy dziś do pana kierownika naszej restauracji, a on nam wylatuje z Maximusem. No to ja w pierwszej chwili radość, że Bols już zniknął z naszych oczu, ale zaraz zwątpienie co to za wódka ten Maximus.
Generalnie to najchętniej widzielibyśmy Abosluta, ale niestety wódkę zapewnia restauracja, więc jak się możecie domyślić płacilibyśmy za niego naprawdę sporo.
Dziewczyny dzięki za wszystkie opinie o Maximusie, teraz będę spać spokojnie.  :thankyou:

zwierzatko_mojej_mamy

sunflowerka łoo matko - BOLS BYL DOBRY ? :D przerpaszam, ale to jest powod dla ktorego przez 6 lat nie pilam wodki w ogole :D bo wypilam bolsa ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sunflowerka

Zwierzak ja Bolsa piłam tylko w drinkach i to na weselu w ubiegłym roku. I tam właśnie słyszałam też takie opinie. No i dziś ten sam tekst od kierownika restauracji : "był dobry". Wydaje mi się, że to też bylo jego tłumaczenie dlaczego tak wyśmienita restauracja (za jaka sie uważają) na weselu serwuje Bolsa :zly:. No ale nastąpiła zmiana, bo się wszyscy młodzi skarżyli. Z reszta jak tu się nie dziwić. Jeszcze nie słyszałam dobrej opinii na temat tej wódki.

zwierzatko_mojej_mamy

sunflowerka ja tez nie ;D dobrze, ze chociaz zmienili ;D gorsze co pilam to tylko bimber na zlocie strefowym :D

Dodany tekst: 04 Lut 2009, 15:58:55

tzn nikt tego nie wypil, tylko liznal albo powachal ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl