jaka wódka na wesele???

Zaczęty przez anulla, 23 Maj 2008, 15:55:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anulla

Dziewczyny podzielcie się wiedzą jaką wódkę miałście na weselu albo jaką planujecie mieć. Co polecacie???

zwierzatko_mojej_mamy

my trawimy tylko finlandie i taka kupilismy na weselicho ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

My mielismy bolsa i dora byla

spragnienie

podobno finlandia i wyborowa są najlepsze na wesele

sama się nie znam na wódce i też mam ten problem :/

goga

zwierzatko_mojej_mamy mój mąż z uznaniem kręci głową i twierdzi ,że sam by chętnie poszedł na to wesele, on to finlandia i smirnoff ew. sobieska, bo twierdzi że po innych źle się czuje - taki snob ;D ;D ;D ;D a ja mu mówię że to starość, bo jak był młodszy to każdą wypił  lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

gatka2804

u nas na weselu/przyjęciu był Pan Tadeusz.

(Oczywiście tradycyjnie zostawiliśmy butelkę, która czeka na chrzciny naszego dzidziusia)

Kasia

u nas będzie Wyborowa :)


a moja sis planuje Smirnoffa

zwierzatko_mojej_mamy

goga ja to po kazdej sie zle czuje, a najmniej zle po finlandii ;) jak sie narabalam bolsem na 18stce to do dzisiaj mnie odrzuca od niego, a zaczelam wodke pic znowu dopiero po 6 latach od 18stki ;) a i tak dalej w drinach czy sama to nie bardzo -  jedyne co moge w dowolnych ilosciach bez problemu to wsciekle psy   jupi
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

feeling.good


misiaczek187

U mnie była finlandia :) innej moje snoby nie trawią :)

vobi

u nas byla Finlandia, a niedawno bylam na weselu gdzie byla Wyborowa - co do smaku sie nie wypowiadam, bo w ogole wodki nie pije, ale chyba butelki ladniejsze niz drzewiej maja, takie ozdobne, fajnie na stolach wygladaly

wis

U nas będzie Pan Tadeusz - smakuje nam, nie ma po nim sensacji no i butelka mi się podoba. A zresztą też sentymentalnie - mój ś.p. tata miał na imię Tadeusz.

twinnie77

Sobieski z Kołaczkowa :D

Trzeba brać z pewnego źródła, bo nawet te najlepsze marki mogą okazać się podróbami, które przez gardło nie przejdą.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

 u nas była Wyborowa ale to dlatego że cena jest bardzo przystępna! bo gdybym na alkohol mogła przeznaczyć więcej to kupiłabym Finlandię - Finlandię mieliśmy tylko w drink barze!

wis

My też chcielibyśmy Finlandię ale przy takiej ilości cena jest zaporowa :(

martullek

my będziemy mieli Finalandię, albo ewentualnie Wyborową - też mam w rodzinie samych smakoszy ;)

martos82

My mamy Smirnoffa, choc teraz wybralabym Wyborowa. Dobre opinie ma tez Maxiumus.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wis

Rachunek mamy prosty - 100 but Pana Tadeusza - 1900zł,
100but Finlandii 2800zł...

dragonfly

Pan Tadeusz, butelka fajnie wyglada (my mielismy 0.7), byla super zmrozona, pita bez przerwy przez 2 dni;), wszyscy swietnie sie czuli w trakcie i po;)... tyle z doswiadczen innych, ja pilam gin

Monika

u nas będzie Kalganoff - to ukraińska wódka jest, podobno niezła :) zresztą na sylwestra próbowałam i następnego dnia było ok, a podobno test 'dzień po' w przypadku alkoholi jest najbardziej miarodajny ;)

spragnienie

Cytat: martos82 w 24 Maj 2008, 12:47:09
My mamy Smirnoffa, choc teraz wybralabym Wyborowa. Dobre opinie ma tez Maxiumus.

ostatnio byłam na weselu gdzie był sam maximus - bo 1 z rodzin tylko tą wódkę pija ;)
ja nie piłam, ale wszystkim posłużył i na drugi dzień wszyscy dobrze się czuli i na [poprawinach też balowali


a Pan Tadeusz ma też ten walor, że butelki ładne

anulla

Ja tam smakoszem wódki nie jestem, bo z kielicha to łyknąć nie umiem a w drinku chyba za bardzo nie czuć. My planujemy Finlandię bo byliśmy na weselu u kolegi mojego N. i wszyscy baaaaardzo zachwalali tą wódkę. Dobrze się czuli i nie było żadnych sensacji. Tylko wiecie...korci mnie żeby trochę pociąć po kosztach i np kupić Sobieskiego albo Smirnoffa. Sama nie wiem...bo niby wódka to wielce istotny składnik wesela hihihih  :drunk:

anulla

Zdecydujemy się chyba na Smirnoffa a za zaoszczędzone 600zł fundniemy gościom autokar :) To chyba nie jest kijowa wódka, niektóre z Was miały i chwalą, mam nadzieję,że będzie ok :)

zosia2007


Anupka

Cytat: zosia2007 w 08 Cze 2008, 23:26:03
U nas była Pan Tadeusz.

zosia2007, to poproszę o relację jak samopoczucie po niej, jak w smaku itd., bo my też wstępnie się na nią zdecydowaliśmy...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login