cesarka? "pure nature"? znieczulenie?

Zaczęty przez vobi, 20 Maj 2008, 15:59:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

maraxela skonsultuj nacinanie.... lepiej naciąć, czy żeby się rozerwało?

konwalia

#76
Co do klapsa może maraks wie?

goga

eee no chyba lepiej naciąć, po rozerwaniu pewno gorzej sie goi :(
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

nie ma zadnego klapsa:) dlaczego niby nie z mezem?? te kobiety przy ktorych byl maz
1 mialy lepszaopieke bo maz jak polozna za dlugo nie przychodzila wydar ............ i zaraz lataly
2 kobieta nie lezy sama i nie wyje do ksiezyca tylko moze sobie powyzywac meza:):)
3 to duze wsparcie psychiczne ze ktos bliski jest przy nas,lepiej niz znajomy lekarz-przynbajmniej dla mnie to byloby lepsze
4 wielkie przezycie dla obojga rodzicow.widzialam jak ojciec wytrzymal caly porod a jak zobaczyl dziecko (przetrzymal krew,nerwy,bole) zemdlal a pozniej plakal ze szczescie-nei sadze zeby to samo przezywal czekajac za drzwiami.

konwalia

Co do nacinania to polska szkoła jest inna niż np skandynawska czy amerykańska.
To położna powinna decydować na podstawie przebiegu porodu, ale tak nie jest.
No bo jak tu nie naciąć, gdy leży się w pozycji odwróconego żuka?

elve

matko, o czym ja dyskutuje!! spadam na bardziej mnie dotyczący dział, np kuchnię :P

konwalia

To tak jak ja, ale teorię mam jako tako poznaną.

goga

Marax - ale ja już rodzić nie będę :) he he , ale mimo wszystko nie chciałabym z facetem, tak jakoś..... eeee nie, ale to tylko moje zdanie :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

konwalia

A mój nie chcę i myślałam, że padnę jak go pani w poradni przedmałżeńskiej próbowała namawiać  ;D

marax

nie wiem co jest lepsze z tym kroczem -naciecie mozna jakos chyba kontrolowac a jak peknie to moze poleciec az do dobytu i przerwac go a to pozniej skutkuje nietrzymaniem stolca.zdania sa generalnie bardzo podzielone - twinni wkleila wczoraj na hartowaniu piersi dyskusje na ten temat

marax

a co to nie widzial twoj cholop:) co masz meidzy nogami ?? nie rozumiem dlaczego nie?? jak zrobil to niech to dokonczy-moim zdaniem oboje rodzice powinni rodzic a nie tylko kobieta

konwalia

Marax dużo zależy raczej od pozycji czy pęknie czy nie.
Moja koleżanka tak rodziła i miała dwa szwy. Po żadnym nacięciu nie założą tak mało.

marax

konwalia na tach szczegolach sie nie znam z tym pekaniem

konwalia

Jeszcze nic nie zrobił  ;D Jak już popracujemy nad tym, to myślę że zmieni zdanie, jak nie to nic na siłę. Chociaż wydaje mi się, że chłop przydaje się głównie, by być lepiej traktowaną.

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela no moj chlop na pewno nie widzial jak wale kupe na przescieradlo, przemieszana z moczem i krwia i jakas mazia jeszcze :D i jak tamtedy wylatuje glowa 4 kilowego dziecka :D ja jestem na nie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

a tam daj spokoj nie widzial to zobaczy nic co ludzkie nie jest nam obce wkonc to jego dziecko.dlaczego ty masz sie meczyc a on ma ci nie pomagac

goga

zwierzatko_mojej_mamy jak ty to pięknie potrafisz ubrać w słowa  ;D ;D ;D ale popieram i masz za to  :drunk:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

marax

pozatym facet zazwyczaj jest przy glowie rodzacej i nie wiedzi co sie dzieje nizej .robia to tak ze jest przysloniete

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela a dejze spokoj z taka pomoca - bym tylko miala w glowie "przesun sie do glowy T., do glowy!! nie na krocze - do glowy!!! " :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: goga w 20 Maj 2008, 21:30:43
maraxela o nie nie nie nie nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! żadnego porodu z chłopem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

goga, dlaczego??? w sumie to chyba zależy od chłopa, jak się go nie zmusza, sam chce, to nie widze przeciwskazan. przeciez w newralgiczne miejsca zagladac nie musi, wystarczy jak stanie "w głowie" i potrzyma za rekę". :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

goga do uslug :D dzisiaj moge walnac jeszcze kilka kwiatkow prosto z mostu bom zmeczona  i zla ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

a tam gadanie-masz matke lekarke ale jakbys miala tam lezec sama przez 8h i sie zwijac z bolu,przetsraszona to tez jest inna sytuacja.on nie musi byc przeciezo samego konca

wrobelek0403

Cytat: goga w 20 Maj 2008, 21:33:01
mówiciwe o Polnej??? - ja go znam pod nazwą "kombinat"  :)

taaaa i "tasma produkcyjna" ... ale co ginekolog, to sie okazuje, ze pracuje na polnej...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

samo to ze ci poda wody,przykryyje,przetrze czolo zimnym recznikiem duzo daje

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela no do parcia moze tam siedziec ;) prawda jest, ze tak gadam, bo pewnie bede rodzila z mama :D mozliwe, ze zmienilabym zdanie , gdyby mnie chlop namawial, albo w trakcie, ale na ta chwile jestem na nie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl