Autor Wątek: depilacja  (Przeczytany 23865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Odp: depilacja
« Odpowiedź #75 dnia: 08 Lut 2014, 17:07:08 »
Doradzcie jaki depilator kupic:)

Samodzielny wosk mnie meczy,
za duzo czasu,zabawy,balaganu,
a jak za pozno przylkeilam pasek to juz nie odkleilam:D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

konwalia

« Odpowiedź #76 dnia: 08 Lut 2014, 17:59:14 »
Ja mam najzwyklejszy bez bajerów Braun za ,79zl, jest ok, boli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #77 dnia: 08 Lut 2014, 18:14:28 »
aniak, ja kupiłam pare lat temu podgrzewacz do wosku, o taki:

podgrzanie trwa ok. 30 minut, ale potem samo woskowanie jest szybkie. mi dwie łydki zajmują 20 minut, nie obklejam sie, tylko kłade wosk, pasek, dwa razy przyklepie i zrywam, i tak raz za razem,bardzo szybko idzie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #78 dnia: 08 Lut 2014, 18:28:35 »
silkepil 5 lub 7 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam chyba 5 i kocham Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jestem od pol roku wydepilowana we wszystkich mozliwych miejscach i to tak, ze w kazdej chwili moge isc na basen, bez paniki w myslach "o jeeezuuuu, jak to dzis na basen?? nieeee, musialabym sie ogolic/wydepilowac" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

aniak1211

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Lut 2014, 18:46:16 »
wrobelek0403
Mam dokladnie taki sam podgrzewacz:)
Ale po tygodniu jak kilka wloskow mi odrosnie to znowu podgrzewanie i rwanie a ciezko nalozyc wosk na jeden wlosek;) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Do tego mala ciagle cos chce i jakos nie zachwycilam sie.

Mam nadzieje ze nie pozaluje zakupu-najwyzej siostra dostanie:)

Dodany tekst: 08 Lut 2014, 18:48:06
silkepil 5 lub 7 wink ja mam chyba 5 i kocham
Nad tym sie zastanawiam,
kolezanka poleca;)

Bo silkepil 7 troche za drogi;) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co jak mi sie nie spodoba:D
« Ostatnia zmiana: 08 Lut 2014, 18:48:06 wysłana przez aniak1211 »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Lut 2014, 18:46:16 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #80 dnia: 08 Lut 2014, 18:49:19 »
aniak, ja miałam taką wypasioną rowente, juz teraz nie pomne modelu, bo oddałam siostrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

za bardzo mnie bolało, wole wosk.

aniak1211

« Odpowiedź #81 dnia: 08 Lut 2014, 18:50:20 »
Ja mam najzwyklejszy bez bajerów Braun za ,79zl, jest ok, boli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wiem ze przy kazdej depilacji musi bolec:D
Ale jak dalam rade przy wosku to i depilator wytrzymam.
Jakies 15 lat temu mialam depilator z zepter,
przez jakis czas uzywalam,pozniej przestalam,
siostra do tej pory go uzywa:)
Ale sam dzwiek mnie odstrasza:D

Dodany tekst: 08 Lut 2014, 18:51:47
aniak, ja miałam taką wypasioną rowente, juz teraz nie pomne modelu, bo oddałam siostrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

za bardzo mnie bolało, wole wosk.
Nie strasz:D
Najwyzej siostra bedzie miala nowy a ja zamowie wosk do podgrzewacza:D
« Ostatnia zmiana: 08 Lut 2014, 18:51:47 wysłana przez aniak1211 »

ddu

« Odpowiedź #82 dnia: 08 Lut 2014, 19:05:55 »
ja mam 7, nogi nie bolą wcale

do bikini się nie zabieram, bo nie widzę, brzuch zasłania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #83 dnia: 08 Lut 2014, 20:03:16 »
Ja sie boje o swoje bikini i pachy:D
Mam bardzo grube wlosy.

Nie mam zamiaru kupowac;)
ale zastanawia mnie skutecznosc:D

Pamietam ze kiedys z siostra kupilysmy zamrazacz w spayu w sklepie dla sportowcow:D
Myslalysmy ze jak se zmrozimy nogi to nie bedzie bolalo:D

wrobelek0403

« Odpowiedź #84 dnia: 08 Lut 2014, 20:11:53 »
nigdy nie przekonałam sie do depilatora pod pachami i w okolicach bikini, o nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

za wolno, za bardzo boli. tylko wosk, raz i po bólu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #85 dnia: 08 Lut 2014, 20:18:25 »
ii tam, boli tylko pierwszy raz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no pierwsze dwa razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj potem to juz popierdolki odrastaja tylko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #86 dnia: 08 Lut 2014, 20:55:44 »
Ja po wosku mam gesciejsze wlosy na nogach:D
To rwanie chyba pobudzilo "uspione" cebulki:D

suegro

« Odpowiedź #87 dnia: 09 Lut 2014, 12:53:13 »
ii tam, boli tylko pierwszy raz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no pierwsze dwa razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj potem to juz popierdolki odrastaja tylko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No, nie u każdego tak działa, niestety.
Ja jestem tym przypadkiem, który pokazuje sie w salonach kosmetycznych, osoby, z mocno osadzonym wlosiem. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 09 Lut 2014, 12:57:54 wysłana przez suegro »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #88 dnia: 09 Lut 2014, 13:04:16 »
No, nie u każdego tak działa, niestety.
Ja jestem tym przypadkiem, który pokazuje sie w salonach kosmetycznych, osoby, z mocno osadzonym wlosiem. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ale wosk na Ciebie dzialal domowy? :> bo wychodze z zalozenia, ze jesli na kogos dziala domowy wosk, to nie moze byc takim przypadkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #89 dnia: 09 Lut 2014, 13:05:03 »
no ale wosk na Ciebie dzialal domowy? :> bo wychodze z zalozenia, ze jesli na kogos dziala domowy wosk, to nie moze byc takim przypadkiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na mnie nic.Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 09 Lut 2014, 13:05:03 »

mayagaramond

« Odpowiedź #90 dnia: 10 Lut 2014, 12:01:29 »
mysle od jakiegos czasu o depilacji laserowej, znam poare dziewczyn, ktore zrobily i sa bardzo zadowolone. Tylko musialabym znalezc tu dobry salon.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

« Odpowiedź #91 dnia: 10 Lut 2014, 12:27:22 »
ja też dałam sobie spokój z woskiem u kosmetyczki, tylko mi włosy wrastały i robiły się zapalenia meszków. pani powiedziała, że depilator w takim razie mam sobie wybić z głowy. zadzwoniłam do zwierza, powiedziała, jaki kupić i działa! nic nie boli i w ogóle

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #92 dnia: 10 Lut 2014, 12:29:09 »
zadzwoniłam do zwierza, powiedziała, jaki kupić i działa! nic nie boli i w ogóle
no mi tez wrastaly hurtowo kiedys tam, dawno, przy depilatorze, z 15 lat temu powiedzmy, teraz z tym braunem wrasta tak jeden na noge raz na miesiac mniej wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #93 dnia: 10 Lut 2014, 12:32:31 »
ddu, u mnie to samo. Raz byłam na wosku i miałam potem przez pół roku masakrę na nogach od wrastających włosków. Po depilatorze też wrastają, ale dużo mniej i jestem to w stanie kontrolować. A depilator mam taki jak zwierz i jestem zadowolona - ale ja go używam tylko na nogi (bikini i pachy nazbyt mnie bolą, więc tam jadę maszynką).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

marax

« Odpowiedź #94 dnia: 10 Lut 2014, 12:33:13 »
no mi tez wrastaly hurtowo kiedys tam, dawno, przy depilatorze, z 15 lat temu powiedzmy, teraz z tym braunem wrasta tak jeden na noge raz na miesiac mniej wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a co to za różnica jaki depilator odnośnie wrastania włosów ? przecież to nie depilator powoduje wrastanie włosów.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #95 dnia: 10 Lut 2014, 12:33:50 »
A depilator mam taki jak zwierz
no nie nie, to ja mam taki, jak Ty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do Ciebie pisalam w ramach konsultacji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #96 dnia: 10 Lut 2014, 12:34:58 »
no nie nie, to ja mam taki, jak Ty

Na jedno wychodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mamy taki sam i tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #97 dnia: 10 Lut 2014, 12:35:48 »
a co to za różnica jaki depilator odnośnie wrastania włosów ? przecież to nie depilator powoduje wrastanie włosów.
a co? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i w takim razie, czemu wrastaly wtedy, a teraz nie? :>

niewiemjaka

« Odpowiedź #98 dnia: 10 Lut 2014, 12:40:40 »
jezu wszystkiego tego samego uzywacie?
ZWIERZU to podaj konkretny model 5 czy 7 ? moze sie skusze... chociaz sie boje.. trauma po starym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #99 dnia: 10 Lut 2014, 12:43:48 »
szelma my mamy 5, tak?