depilacja

Zaczęty przez butterfly80, 21 Sie 2007, 17:45:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tusia

Ja łydki i pachy depiluję, a okolice bikini jadę maszynką ;)
Za ręce i brzuch nigdy się nie zabierałam, bo bym chyba z bólu umarła  :be:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: tusia w 08 Lis 2008, 14:55:04
Ja łydki i pachy depiluję, a okolice bikini jadę maszynką ;)
Za ręce i brzuch nigdy się nie zabierałam, bo bym chyba z bólu umarła  :be:

depilujesz pachy   :o :o :o :o :o
ja to bym chyba umarla z bolu

tusia

Cytat: zosia2007 w 08 Lis 2008, 15:26:21
Cytat: tusia w 08 Lis 2008, 14:55:04
Ja łydki i pachy depiluję, a okolice bikini jadę maszynką ;)
Za ręce i brzuch nigdy się nie zabierałam, bo bym chyba z bólu umarła  :be:

depilujesz pachy   :o :o :o :o :o
ja to bym chyba umarla z bolu

Też na początku obawiałam się depilacji pach, ale zacisnęłam zęby :ag: i jest ok  :thumbsup:
Przyzwyczaiłam się i prawie nic nie boli  jupi
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

ja pachy też depilatorem jadę  ;D już od kilku lat i nic nie boli a zajmuje mi dosłownie 5 minut :) kiedyś sprawdziłam  :lollol:

Basia

Cytat: justynaaaa2 w 08 Lis 2008, 21:52:58
ja pachy też depilatorem jadę  ;D już od kilku lat i nic nie boli a zajmuje mi dosłownie 5 minut :) kiedyś sprawdziłam  :lollol:


Matko! depilatorem to bym nie dała rady! ja chodze do kosmetyczki na wosk!
minuta i po bólu!
tylko kieszeń coraz lżejsza...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

konwalia

Cytat: Basia w 08 Lis 2008, 23:59:14
tylko kieszeń coraz lżejsza...

ja dlatego używam depilatora, wolę iść na coś przyjemniejszego do kosmetyczki i płacić. chodze tylko na pielenie brwi, bo zawsze robiłam sobie za duzo i wosk brazylijski

konwalia

pachy, łydki, uda depilator- z woskiem  za dużo babrania w domu

ze_nitka

A mi po kosmetyczce wszystko szybciej odrasta. Jak robie sama to dwa tygodnie jest spokoju, a po kosmetyczce po tygodniu mam już zarośniete bikini. Dlatego rozważam depilacje laserową na te okolice...
Pachy pierwszy raz rwałam u kosmetyczki teraz bede robić to sama, bo już wiem że da się przeżyć. Depilatora nie lubię, bo dla mnie to więcej bólu, takie pojedyńcze rwanie każdego włosa. Dlatego depiluje tylko łydki... chce również zacząć z udami, ale boli i na razie lece w plastry.

Basia

ja tez depiluję tylko łydki...
więcej nie daję rady >:( boli jak jak cholera

ale dziwię się że mówicie że po kosmetyczce szybciej Wam odrasta... ja mam odwrotne wrażenie...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

ze_nitka

Basia, u mnie to chyba wynika z tego ze moje wlosy rozna w jakims dziownym kierunku. I ja zawsze depiluje pod włos, a kosmetyczka leci standardowo.

gatka2804

zaintrygowała mnie ta pasta cukrowa o której piszecie.
Czy to jest tak że jak się część rozłoży np na łydce to ten sam kawałek można potem przelożyć dalej, czy trzeba świeży rozgrzewać. Na ile to wystarcza? Bo znalazłam taką na allegro:
http://www.allegro.pl/item459792476_pasta_cukrowa_camsakizi_lagodna_depilacja_wosk.html
na ile wystarczyłby taki pojemnik? I czy naprawdę warto? Bo z chęcią bym spróbowała. Liczę na to, że mniej będzie boleć niż zwykłym depilatorem

justynaaaa2

ze_nitka ja bym na twoim miejscu rozważyła ten laser bikini :hmm: miałam tą wątpliwą przyjemność  :be: jak dla mnie lipa i teraz myślę, że były to jedne z gorzej wydanych pieniędzy w moim życiu :hammer:
przejrzałam ofertę bardzo wielu warszawskich salonów, porównałam ceny, na sprzęcie się nie znam, więc tutaj ciężko mi było ocenić i wybrałam jeden, który miał całkiem przystępną cenę i salon jako salon jest raczej dobry, więc myślę, że ten sprzęt to też nie była lipa :(
odbyłam chyba 7 czy 8 zabiegów i guzik >:( teraz nie widać żadnego, ale to żadnego efektu czyli tylko wydałam kasę i to nie małą, cierpiałam z bólu, mimo maści znieczulającej, momentami gorzej niż teraz na wosku i nic teraz z tego nie mam :angry:
siostra cioteczna mojego M. jest po kosmetologii, specjalizuje się właśnie w różnych zabiegach m.in. laserowych itp. i gadałam z nią kiedyś na ten temat i sama mi powiedziała, że to jest pic na wodę, na kogoś może i zadziała, ale nigdy nie jest tak, jak to opisują, że skóra będzie idealnie gładka i w ogóle cuda na kiju :ranting:
jeśli nie szkoda ci kasy to spróbuj, może akurat u ciebie będzie jakiś efekt, ale cudów bym się nie spodziewała niestety :no: 

ze_nitka

Justyna, dzięki za info. Koleżanka blondynka o jasnym owłosieniu bardzo sobie chwaliła, po 2 zabiegach ma łyso że tak powiem.
A jesli mogę spytać ty masz ciemne czy jasne owłosienie?
Ja mam bardzo ciemne i sporo i głęboko osadzone cebulki, w sumie rwę sobie włosy sama i to 5 minut roboty, przyzwyczaiłam się i skoro mówisz ze laser moze sie okazac picem na wode to szczerze mowiac szkoda mi tych tysiecy kmtore bym musiala wydac.

justynaaaa2

ze_nitka no to koleżanka widocznie jest ewenementem  :) generalnie laser lepiej działa na włosy ciemne i dość mocne. Kiedyś laserem nie usuwało się owłosienia blondynkom i kobietom o delikatnych włosach, bo zwyczajnie ta wiązka lasera nie działała na jasne włosy, im ciemniejszy włos tym łatwiej wyczuwalny dla lasera, bo ma więcej pigmentu :) teraz od całkiem niedawna są już jakieś unowocześnione lasery, które podobno nadają się do włosów jasnych, ale aż tak się nie znam.
Ja mam włosy ciemne, więc byłam "dobrym materiałem" dla lasera  :hihi: ale nic z tego nie wyszło :( Ty jeśli masz włosy ciemne i mocne to też powinno pójść gładko no ale widzisz jak to jest  :(
jakoś trudno mi uwierzyć, że tej koleżance po 2 zabiegach i to z jasnym owłosieniem tak łatwo poszło :o zaleca się zwykle min. 5 zabiegów często w praktyce wychodzi więcej i potem co jakiś czas trzeba zrobić zabieg przypominający :) może była na jakimś super hiper nowoczesnym wynalazku za kupę kasy ??? ;)

martullek

#64
.

ze_nitka

Justyna ta kolezanka robiła jeden zabieg, i potem po 3 miesiącach drugi jak jej odrosło. I ten drugi robiła 3 miesiace temu i teraz mówi ze ma spokój, nie wiem jak jest na prawde bo nie zagladalam jej ;) ale nie mam powodow jej nie wierzyc ;) Moze za kilka miesiacy pojawia jej sie znow.

Basia

Ja tez byłam na laserowej depilacji... i g.... to dało!
wydałam tyle pieniędzy ze aż mi słabo.
nieststy nie jestem jedyna której nie pomogło. zazdroszcze tym u których to przyniosło efekty!

Gatka, kupiłam właśnie tą pastę cukrową, ale nie umiem sobie z nią poradzić...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

ze_nitka

To ja jeszcze raz polecę plastry Strep. Nie wszędzie można je kupić, nie wiem czemu, jest jakiś problem z ich dostępnością w hurtowniach.
Super wyrywają, na mnie nie działają te wszystkie plastry veet i inne tanity, w ogole nie wyrywają moich włochów, a strep jak najbardziej tak.

Basia, a dawno robiłaś te depilacje?

gioseppe

Cytat: justynaaaa2 w 12 Lis 2008, 11:36:12
generalnie laser lepiej działa na włosy ciemne i dość mocne. Kiedyś laserem nie usuwało się owłosienia blondynkom i kobietom o delikatnych włosach, bo zwyczajnie ta wiązka lasera nie działała na jasne włosy, im ciemniejszy włos tym łatwiej wyczuwalny dla lasera, bo ma więcej pigmentu :) teraz od całkiem niedawna są już jakieś unowocześnione lasery, które podobno nadają się do włosów jasnych, ale aż tak się nie znam.

dokladnie tak jak piszesz :)
mocne ciemne wlosy nadaja sie pod laser (lightsheer)
jasne lub takie ktore nam sie wydaja ciemne a nie maja nic wspolnego z czarnym mozna zrobic ale to wydawanie kasy w bloto
poza tym wazna jest tez roznica w karnacji a kolorze wlosa
sa kobiety bladotrupie ;) ktore maja dosc ciemne wlosy 9wloski jakby przeswituja przez skore nawet po goleniu sa kropki) i takie juz smialo moga robic ta depilacje
moja kolezanka zrobila 4zabiegi i ma cudna skorke (jest wlasnie bladotrupia ale bez przesady ;) )

bylam na konsultacji z dermatologiem i na probie w salonie estetyczny
bol musi byc okropny, to wiem na pewno po probie... ale czego sie nie robi... sa specjalne masci etc..

podczas konsultacji babka wytlumaczyla ktore wlosy wedlug niej to ciemne a ktore jasne, ciemne na pewno chwyci wiazka (naprawde ciemne i twarde), z jasnymi (wedlug mnie tez sa ciemne ;) ) bedzie gorzej, trzeba wiecej zabiegow.. dla mnie to bylo jednoznaczne - masz ochote rob ale trzeba bedzie duzo zabiegow i nie wiadomo czy sie zabieg uda

troche nam sie zmienily plany, ciaza, no i nie zdecydowalam sie na to ale kiedys na pewno zrobie

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

Basia

Cytat: ze_nitka w 12 Lis 2008, 21:56:22

Basia, a dawno robiłaś te depilacje?

to że robiłam to za dużo powiedziane... skończyło się na goleniu...
a próba była jakieś 1,5 tygodnia temu...
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

errata

ja większość depiluje depilatorem, ale strasznie mi włoski wrastają. I też zaczynam się zastanawiam nad laserową depilacją, bo te wrastające włoski mnie wykończą

ishka82

errata, ja z powodu wrastających włosków zrezygnowałam z depilatora. Teraz męczę się maszynką zwykłą do golenia, ewentualnie elektryczną damską, ale ona mało dokładnie depiluje :crying:

errata

Cytat: ishka82 w 12 Gru 2008, 19:09:35
errata, ja z powodu wrastających włosków zrezygnowałam z depilatora. Teraz męczę się maszynką zwykłą do golenia, ewentualnie elektryczną damską, ale ona mało dokładnie depiluje :crying:

jakie to wszystko jest wkurzające, żebym wiedziała, że laserowa depilacja osiągnie efekt to bym poszła na nią, żeby mieć swięty spokój

ishka82

errata, tylko takiej pewności nikt Ci nie da.

tusia

Cytat: ishka82 w 12 Gru 2008, 19:09:35
errata, ja z powodu wrastających włosków zrezygnowałam z depilatora. ...

W Oriflame są dostępne produkty, które osłabiają odrastające włoski oraz opóźniają ich odrastanie, a co za tym idzie nie wrastają się tak często

http://www.oriflame.pl/prod/common/QuickLinkRootCategoryRedirector.jhtml?CATID=hbSilkSmooth_pl_PL


Ja używałam Balsamu do ciała opóźniającego odrastanie włosków i zauważyłam, że faktycznie są one trochę słabsze i później zaczęły odrastać

http://www.oriflame.pl/prod/catalog/SkuDetailCategoryCheck.jhtml?SKUID=12684_pl_PL&PRODID=12684_pl_PL&CATID=hbSilkSmooth_pl_PL&search=false&noMenu=&fromWhere=catalog
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login