depilacja

Zaczęty przez butterfly80, 21 Sie 2007, 17:45:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

sudocrem mam, wiadomo, ale na łydki nie stosowałam :) :beer:

malutenka

#176
Cytat: ddu w 22 Lip 2014, 15:42:21ale na łydki nie stosowałam
Sudocrem stosowałam na:
-pryszcze
-zagojone oparzenia
-potówki na stopach
-ugryzienia komarów
-wypryski po depilacji
-otarte pięty na noc
jak sobie przypomnę jeszcze na co to napiszę :D mam zawsze w domu wielki słój i w torebce ten najmniejszy.

Dodany tekst: 22 Lip 2014, 17:50:48

umówiłam się na pastę cukrową na przyszły tydzień, teraz czeka mnie zmora chodzenia w spodniach :/

KarolaG

Cytat: malutenka w 22 Lip 2014, 17:45:55
Sudocrem stosowałam na:
-pryszcze
-zagojone oparzenia
-potówki na stopach
-ugryzienia komarów
-wypryski po depilacji
-otarte pięty na noc
jak sobie przypomnę jeszcze na co to napiszę :D mam zawsze w domu wielki słój i w torebce ten najmniejszy.

Dodany tekst: 22 Lip 2014, 16:50:48

umówiłam się na pastę cukrową na przyszły tydzień, teraz czeka mnie zmora chodzenia w spodniach :/
Witam, ja niestety mam ciemne włosy i po goleniu maszynką widać i tak małe czarne krostki i na drugi dzień praktycznie latem muszą znów golić, ostatnio zdecydowałam się na plastry i dużo wolniej i mniejsze odrosły. Napisz jak już jesteś po tej paście cukrowej? Jakie efekty?
Karola

malutenka

Cytat: KarolaG w 07 Sie 2014, 13:52:45Napisz jak już jesteś po tej paście cukrowej? Jakie efekty?
no, po tygodniu nogi dalej gładkie, podrażnienia jakieś tam były ale zniknęły po 2 dniach :)

KarolaG

Cytat: malutenka w 07 Sie 2014, 13:41:50
no, po tygodniu nogi dalej gładkie, podrażnienia jakieś tam były ale zniknęły po 2 dniach :)
Bardzo dziękuję Ci za info. Myślę, że w takim razie rozważę pastę cukrową. Czy taka depilacja była bolesna?
Karola

malutenka

Dla mnie mniej niż wosk. Nie szarpie skóry tak bardzo.

aja

to wypróbujcie woski marki Lycon, dla mnie super! też bez porównania z tradycyjnym woskiem

KarolaG

Cytat: aja w 14 Sie 2014, 08:45:52
to wypróbujcie woski marki Lycon, dla mnie super! też bez porównania z tradycyjnym woskiem

o ciekawe- weszłam na strone http://www.lycon.pl i mają tam różne rodzaje wosków, ale te woski nie są tak jak te tradycyjne, przyklejane paskiem i odrywane? napisz coś więcej o tym wosku i czy można go kupić w standardowej drogerii?
obawiam się, że to są już profesjonalne zabiegi u kosmetyczki, czy mogę sama użyć tego wosku w domu? ile kosztuje?
Karola

aja

Nie wiem czy można je kupic
watpie aby były dostepne w drogerii
ale warto wyprobowac one nie szarpią jak tradycyjny wosk ale niestety tez sa drozsze
Nie pomoge bo bylam w salonie depilacji

sabrinka

Dla mnie wosk stanowczo odpada, chyba najlepsza jest depilacja laserowa, kilka zabiegów i włosów nie ma

callja

Cytat: sabrinka w 14 Maj 2016, 13:53:51najlepsza jest depilacja laserowa, kilka zabiegów i włosów nie ma
Rili??
No to ja dziwadło jestem, bo laser był, a włosy... też. Były!! - i są. Nadal ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

aniak1211

callja,  To jak i u mnie.laser byl a wlosy jak byly tak nadal sa :D