Autor Wątek: depilacja  (Przeczytany 23867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Odp: depilacja
« Odpowiedź #175 dnia: 22 Lip 2014, 14:42:21 »
sudocrem mam, wiadomo, ale na łydki nie stosowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #176 dnia: 22 Lip 2014, 17:45:55 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale na łydki nie stosowałam
Sudocrem stosowałam na:
-pryszcze
-zagojone oparzenia
-potówki na stopach
-ugryzienia komarów
-wypryski po depilacji
-otarte pięty na noc
jak sobie przypomnę jeszcze na co to napiszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam zawsze w domu wielki słój i w torebce ten najmniejszy.

Dodany tekst: 22 Lip 2014, 17:50:48
umówiłam się na pastę cukrową na przyszły tydzień, teraz czeka mnie zmora chodzenia w spodniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Lip 2014, 17:50:48 wysłana przez malutenka »
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

KarolaG

« Odpowiedź #177 dnia: 07 Sie 2014, 12:52:45 »
Sudocrem stosowałam na:
-pryszcze
-zagojone oparzenia
-potówki na stopach
-ugryzienia komarów
-wypryski po depilacji
-otarte pięty na noc
jak sobie przypomnę jeszcze na co to napiszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam zawsze w domu wielki słój i w torebce ten najmniejszy.

Dodany tekst: 22 Lip 2014, 16:50:48
umówiłam się na pastę cukrową na przyszły tydzień, teraz czeka mnie zmora chodzenia w spodniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Witam, ja niestety mam ciemne włosy i po goleniu maszynką widać i tak małe czarne krostki i na drugi dzień praktycznie latem muszą znów golić, ostatnio zdecydowałam się na plastry i dużo wolniej i mniejsze odrosły. Napisz jak już jesteś po tej paście cukrowej? Jakie efekty?
Karola

malutenka

« Odpowiedź #178 dnia: 07 Sie 2014, 13:41:50 »
Napisz jak już jesteś po tej paście cukrowej? Jakie efekty?
no, po tygodniu nogi dalej gładkie, podrażnienia jakieś tam były ale zniknęły po 2 dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

KarolaG

« Odpowiedź #179 dnia: 13 Sie 2014, 14:32:11 »
no, po tygodniu nogi dalej gładkie, podrażnienia jakieś tam były ale zniknęły po 2 dniach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo dziękuję Ci za info. Myślę, że w takim razie rozważę pastę cukrową. Czy taka depilacja była bolesna?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #179 dnia: 13 Sie 2014, 14:32:11 »

malutenka

« Odpowiedź #180 dnia: 13 Sie 2014, 15:57:39 »
Dla mnie mniej niż wosk. Nie szarpie skóry tak bardzo.

aja

« Odpowiedź #181 dnia: 14 Sie 2014, 08:45:52 »
to wypróbujcie woski marki Lycon, dla mnie super! też bez porównania z tradycyjnym woskiem

KarolaG

« Odpowiedź #182 dnia: 20 Sie 2014, 12:38:54 »
to wypróbujcie woski marki Lycon, dla mnie super! też bez porównania z tradycyjnym woskiem

o ciekawe- weszłam na strone Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i mają tam różne rodzaje wosków, ale te woski nie są tak jak te tradycyjne, przyklejane paskiem i odrywane? napisz coś więcej o tym wosku i czy można go kupić w standardowej drogerii?
obawiam się, że to są już profesjonalne zabiegi u kosmetyczki, czy mogę sama użyć tego wosku w domu? ile kosztuje?

aja

« Odpowiedź #183 dnia: 20 Sie 2014, 13:46:27 »
Nie wiem czy można je kupic
watpie aby były dostepne w drogerii
ale warto wyprobowac one nie szarpią jak tradycyjny wosk ale niestety tez sa drozsze
Nie pomoge bo bylam w salonie depilacji

sabrinka

« Odpowiedź #184 dnia: 14 Maj 2016, 13:53:51 »
Dla mnie wosk stanowczo odpada, chyba najlepsza jest depilacja laserowa, kilka zabiegów i włosów nie ma

callja

« Odpowiedź #185 dnia: 14 Maj 2016, 17:19:58 »
najlepsza jest depilacja laserowa, kilka zabiegów i włosów nie ma
Rili??
No to ja dziwadło jestem, bo laser był, a włosy... też. Były!! - i są. Nadal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

aniak1211

« Odpowiedź #186 dnia: 23 Maj 2016, 14:42:04 »
callja,  To jak i u mnie.laser byl a wlosy jak byly tak nadal sa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps