to teraz mój koszmarny makijaż

Zaczęty przez dagi, 20 Maj 2008, 11:18:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

Wybrałam się do makijażystki już dawno ale dopiero teraz mam zdjęcie i jestem załamana. To ta sama makijażystka, która malowała Martabę za pierwszym razem i mam wrażenie, ze ona nie zwraca uwagi na to jaką ktoś ma urodę czy cerę i wszystkim robi to samo, porównałam nasze zdjęcia i makijaż wygląda na taki sam i to na dodatek wcale się sobie nie podobam. Mój M. powiedział mi po wyjściu od niej, że jak się sama maluję to jemu się bardziej podoba, no i mam problem :(
Wklejam zdjęcie (w przybliżeniu) na chwilę. Było zrobione po ok. 1 godz. od wykonania. Wiem, że nie wygląda to dobrze, przede wszystkim trzeba bardziej zmatowić twarz ale jak powiedziałam tej Pani, że mam problem z tłusta cerą to powiedziała, ze na to i tak się nic nie poradzi tylko muszę wziąć puder ze sobą i się co jakiś czas zmatowić.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

rilla

ja sie tam nei znam i po moich przejściach nei jestem specjalistką, ale mi sie nie podobają usta:/

i w ogóle nie jestes jakaś hm "rozświetlona"...

jesteś śliczną dziewczyną i nie wygląda to źle, ale jak się źle czujesz to szukaj dalej!

magdarynka

Cytat: dagi81 w 20 Maj 2008, 11:18:51
ale jak powiedziałam tej Pani, że mam problem z tłusta cerą to powiedziała, ze na to i tak się nic nie poradzi tylko muszę wziąć puder ze sobą i się co jakiś czas zmatowić.
Nie ma to jak profesjonalne podejscie  :hammer: dagi szukaj dalej bo ta kobieta odwalila fuszerke
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

następna pożal się Boże profesjonalistka, jedyne co ładnie masz zrobione to rzęsy ale sądzę że to zasługa natury a nie makijażu, za mało zmatowiona cera, za mało roświetlona, za mało kryjący puder, usta do niczego generalnie wierze w słowa Twojego N że lepiej wyglądasz jak się sama umalujesz... a śliczna z Ciebie dziewczyna

importerka2008

Fuszera straszna  :o
W jednym oku rzęsy masz posklejane, w drugim ledwo widoczne, cienie ... no nie podchodzą mi jakoś. Masz śliczne oczy, a ona nie umiała tego wykorzystać.
Szukaj dalej, bo szkoda nerwów  przytul

Kasia

lewe oko mi się nawet podoba , nie jest idealne ale mogłuby być :)

nie rozumiem czemu ta "profesjonalistka" nie podkreśliła kości policzkowy

brawurka

dagi jeszcze troszke czasu masz, poszukaj kogos innego

dagi

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa, bo jestem na prawdę podłamana. Nie wiem czy ona się nie przykładała ze względu na to że to tylko próbny makijaż, bo z tego co się dowiadywałam to podobno profesjonalistka (robi makijaże nie tylko ślubne ale i na sesjach mody) i polecają ją fotografowie. Tylko że boję się, że w dniu ślubu tez tak może wyjść :( Wiem, że nie ma co się denerwować ale ja już zaczęłam się zastanawiać, że może to ze mną coś nie tak, może to przez tą cerę i takie tam.
Nic będę szukać kogoś innego.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

cumberland

dagi81 ależ Ty masz niebieskie oczy! pozazdrościć ;)

co do makijażu; wygląda jak zwykły, niezbyt staranny dzienny makijaż
cera nie jest zmatowiona, podkład chyba nie jest zbyt fortunnie dobrany do rodzaju cery skoro taki efekt już po godzinie  :o
rzęsy posklejane, oko prawie w ogóle nie wyeksponowane, twarz nie jest wymodelowana

szukaj dalej, trzymam kciuki ;)

jusia

dagi ale Ty masz oczy....a taki makijaż to sobie możesz sama strzelić, bez wysiłku...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magdalinska

#10
łaaałłłł..... ale oczy  what to twoje czy soczewki??
co do makujazu to na koloarach sie nie znam, ale... rzesy twoje lewe oko ok, drugie posklejane, twarz rzeczywiscie sie swieci i nieprawda ze z tlusta cera nic sie nie da zrobic, ja mam mieszana i dosc dlugo bylam matowa. I mogla dodac troche rozu na policzki...
chyba ze tam jest roz, teraz tak patrze, moze cos tam rzucila, w kazdym razie podklad zle dobramy, za bardzo sie swiecisz....

dagi

Noszę soczewki ale bezbarwne więc kolor oczu to moja a właściwie rodziców zasługa ;)
siedzę i szukam teraz innej makijażystki ale czytam opinię i wykreślam kolejne :( np. Panią Olę Borgosz, bo za dużo negatywnych opinii o niej znalazłam. Możecie mi kogoś polecić?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mika


marlen_ka

śliczne oczy, ja mam też podobny kolor teczówek:) nie przejmuj sie makijazem tylko umawiaj sie na kolejny
i koniecznie poproś o wieksze podkreślenie kości policzkowych, bo na tym makijażu nic nie zrobiono na policzkach

tachogti

dagi81 sliczna dziewczyna z Ciebie a pomalowala Cie kobita tak jakby trzymala pedzel noga i malowala Cie po ciemku i z zamknietymi oczami ;D szukaj dalej albo probuj sama? na youtube jest kilkanascie filmikow pokazujacych jak sie pomalowac do slubu  8)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

dagi

to znalazłam takie osoby: Gocha z gimbli, Kasia Kozłowska, Aga  Bora, Karolina Ciszewska, czy możecie polecić którąś z tych pań?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

dagi

dziewczyny polewam wszystkim, bo na prawdę mnie podbudowałyście  :drunk:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

mika

Cytat: dagi81 w 20 Maj 2008, 12:35:30
to znalazłam takie osoby: Gocha z gimbli, Kasia Kozłowska, Aga  Bora, Karolina Ciszewska, czy możecie polecić którąś z tych pań?

ja widziałam trzy PM umalowane przez Gohe i jedną przez Agę Bora, wszystkie mi się baaaardzo podobały, ale dla mnie te makijażyski były za drogie, dużo za drogie... poza tym i tak miały zajęte moje terminy...może na szczęście

trik26

naparwdę masz bardzo ładne oczy, pociągłą twarz. jesli makijażystka nie potrafi wykorzystać tego co w Tobie piękne to porażka. Zdecydowanie szukaj kogoś innego

dagi

Zadzwoniłam do Gochy, da mi odpowiedź wieczorem czy ma wolny termin, bo nie miała przy sobie kalendarza, mam nadzieję, że się uda.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

lenka27

dagi jesteś śliczną dziewczyną, a makijażystka moim zdaniem nie wydobyła wszystkiego z 'Twojej twarzy' - masz prześliczne oczyi one powinny być na pierwszym planie, i ja zdecydowałabym się na mocniejszy makijaż oczu, a dała trochę spokoju ustom ( delikatny, beżowo-różowy błyszczyk ewentualnie) wydaje mi się, że makijaż ślubny powiien byc widoczny na zdjęciach, a Twój jest troszke za delikatny
poza tym faktycznie się świecisz - brakuje bazy pod pokład, pudru ( ja nie mówię o kilku cm warstwie ) ale czyż taki makijaż nie ma wytrzymać kilkunastu godzin co najmniej??
lenka

zwierzatko_mojej_mamy

lenka27 nie wydobyla? :D
toz to trzeba umiec spitolic takie piekne oczy i cala reszte - jesli mnie monitor nie myli, to czy ona do Twojej karnacji i koloru oczy dodala tam takiego zlota sraczkowatego (przepraszam, ze tak brzydko, ale taki kolor widze..), ktory nie pasuje nigdzie? 
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martos82

Masz piekne oczy, swietny kolor. Makijaz zupelnie nietrafiony.
Tez mi sie nie podoba ten zloty sraczkowaty kolor. Moze brazy bylyby lepsze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

a ja bym Cie widziala w mocno wytuszowanych rzesach, i ciemniejszych oczach (jakis przydymiony ciemny kolor) i czerwonych ustach

marlen_ka

czerwonym ustom nieeeeeee!!!
jeśli bedziesz miała mocno podkreślone oczy, to takie wyraziste usta mogą nie pasować