Pierwsze efekty remontu :)

Zaczęty przez inkageo, 21 Sie 2007, 15:12:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Chwalę się porządkiem i najnowszymi nabytkami :)
Imagine there is no hate

abkasia

no prosze jaki ladny porzadek  :mrgreen: i nam nawet inka swoje staniki do oceny pokazala!!! ;-)
a calkiem serio fajna macie szafe!!! my tez niedlugo robimy 2 szfe:) oj bedzie sie dzialo... :roll:

salsa

piekne słonce, a u nas z oknem jakas magła, nie magła, troche sie juz rozbiła, ale rano było dramatycznie:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Zawsze miałam straszny bajzel w szufladach, a jako miłośniczka ładu i porządku jestem teraz zachwycona tymi przegródkami :) Majty z majtami, skarpety ze skarpetami, żyć nie umierać ;)
Imagine there is no hate

malutenka

Szafa jest super ;) Właśnie mi przypomniałaś, że po powrocie do domu muszę pobojowisko sprzątnąć.

salsa

kupisłąma sobie kiedys do szafy w akademiku wąłsnie te przegrodki-bo wiadomo jak to w akadmeiku-wielka szafa na dwie osoby w pokoju i trzeba to jakos ogarnac.
sprawdziły sie super , nieetety nie sa zbyt trwałe-przynajniej u mnie po kilka latach wyleciały na smietnik-tyle ze u mnie stało to na połkach a nie lezał w szufladach i to ciagłe wyciagnie, przekładanie itp
bardzo fajnie sprawdzaja sie tez te plastikowe pojemniki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

To w sumie groszowa sprawa - 25 zł komplet, więc można wymieniać co kilka lat ;) Jeszcze na promocję się załapałam ;)
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "inkageo"Jeszcze na promocję się załapałam  

a jaka jest promocja w Ikei? bo oni to chyba mają stałe ceny przez cały rok.

julka

Rany, Inka, co za porządek  :shock: Pełen podziw, chyba, że to tylko do zdjęcia  ;-)
Planujemy zakupić taką szafę, ale jak już będziemy mieli gdzie mieszkać  :-(
A poza tym ja i tam cgyba bym zrobiła burdel, ja już po prostu tak mam  :-P

zuzia

Ja się w ogóle zbieram, żeby poprzebierać ciuszki i te niepotrzebne wywieść na wieś, ale jakoś mi tak schodzi.

julka

Cytat: "zuzia"te niepotrzebne wywieść na wieś

Ja to mam większość niepotrzebnych.  :-P

zuzia

Cytat: "julka"
Cytat: "zuzia"te niepotrzebne wywieść na wieś

Ja to mam większość niepotrzebnych.  :-P

ja te niepotrzebne, nadające sie do użytku, wywożę na wieś. tam zawsze znajdą nowego właściciela. A jak nie - idą do spalenia.

gioseppe

Cytat: "inkageo"Zawsze miałam straszny bajzel w szufladach, a jako miłośniczka ładu i porządku jestem teraz zachwycona tymi przegródkami :) Majty z majtami, skarpety ze skarpetami, żyć nie umierać ;)
fiu fiuuu
ciekawe jak dlugo sie taki porzadek utrzyma :P

ladnie :)

a ile przegrodek w komplecie za 25zl?
to biurko pod spodem ma taka przegrodke na calej dlugosci?wiesz, taka ktora utrzymuje burko zeby sie nie rozjezdzalo ;) bo mamy chyba takie same ;)
podoba mi sie ta dostawka wysuwana po prawej
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

inkageo

Cytat: "zuzia"
Cytat: "inkageo"Jeszcze na promocję się załapałam  

a jaka jest promocja w Ikei? bo oni to chyba mają stałe ceny przez cały rok.
Mają promocje często. Świeczki do kościoła kupiłam na mega przecenie (chyba 20 zł ze świecznikami zapłaciłam i to za całe pudło). A za zakup szafy dostaliśmy talony na 300 zł. Lustro i skrzynię kupiliśmy po 50 zł. Cena wyjściowa lustra - 150 zł (było rozpakowane, zapakowanego nie mieli i przecenili nam, mimo że nie było z ekspozycji i w stanie idealnym), skrzynia normalnie kosztuje 160 zł, a my wzięliśmy z ekspozycji bo był chwilowy brak w magazynie.
Generalnie jak się z czymkolwiem podjedzie do miłych panów od przeceniania towarów i jeszcze się do nich uśmiechnie to więcej niż 50 zł się nie zapłaci ;)
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "inkageo"Generalnie jak się z czymkolwiem podjedzie do miłych panów od przeceniania towarów i jeszcze się do nich uśmiechnie to więcej niż 50 zł się nie zapłaci  

może u was. U nas to jakoś tak nie bardzo chętni są do przeceniania czekolwiek.

inkageo

Cytat: "gioseppe"
Cytat: "inkageo"Zawsze miałam straszny bajzel w szufladach, a jako miłośniczka ładu i porządku jestem teraz zachwycona tymi przegródkami :) Majty z majtami, skarpety ze skarpetami, żyć nie umierać ;)
fiu fiuuu
ciekawe jak dlugo sie taki porzadek utrzyma :P

ladnie :)

a ile przegrodek w komplecie za 25zl?
to biurko pod spodem ma taka przegrodke na calej dlugosci?wiesz, taka ktora utrzymuje burko zeby sie nie rozjezdzalo ;) bo mamy chyba takie same ;)
podoba mi sie ta dostawka wysuwana po prawej

Przegródek jest tyle ile wchodzi do szuflady czyli 6. Promocja już się skończyła i kosztują całe 29 zł :) Biurko ma taką deskę zasłaniającą kable z tyłu, a to wyjeżdżające coś jest dla mnie zbawieniem bo zawsze jem przed komputerem ;) Teraz sobie mogę 5 półmiskow postawić ;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Jakby moj maz ten porzadek zobaczyl, to by mnie chetnie wyslal do Ciebie na nauki;)

Wzial sobie balaganiare i cierpi, ale ja sie startam, ale czasem mi nie wychodzi  :-D


H. przytargal w sobote metalowa plyte (wazy ok. 30 kilo), na ktorej stoi teraz nasz stolik. Pol dnia ta plyte szorowal.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: "inkageo"Generalnie jak się z czymkolwiem podjedzie do miłych panów od przeceniania towarów i jeszcze się do nich uśmiechnie to więcej niż 50 zł się nie zapłaci

w Krakowie raczej nie działa-wogole ta obsługa w krakowskiej IKEA jest strasznie "znudzona"

Cytat: "inkageo"skrzynia normalnie kosztuje 160 zł, a my wzięliśmy z ekspozycji bo był chwilowy brak w magazynie.

mam wrazenie ze mamy takie same skrzynie-tylko na zdjeciu dobrze nie widze-bo mam okno obok a ze brak firmanki to mi troche swieci w moniotr-ale mam taka skrzynie z IKEA, drewniania, od gory jest takie calkiem  ściągane wieko, tyle z enie pamietam ile ksztowała bo tez kupiłam pare lat temu i teraz jest juz na wylocie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Skrzynia jest z serii malm, to wieko się odsuwa, nie podnosi, chyba innych nie było :)
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "inkageo"Skrzynia jest z serii malm, to wieko się odsuwa, nie podnosi, chyba innych nie było :)
ale to nie da sie go zupelnie sciagnac?
bo u mnie jest tak, ze wieko leży na takich rowkach na skrzyni i mozan je zupełnie zdjąć. nie pamietam juz jaja to seria, to było gdzies w 2003 r, moze juz ich nie ma....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

riannka

inka, jak ja Ci zazdroszcze.......
w mieszkaniu mieszkamy od czerwca, ślub był w lipcu, a ja nadal czekam na szafy i już mnie telepie na widok ciuchów na wieszaku aaaaaaaaaaaa
że nie wspomnę o kuchni zero mebli.... wszystko w udełkach i skrzynkach, a wszystko dlatego że mój mąż wymyślił że sam wszystko zrobi..... ciągle jednak coś innego jest ważniejsze.
........ można dostać.

abkasia

inka ale kuchni chyba nam jeszcze nie pokazalas...i lazienki tez nie!!!dawaj jakies foty :lol:

inkageo

Znalazłam jakieś fotki, łazienka jest ciasna i niewyględna, dawno była remontowana, większa czeka na swoją kolej. Kuchni ciągle brakuje ciekawych i ożywiających dodatków, ale jakoś nie mogę się za nią zabrać.. Dodatki mają być w niebieskim szkle. Nawet już upatrzyłam w Duce, ale zawsze są pilniejsze wydatki..
Imagine there is no hate

gioseppe

też mam białą :-P
wogóle to jestem chora na punkcie białych mebli :)
i wrzosowych ścian ale takich jeszcze nie posiadam :(

a mi się podoba doniczka w Twojej lazience, pasowalaby mi taka :P
i ładnej czarnej szukam w jakieś cudne wzorki, białe najlepiej
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

Widze, ze lubisz na jasno! Marzy mi sie duza, przestronna kuchnia z meblami w kolorze szampana, eh, kiedy to bedzie!

Macie taki fajny prysznic z funkcja masazu? I jak sie sprawuje?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"