Pierwsze efekty remontu :)

Zaczęty przez inkageo, 21 Sie 2007, 15:12:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Chwalę się ;) Jeszcze duuuużo pracy przed nami..
Imagine there is no hate

nionczka

Super zielona tapeta! Mamy takie samo lozko!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

super inka kawał dobrej roboty odwaliliście, bardzo mi się podoba to co jest zaprezentowane na pierwszym zdjęciu, łóżko podejrzewam że to ikea też myśleliśmy o zakupie takiego ale ostatecznie stanęło na kanapie, bardzo mi się podoba ta dostawka pod parapetem i żyrandol - dla mnie bomba

inkageo

W tym szczycie łóżka najfajniejsze jest to, że półki są chowane - wjeżdżają za łóżko i łatwo ukryć bałagan ;) Najbardziej nie mogę się doczekać duuużej szafy :) W tym tygodniu skręcamy :)
Imagine there is no hate

mika

mam pytanie jak są przytwierdzone rolety??

inkageo

Te bambusowe? Wkrętami chyba, zapytam kierownika budowy ;)
Imagine there is no hate

mika

tak te bambusowe bo się zastanawiam co to jest takie u góry małe brązowe jakby trójkąciki

mika

zapomniałam dodac PIęKNA PODŁOGA

inkageo

Cytat: "mika9983"zapomniałam dodac PIęKNA PODŁOGA
Ale pewnie nie na długo, zaraz pies pazurami ją przyozdobi we wzorki ;) Po cyklinowaniu do dziś wszędzie pył i ten smak drewna w ustach przy piciu kawy ;)
Imagine there is no hate

mika

Cytat: "inkageo"
Cytat: "mika9983"zapomniałam dodac PIęKNA PODŁOGA
Ale pewnie nie na długo, zaraz pies pazurami ją przyozdobi we wzorki ;) Po cyklinowaniu do dziś wszędzie pył i ten smak drewna w ustach przy piciu kawy ;)

taki już urok drewnianej podłogi... ale za to jaki efekt estetyczny

kate.zet1

Bardzo fajnie!!! super zielona tapeta!!! Mnie też czeka remont sypialni....ale to dopiero po 15 września :mrgreen: Lóżko bardzo funkcjonalne!

butterfly80

bardzo ładnie, gustownie.
Sypialnia z pomysłowymi szufladami, my bedziemy miec podobnie choc  łózko miedzy 2 oknami. Wszystko fajnie  i tapeta i roleta i łózko i podłoga.
Bedzie się Wam wqygodnie mieszkało.

kamelia04.08.2007

fajnie wyszło, pewnie przy tych wzorach na zielonej tapecie dostałabym oczopląsu, ale to szczegół. Sypialnia szczególnie mi sie bardzo podoba.
Mam też bambusowe rolety tyle, że w kuchni, wyglądaja ładnie ale można je potłuc o kant stołu, bo przed słońcem nie chronią, ani nie zasłaniają mieszkania przed sąsiadami.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

dr_chaos

Obydwie tapety super, bardzo w moim guście, całokształt prezentuje się świetnie, poza jednym szczegółem - IMHO te bambusowe rolety nie pasują kompletnie, zwłaszcza do żyrandola. A tak poza tym gites, żeby mnie się dało namówić N. do takiej pstrokacizny na scianach, to byłabym w siódmym niebie   :-?

sweedee

Baaardzo fajne i przytulne mieszkanko  :-> Od tapety, podobnie jak kamelia, dostałabym oczopląsu (tak samo nie mogłabym mieć psa dalmatyńczyka).
A ile macie pokoi?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

inkageo

Te bambusy to pozostałość sprzed remontu, ale strasznie je lubię bo ocieplają wnętrze. Mamy rolety zaokienne, które dobrze chronią przed słońcem, ale dają chłodne nieprzyjemne światło. Zasłony raczej odpadają, bo mam alergię i jestem leniwa, pewnie prałabym je raz na trzy lata ;) Chociaż fioletowa Sarita z Ikei fajnie wygląda, muszę jeszcze przemyśleć szczegóły. Narzuta jest ciemno fioletowa, mamy w planie fioletowe chodniczki przy łóżku, ale nam wykupili. Na parapecie storczyki :)
W tym zielonym pokoju będzie duża szafa - 3 metry szkła i aluminium (właśnie zaczynamy skręcać), stara zielona sofa i biurko. Tam też miałam bambusy i raczej zostaną. Przeciwległa ściana jest biała, bo na tą tapetę długo patrzeć nie można, siedząc na sofie nie będzie jej widać ;)
Imagine there is no hate

inkageo

Cytat: "sweedee"Baaardzo fajne i przytulne mieszkanko  :-> Od tapety, podobnie jak kamelia, dostałabym oczopląsu (tak samo nie mogłabym mieć psa dalmatyńczyka).
A ile macie pokoi?
To jest domek jednorodzinny moich rodziców, w którym na razie będziemy mieszkać. Jak długo to się okaże ;) Jestem przyzwyczajona do przestrzeni, chociaż na studiach 5 lat mieszkałam w wieżowcu z wielkiej płyty i nie było tak źle, mimo wszystko trochę w kość dostałam ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007, potwierdzam ;) nie wiem juz kurka czasami co zrobic, raz mi sie podobaja a raz wkurzaja jak kicam przez pokoj w reczniku ;)
pewnie nikt nie patrzy, ale dyskomfort jest ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

zielona tapeta mi sie baardzo spodobal, tylko ze ja bym ja dala tylko na jedno sciane.
A w sypialni nabardziej podoba mi sie te sprytne poleczki :-)

inkageo

Tapeta jest tylko na jednej ścianie, nie licząc kawałka obok kaloryfera, ale ten kąt będzie i tak zastawiony :)
Imagine there is no hate

agad16

Ale ładnie :-D Aż mi szkoda, że będziemy musieli się gnieździć w jednym pokoiku. Wolałabym mieć małe ale własne mieszkanko niż mieszkać w domu z rodzicami... Ale może uda się nam wyprowadzić niedługo po ślubie..

inkageo

U mnie sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo mama choruje i staramy się żeby zawsze ktoś był w domu.. Ciężko jest pogodzić dwa pokolenia pod jednym dachem, kurcze grunt to nie wchodzić sobie w drogę ;)
Imagine there is no hate

sweedee

Cytat: "inkageo"U mnie sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo mama choruje i staramy się żeby zawsze ktoś był w domu.. Ciężko jest pogodzić dwa pokolenia pod jednym dachem, kurcze grunt to nie wchodzić sobie w drogę ;)

Zawsze to o niebo lepiej niż mieszkanie z... teściową np.  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

salsa

inkageo, bardzo ładnie, mamy podobne łozko zamowione, tylko nie białe a w drewnie, ale tez chowane zagłówki:) rolety babusowe tez mamy-mieszkamy na parterze:) antywłamaniowe to  na dzien nie bardzo:))) od drugiej strony zamiast balkonu mamy ogródek tylko nasz, wiec tu mozemy sie wyluzowac
]


bardzo mi sie podoba z jednym malutenkim ale-oswietlenie w sypialni, ten żyrandol nie za bardzo pasuje do nowoczesnego wnetrza:))) oza tym piekna podłoga, ja w bloku mam panele, niestety :shock:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ja lubię łączyć style i właśnie jestem bezkrytycznie zakochana w żyrandolu :)
Imagine there is no hate