fotograf i kamerzysta Bielsko i okolice

Zaczęty przez bagietka12, 18 Maj 2008, 21:32:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bagietka12

betaka 25 my tez się na niego zdecydowaliśmy  jupi

betaka 25

Ale fajnie, nam polecił go nasz zespół ,teraz tylko czekać na rezultaty :thumbup:


halina

hej...jesli to jeszcze aktualne to polecam kamerzyste...widzialam slub kolezanki...bardzo dobrze nagrany... gosc nie ma strony, bazuje na poleceniach... nr telefonu: 604 151 942... pozdrawiam, h.

rubin04

halina, tak od kryptoreklamy zaczynac.. Oj nieładnie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

rubin04 oj smiem twierdzic, ze to jednak nie kryptoreklama - ta osoba ma stronke ;D jesli bylaby to reklama, to na bank podany by zostal link ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

www.mariuszlanucha.pl

Jeśli chodzi o kamerzystę to polecam firmę Multimedial z Rudzicy. Kilka pakietów do wyboru, również HD
Mariusz Łanucha- moje zdjęcia ślubne.
www.mariuszlanucha.pl

bagietka12

Cytat: www.mariuszlanucha.pl w 04 Sty 2009, 22:47:11
Jeśli chodzi o kamerzystę to polecam firmę Multimedial z Rudzicy. Kilka pakietów do wyboru, również HD
my właśnie ich wybraliśmy :D

bwstudio

Polecam nasze studio. Fotografia ślubna: http://www.foto-bielsko.pl/index.php?page=fotografia-slubna-2

Pozdrawiam
B&W Studio
www.foto-bielsko.pl

MADLENA

 :hello:witam nasza firma podejmie się robienia zdjęć na państwa ślubie. W celu ustalenia wszystkich szczegółów oraz wymagań jakie Państwo macie prosimy się kontaktować pod numerem 505 017 134 w ofercie mamy również oryginalne pomysły takie jak choćby malowanie zdjęć, obraz malowany farbami olejnymi,czy robienie zdjęć na płótnie, dodatkowo jest możliwość zrobienia stylizowanej sesji zdjęciowej i wiele innych:) myślę że po kontakcie z nami ustalimy coś co będzie Państwu odpowiadać a przy okazji zostanie piękna pamiątka do końca życia Pozdrawiamy Foto-Grafika Kęty.

artifot

Pracuje jako fotograf. Wykonuje zdjęcia zawodowym sprzętem w atrakcyjnych cenach. 
Zainteresowanych odsyłam na www.artifot.pl  www.artifot.pl




MADLENA


bagietka12

to nie jest forum reklamowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


effik

Cytat: bagietka12 w 04 Kwi 2009, 08:12:21
to nie jest forum reklamowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wreszcie się ktoś wkurzył  :point_lol: :point_lol:
bagietka  :beer:

bagietka12

Cytat: effik w 04 Kwi 2009, 09:06:57
wreszcie się ktoś wkurzył  :point_lol: :point_lol:
bagietka  :beer:

no bo kurcze jak tak można??????

effik :beer:

wrobelek0403

no ja pisałam o tym na głównym watku plotowym, ale zwierzaka nie ma - przyjdzie to zrobi porzadek, bo szlag mnie trafił  :headbang: :headbang:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bagietka12

wrobelek0403 mnie też szlag tarfia!!!

zwierzatko_mojej_mamy

zarz dopisze do regulaminu, ze nie ma reklam w ogole i koniec ;D nawet polecania siebie, oraz zarzadze brak stopek reklamujacych portale slubne zbiorowe, bo supersluby tez mnie wkurzac zaczynaja - niby na temat i delikatniej, ale jednak podejrzewam, ze nie z potrzeby serca te posty ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bagietka12


zwierzatko_mojej_mamy

bagietka12 tzn nie zaraz tylk w trakcie tego weekendu ;) na razie sprzatam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bagietka12

#45
zwierzatko spoko spoko :) nie pali sie   ;)

effik

Cytat: bagietka12 w 04 Kwi 2009, 10:12:26
no bo kurcze jak tak można??????


albo cytując Mikołajka - no bo co w końcu, kurczę blade? :D


kaspurek

Mogę z czystym sumieniem polecić Studio RK. Fantastycznie wykonali swoją pracę - przy czym było masę śmiechu i humoru.
Naprawdę potrafią nie tylko nakręcić profesjonalny film ale mają wpływ na samopoczucie młodej pary !!!
Wpadnijcie na ich stronę i umówcie się - spoko ludzie!

www.studio-rk.pl

Pozdrawiam
Kas

Martyna

Czy wiecie jak wysokie ceny ma fotograf, pan Łukasz Grygierczyk. Sprawdzałam na jego stronie, ale niestety nic nie pisze w tym temacie.