kilka fotek z nionczkowego slubu

Zaczęty przez nionczka, 21 Sie 2007, 13:32:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

czarnasia13

Nie będę oryginalna, nionczka piękne zdjęcia ale czego można było się spodziewać jeśli para piękna. Wszystkiego naj naj najlepszego :-D

sierpniowajulka

piękne zdjęcia! porozpieszczaj nas jeszcze fotkami...   :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

jak czasem czytałam forum, to też mi było dziwnie: koleżanka robiła makijaż, kolega zdjęcia (a dziewczyny na forum ślubnym gazety często pisały, że to nie bardzo...) kościół stroiłyśmy z mamą, mama szyła ozdoby i poduszeczkę, robiła winietki (ręcznie), zaproszenia koleżanka, bukiet znajoma kwiaciarka.....a naszyjnik kupiłam w Yes :) no i, jak wcześniej pisałam, Twoje zdjęcia są suuuuuper!!!! ja czekam na swoje:)

nionczka

Ja tez czekam na Twoje Ddu :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

makaronka

Super zdjęcia i super para Młoda ,wszystkiego Naj....

mary

piękne zdjęcia. Z przyjemnością obejrzałabym więcej :)

nionczka

#56
No to dodam jeszcze kilka. Niektore  z tych zdjec pokazywalam juz na SiW.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

No piękne ... :)
Na SiW zaglądam bardzo rzadko, więc nie widziałam.

mayagaramond

To na przystanku jest super:)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

zdjecia przpiekne, najlepsze to z watkiem politycznym, kaczorkami  :mrgreen:

ze_nitka

Świetne są te zdjęcia. Bardzo mi się podobają. Bardzo ładnie wyglądałaś :)
Nie wiem co jeszcze powiedzieć ;) Sama chciałabym takie, bo dobre fotki to jest jedna z rzeczy na których mi zależy. Nie ważny samochód, przybranie kościoła, film ze ślubu, ale zdjęcia ważne. Mam zboczenie, bo sama jestem niespełnionym fotografem amatorem :P

nionczka

Cytat: "ze_nitka"dobre fotki to jest jedna z rzeczy na których mi zależy. Nie ważny samochód, przybranie kościoła, film ze ślubu, ale zdjęcia ważne. Mam zboczenie, bo sama jestem niespełnionym fotografem amatorem :P

Dokladnie tak jak my! Poza tym dla nas to jedyna prawdziwa pamiatka bo pamiec mamy bardzo krotka. Moj maz nastepnego dnia po slubie juz nie pamietal do jakies piosenki wchodzilismy do restauracji na przyjecie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ze_nitka

Napisałam do tej Kaliny, ceny na 2008 lekko mnie zmroziły :( Jednak co cena to jakość. Za 1000 czy nawet 1500 chyba nie da się mieć na prawdę dobrych zdjęć.

gdziezby

nionczka, ale super foty! Wyglądacie obłędnie. :-) Mój faworyt: pocałunek za... no własnie nie wiem za czym...rzeźbą układająca sie w kraty ;-)?
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

nionczka

Za koronkowym wachlarzem :-) Zdjecie zrobione z gory.

[ Dodano: 12-09-2007, 12:21 ]
Cytat: "gdziezby"Mój faworyt: pocałunek za... no własnie nie wiem za czym...rzeźbą układająca sie w kraty ;-) ?

A nie, chyba o inne chodzi. Jesli chodzi Ci o to, o ktorym mysle to jest to rzezba w ksztalcie zwinietych kabli, drutów czy czegos takiego. Na miejsce sesji wybralismy okolice Palacu Kongresowego zbudowanego na miejscu dawnej stoczni. Stad takie industrialne elementy :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Z prawdziwą przyjemnością te Wasze zdjęcia oglądam i aż się rozpływam i... aż zazdroszczę. Laska ma niezłe oko, jak na... matematyczkę  :lol: , prawda?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com


sierpniowajulka

nionczka! zobacz, gdzie Cię znalazłam:
http://www.foto.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=1999
siódme zdjęcie od góry... :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: "sierpniowajulka"nionczka! zobacz, gdzie Cię znalazłam:
http://www.foto.forumslub...opic.php?t=1999
siódme zdjęcie od góry...  

:-) Ja to juz wiedzialam wczesniej. W poprzedniej edycji (lipcowej) Ania wygrala lub zajela wysokie pozycje z innymi moimi zdjeciami. :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

Cytat: "ze_nitka"Napisałam do tej Kaliny, ceny na 2008 lekko mnie zmroziły :( Jednak co cena to jakość. Za 1000 czy nawet 1500 chyba nie da się mieć na prawdę dobrych zdjęć.

hm... te zdjęcia są dla mnie rzeczywiście obłędne! ale zmroziła mnie informacja,że za 1500 nie można mieć dobrych zdjęć. ok, moje nie są może aż TAKIE, ale czy są słabe?
a wierz mi, nie zapłaciłam za nie nawet 1000

(zdjęcia na www.dominika-szymon.fotosik.pl)

a. biało-czarne też będą plus jakies ze starego aparatu,a le pewnie dostanę je dopiero na Gwiazdkę,jak kolega na święta przyjedzie

sierpniowajulka

Cytat: "nionczka"sierpniowajulka napisał/a:   
nionczka! zobacz, gdzie Cię znalazłam:
http://www.foto.forumslub...opic.php?t=1999
siódme zdjęcie od góry...


:-) Ja to juz wiedzialam wczesniej. W poprzedniej edycji (lipcowej) Ania wygrala lub zajela wysokie pozycje z innymi moimi zdjeciami. :-)

nie omieszkam poszukać  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: "nionczka"ze_nitka napisał/a:   
dobre fotki to jest jedna z rzeczy na których mi zależy. Nie ważny samochód, przybranie kościoła, film ze ślubu, ale zdjęcia ważne. Mam zboczenie, bo sama jestem niespełnionym fotografem amatorem :P
dokladnie tak jak my! Poza tym dla nas to jedyna prawdziwa pamiatka bo pamiec mamy bardzo krotka. Moj maz nastepnego dnia po slubie juz nie pamietal do jakies piosenki wchodzilismy do restauracji na przyjecie
fajnie, ze ktos ten watek odkopal:) ja wszystkich Twoich nie widzialam,..tylko te kilka co na poczatku. ciesze sie, ze dzis dotarlam do reszty:)! super
nam tez zalezy na lepszych niz mniej dobrych..ja jestem gotowa od sukni odjac...a na foty przeznaczyc:)!!!
Cytat: "ddu"ze_nitka napisał/a:   
Napisałam do tej Kaliny, ceny na 2008 lekko mnie zmroziły :(
a doklandie ile???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: "elizapj"a doklandie ile???

O ile dobrze pamietam bylo to 2600? Ale nie jestem pewna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

obłędne są te zdjęcia!
idę już spać, jutro będzie lepiej ;)
a kaczki na torcie prawie jak ta moja z wanny :P

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję!!!!!
PS. wybacz, dopiero dzisiaj zorientowałam się, że ta z diabełkiem to TY!!
rany, ale wtopa  :oops:
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

nionczka, Okrutnie mi sie wasze fotu podobaja-każde z nich to dzieło sztuki a przy tym nie ma ostanio modnego artyzmu-PM to dodayek, ja tu realizuje swoja wizje i bach-10 foto martwej natury, brrr:) Piękne, , intrygujace, smaczne zdjecia, macie byc z czego dumni:) jestem pod wrazeniem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)