kilka fotek z nionczkowego slubu

Zaczęty przez nionczka, 21 Sie 2007, 13:32:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

zuzia

Cytat: nionczkaMoje kolezanki do slubu mialy kolczyki za 2,5 tys euro a ja taka jestem tandeciara quote]

kurcze, co to za biżu?

a wy wyszliście świetnie. I super fotki :)

zuzia

Cytat: "kate.zet1"Wygladałaś rewelacyjnie!! Gratulacje!! Piękne zdjęcia!!! Zazdroszczę Ci butów - zaczynam żałować że kupiłam z 8cm obcasem - nie poszaleję!!! ;-)  Wklejaj następne!!!!

ja ostatnio na weselu calą noc przetańczylam na 8 cm obcasie.

siog

Nionczka! zdjecia swietne, brak slow!!!!!!! Pieknie!

ja juz stresuje sie przed moim slubem i teraz stresuje sie podwojnie ze nie zamowilam kalina-studio...........

kate.zet1

Zuzia no pewnie,że jakoś dam radę, nie raz dawałam ale...najwiekszy ból to moja wysokość w całości razem z butami i welonem - 182!! Polowa, jak nie więcej męzczyzn na weselu będzie się mnie bała haha!!! Tego faktu nie przemyślałam - dopiero teraz taka refleksja....

koka

o kurcze. zdjecia po prostu rewelacja. A te z rozkami sa majstersztyk. No, a ta zakompleksiona panna młoda.....to super babka. Wloz do szafy wszystkie kompleksy a nam podeslij jeszcze troche fotek!:)

golinda

extra!
wyglądasz jak dziewczyneczka kilkunastoletnia!
śliczne!

ursus_arctos

WOW! Po prostu slow brak! Swietna para i genialne zdjecia. Super, super. Chcialoby sie wiecej zobaczyc :) wiec sie moja droga nie kryguj tylko wrzucaj. Piekna kobieta z Ciebie, nie kupuje tego o fotogenicznosci ;)
Pozdrawiam z rana,
ursus

asiek

Super zdjęcia! Wyglądasz ślicznie, jesteście piękną parą :) Gratuluję! Dołączam do prośby o więcej!

nionczka

#34
Och jak milo Was czytac! I te komplementy  :oops:

Odpowiadam zbiorczo na pytania:

Zdjecie z pajakiem zrobione pod Muzeum Guggenheima w Bilbao. Podobnie jak cala sesja w Bilbao chociaz slub i przyjecie w okolicach Gerniki, 40 km od Bilbao.

Kolczyki, ktore wybieraja moje kolezanki to prawdziwe jubilerskie wyroby z brylantami, prawdziwymi eprlami, etc. Ale najdrozsza tutaj jest sama praca jubilera stad takie ceny. Piekne, ale zbyt klasyczne jak dla mnie. Poza tym nie moglabym ich pozniej nosic bo i gdzie?

Kompleksy. Mam malo a dystansu do siebie troche wiecej wiec na codzien raczej nie mam problemów. Raz na jakis czas tylko oznajmiam, ze wiecej nie wyjde z domu bo jestem brzydka. Ale potem mi przechodzi :-)  Mowilam o komplekasch bo wedlug jednej z forumek SiW pokazywanie zdjec ze slubu ma na celu leczenie kompleksów.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

nionczka masz zdjęcie bukietu??

nionczka

Mam, ale w domu. Wkleje wieczorem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: "nionczka"Raz na jakis czas tylko oznajmiam, ze wiecej nie wyjde z domu bo jestem brzydka.

Boze, Nionczka, jakie kompleksy???? Jestes bardzo ladna, fotogeniczna, masz piekne wlosy, ladna cere. Maz tez przystojny:-)) Rozumiem, ze kazdy ma lepsze i gorsze dni, ale mowic szczerze, Ty nie masz do tych gorszych powodow:-)))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magda_ok

Ja tez chce tak.... ;(
GRATULACJE PO RAZ KOLEJNY!!!

asik801

Zdjęcia cudne, jak zresztą i para:))
Super!!!

Wklej zdjęcie bukietu, please:))

nionczka

#40
Bukiet!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Bardzo fajny - widac, ze jednak niecodzienne kombinacje maga dobrze wygladac:-))) Te biale to piwonie?

(Mialam niedawno urodziny i dostalam "mix kosmiczny" - ach, czego tam nie bylo, i sloneczniki, i roze i jakies biale kwiaty i jakies liscie, wazyl chyba z pol tony. W domu rozparcelowalam go na czesci i mialam chyba z 4 bukiety:-)))
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka

Zdjęcia piękne, bardzo ładna jesteś  :) (kolejna dziewczyna, która wygląda tak, jak ja zawsze chciałam wyglądać, ale mi się nie poszczęściło :mrgreen: ). Buty od razu wpadły mi w oko, ja zaszalałam na swój ślub i codzennie noszone glany zamieniłam na szpilki 6-ciocentymetrowe (nauka chodzenia w tych butach przypominała brodzącego bociana), ale było w nich wygodnie i taaaka duża byłam :)

eva_luna

hej, dopiero dorwalam sie do ogladania zdjec- sa sliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje!! no i bardzo zazdroszczetakich plenerów ;-)
Nionczka, pisalas, ze sama robilas poduszeczke- masz jakies zdjecie, na ktorym ja widac?Bo ja zamierzam sie za nia zabrac i nie bardzo mam popmysl czy/ co dodac poza tasiemka do przywiazania obraczek.

mika

nionczka dziękuje bardzo za zdjęcie bukietu... piękny uwielbiam mieszanki różnych kwaitów :mrgreen:

magdalinska

piekna suknia, pieknie wygladalas, pieknie zdjecia , wszystko pieknie!!!!  :-D  ah.. ah... ah..... teraz jak sobie wyobraze jak ja bede wygladac na swoim slubie to czuje sie ostatnia łachudra .....  ;-)

misiaczek187

wszystkie ślicznie :D gratuluje :D

kasiaberlin1


ishka82

Super fotki. To w diabelskich rogach jest po prostu rewelacyjne  :)  Dużo szczęścia :)

nionczka

#49
Nie mam zdjecia, na ktorym widac wiecej. Wstazeczki wychodzily z jednego miejsca udekorowanego koralikami w ksztalcie listków w kolorze seledynowym (mniej wiecej) i kremowymi perelkami (takimi jak bizuteria). Moja siostra (moj swiadek) miala suknie w kolorze morskim a chlopczyk, ktory niosl obraczki zielony pas do bialej koszuli i bialych spodni. Stad te kolory. Zrobienie poduszki i pasa nie zajelo mi wiecej niz 30 min (na maszynie) i kosztowalo w sumie jakies 5-6 euro.

[ Dodano: 28-08-2007, 20:51 ]
wstazeczki to specjalne jedwabne wstazki od haftowania (kupilam je na tragach robotek recznych, sa super delikatne i piekne) a material lekko polyskiwal czego na zdjeciu nie widac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login