kilka fotek z nionczkowego slubu

Zaczęty przez nionczka, 21 Sie 2007, 13:32:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Jesli rozgryze jak to sie robi, wrzuce tu kilka fotek. Chociaz za duzo nie chce bo zaraz mnie posadza o kompleksy, etc... Albo nazwa brzydka czy costakiego i bedzie mi smutno...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

pieknie pieknie pieknie:)

Ty diable:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magda_ok

Genialne zdjecia :D Szczegolnie ostatnie ;) Gratulacje!!!
A sukienke chcialam miec taka sama - masz dobry gust ;)

mika

aleś Ty piękna i to jeszcze w sukience w której ja wyglądałam beznadziejnie!!!! diabełek z ciebie nie z tej ziemi, zdjącia się zapowiadają fantastycznie więc wklejaj więcej z niecierpliwością czekam... serdecznie gratuluje
PS zamawiam zbliżeie bukietu

mayagaramond

Sie nie wydurniaj tylko wklejaj zdjecia:-))) A inni niech sobie gadaja co chca, zreszta nie wierze, zebys przejmowala sie wypocinami niewyzytych foremek;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

riannka

Śliczne, szczególnie ostatnie!
Gratuluję!

kamelia04.08.2007

a gdzie te kompleksy bo nie widzę?
uważam, że ładnemu we wszystkim jest ładnie...

gratulacje, fajne zdjęcia.

Czy ja mam wadę wzroku, czy moze suknia ze zdjęcia pierwszego jest inna niż z pozostałych zdjęć?

Które zdjęcia pochodzą z Hiszpanii (czy mi sie cóś pomyliło)?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mayagaramond

Rzeczywiscie piknie:-))) Wygladaliscie przepieknie.  

I jak? Poziom kompleksow Ci sie zmniejszyl? ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Suuuuuuper :) Fotka z rogami genialna :)
Imagine there is no hate

sweedee

nionczka, Ty diablico! Wyglądałaś bosko!!!  :shock: Dawaj jeszcze inne zdjęcia, bo narobiłaś apetytu!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

misiak_maly

Naprawdę piękne i niebanalne zdjęcia. Gratuluję i życzę szczęścia. Ja właśnie poszukuję fotografa a te zdjątka wyglądają naprawdę zachęcająco. No ale z Ciebie piękna dziewucha, więc zdjęcia też super.
;-)

julka

Pięknie wyglądałaś. Diabełek - pierwsza klasa. Gratulacje.  :->

nionczka

#12
Dzieki dziewcyzny. Ciesze sie, ze Wam sie podoba.

Odpowiadam na pytania i watpliowosci.
Suknia jest zawsze ta sama, fryzura moze byc inna bo jej po prostu brak drugiego dnia. Na pierwszym zdjeciu widac halke, moze o to chodzi.

Wszytskie zdjecia zostaly zrobione w Hiszpanii.

Rogi sa super. Akurat w czasie sesji spotkalismy grupe dziewczyn na wieczorze panienskim (wcezsnie zaczynaly bo bylo okolo 20) przebranych za diablice a narzeczona za aniola. I pozyczyly mi rozki!

Poszukam zdjecia bukietu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Dodam jeszcze, ze wcale nie jestem piekna. Na serio, zawsze bylam bardzo fotogeniczna, ale specjalnie piekna nigdy. Za to fotografka swietna! Jak mowi moj maz: "prawdziwa profesjonalka!". Ja bylam bardzo szczesliwa i to widac :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Piękne zdjęcia, ale ty to faktycznie bardzo fotogeniczna jesteś ;) Dużo szczęścia życzę ;)

rubin04

A ja własnie mysle nad ta sukienką! Tylko musze przymierzyc gdzies w salonie by wiedziec czy do mnie pasuje...

A co Ciebie - pieknie, pieknie, pieknie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

catlady

Prześliczne zdjęcia. :) Chciałabym żeby moje też tak ciekawie wyszły, ale niestety nasz fotograf raczej klasycznie zrobił nam zdjęcia. Zobaczymy za 2 tygodnie jak odbiorę.Wyglądałaś po prostu cudownie, tak naturalnie i ślicznie diabliczko :evil:

wrobelek0403

piekne zdjecia i Wy również, najlepsze to diabelskiej jest ;) Małż sobie powinien nad biurkiem powiesic i patrzec ilekroc chciałby sie pokłocic ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sysunia-leniwca

Cudo!!! Buciki mam takie same - wygodne byly?

ddu

Sliczne zdjęcia! wszystkiego dobrego!

kate.zet1

Wygladałaś rewelacyjnie!! Gratulacje!! Piękne zdjęcia!!! Zazdroszczę Ci butów - zaczynam żałować że kupiłam z 8cm obcasem - nie poszaleję!!! ;-)  Wklejaj następne!!!!

gioseppe

śliczne zdjecia!
swietnie wygladasz i masz boskie perełki :) podobaja mi sie!
autorstwa hand-made czy zakupione u jubilera?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

nionczka

#22
Dzieki dziewczyny!
Buty sa bardzo wygodne. Nie ugielam sie pod presja wlasnej matki, ktora probowala mnie przekonac na odleglosc, ze panna mloda idzie do slubu na obcasie. A ja na to, ze panna mloda, ktora na codzien chodzi w camperach do slubu pojdzie na obcasie 2 cm. Byly wygodne, ale zniszczyly mi piety kiedy je przemoczylam w fontannie. A poza tym to juz bylo po kilku h chodzenia po miescie.

Perelki. Nie sa wlasnej roboty, chociaz moglyby byc bo robie bizuterie. Nie wiem czemu kupilam. Chyba mialam wrazenie, ze jestem starszna dziadówka jak tak wszytsko sama zrobie (zaprosenia, poduszeczka, etc). Nasyzjnik kupilam w kruku (przeplacilam ;-) a kolczyki na wyprzedazy za 9 euro! Moje kolezanki do slubu mialy kolczyki za 2,5 tys euro a ja taka jestem tandeciara.

I cos, zeby Was nastraszyc troszke!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

Ło matko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rewelacja!!!!!!!!!!!

dr_chaos

Super zdjęcia, ty faktycznie jesteś bardzo fotogeniczna, no i ładna oczywiście  :-D
Jeśli chodzi o tandeciarstwo to ja chyba pobiję cię na głowę: chce sama zrobić zaproszenia, bukiet i dekoracje w sali, zamierzam kupić używaną suknię za nie więcej niż 1500 zł i najchętniej w ogóle nie szłabym do fryzjera. A to wszystko wcale nie z braku funduszy, ale ze skąpstwa i dziwactwa w podejściu do ślubnego szumu.
No i jeszcze chyba będę sama musiała uszyć serwetki w odpowiednim kolorze pasującym do zasłon :-/