Niespodzianka dla Pana młodego.

Zaczęty przez madea, 16 Maj 2008, 09:09:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madea

Chciałabym coś dla niego zorganizować taką małą niespodzianke w dniu ślubu. Nie mam jedynie pojęcia jak to miałoby wyglądać. Dziewczyny jakie macie pomysły, bądź miałyście? Szukam inspiracji.

OlaFasola

Widziałm jako niespodzianki na weselach fajerwerki, wielkie płonące serca, pannę młodą śpiewającą dla pana młodego (ona się tego specjalnie dłuuugo uczyła i było to bardzo wzruszające), i to tyle co pamiętam. Jak coś mi wpadnie więcej to napiszę.

madea

Fajerwerki się nam właśnie obojgu nie podobają, ze śpiewaniem wolałabym nie ryzykowac szczerze mówiąc (za dużo stresu i chyba bym nie dala rady).Co do serc...fajny pomysł, tylko nie wiem jak dokładnie to by miało wyglądać...

elizapj

a moze pomysl co on lubi, jakie ma hobby...o czym mysli a np co sobie odmawia bo cos tam...
jesli np prganie skoczyc ze spadochronem, to moze wreczyc mu podczas wesela w prezencie oplacony kurs...
jesli lubi jakiegos pisaza/piosenkarza to moze ksiazke/plyte z jego autografem czy cos..

nie wiem ja bym poszla ta droga...nie wiem jak Twoj facet jest, ale wiekszosc jednak sie nei wzrusza 'zjawiskami' typu plonace cokolwiek (chyba ze jest fanem ognia;)) ani fajerwerkami..mysel ze faceci lubia takie niespodziani tylko dla siebie...cos co moga gdzies schowac/uzywac/podnosic sobie adrenaline podczas korzystania z tego...zajwiska i wszelkie showy to raczej cos co wzrusza dziewczyny...nas by moze platkow dotknelo...ich chyba nie;)
ale jak wspomnialam, to zalezy jaki Twoja facet jest:)
powodzenia!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

madea

ostatnio myślałam  żeby zorganizowa mu przejazd w dniu ślubu lub na poprawiny z motocyklistami bądź jakąs wyjechaną bryką....musze tylko sie zastanowić jak dokładnie miałoby to wyglądać...

elizapj

Cytat: madea w 17 Maj 2008, 15:10:46
ostatnio myślałam  żeby zorganizowa mu przejazd w dniu ślubu lub na poprawiny z motocyklistami bądź jakąs wyjechaną bryką....musze tylko sie zastanowić jak dokładnie miałoby to wyglądać...
o ! cos takiego bardziej namacalnego jak najbardiej:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login