Rabarbar absolutnie bossski :)

Zaczęty przez jo_miekka, 15 Maj 2008, 20:32:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Cytat: magoo w 08 Maj 2010, 13:03:23
no dobra tyle tu zachwytow, ze musze zrobic
tylko jedno glupie pytanie: to sie podaje cieple, czy trzeba czekac az wystygnie???

podaje odrazu z lodamy wanilowymi. Magoo rob! PYCHA... teraz robie codziennie i maz ktory rab nie lubi zjada wszystko

magoo

siog dzieki  :beer: no wlasnie jutro zrobie, mam gosci i nie wiedzialam, czy zrobic wczejniej, czy dopiero przed sama wizyta :)

siog

Cytat: magoo w 08 Maj 2010, 13:18:31
siog dzieki  :beer: no wlasnie jutro zrobie, mam gosci i nie wiedzialam, czy zrobic wczejniej, czy dopiero przed sama wizyta :)

ja dla gosci robilam. Ale z kolacja? potrzebujesz 40 min.
jak z kolacja, to juz jak jemy wtedy wkladam do piekarnika i jest w sam raz na deser

Dodany tekst: 08 Maj 2010, 14:49:21

Cytat: magoo w 08 Maj 2010, 13:18:31
siog dzieki  :beer: no wlasnie jutro zrobie, mam gosci i nie wiedzialam, czy zrobic wczejniej, czy dopiero przed sama wizyta :)

ja dla gosci robilam. Ale z kolacja? potrzebujesz 40 min.
jak z kolacja, to juz jak jemy wtedy wkladam do piekarnika i jest w sam raz na deser

jo_miekka

koniecznie ciepłe i konieznie z lodami mniaaam

fasolka1980

juz jest rabarbar?

:jejeje: :jejeje: :jejeje:

moje ulubione muffinki i bosssski rabarbar z lodami  :P

effik

matko święta, oby mi taka ilość jak u twinnie nie wyszła :D
dobra, rabarbar jest, kompot już zrobiłam, a na deser będę walczyć z tym czymś. a ten rabarbar nie będzie zielony jak w kompocie? :D

jo_miekka

#56
effik zależy jak czerwony masz rabarbar. Ja zawsze wybieram jak najczerwieńsze badyle i o ile się da, nie obieram, żeby nie pozbawiać się czerwoności.

aniak1211

#57
Jak nie obierzesz to ta skorka nie jest twarda???
Nie wchodzi miedzy zeby :D

jo_miekka

młody rabarbar ma miękką skórkę
jak jest gruba i taka "zdrewniała" to obieram

siog

pozwolilam sobie zmodyfikowac nieco przepis i dodalam troche imbiru. i teraz jest miodzio  :dreaming:

aniak1211

Tak wczoraj czytalam wasze zachwyty ze cala noc meczyl mnie ten rabarbar :D
A bylam wczoraj w miescie i nie kupilam:/
Chyba zrobie dopiero w PL,ale to juz za kilka dni :)

effik

zrobiłam wczoraj. zielony ;)
ale pora była późna i niewiele zjedliśmy.

sonja

#62
Czaiłam się na ten przepis 3 lata.
W końcu zrobiłam. I.... nie wiem czego ja się spodziewałam, ale czuję się rozczarowana ;D Znaczy smaczny jest, ale bez fajerwerków.

Wszystkim innym smakuje barrrdzo :)

jo_miekka

sonja biorę to na siebie, bo jak mi coś zasmakuje, to jestem przesadnie entuzjastyczna
no i mi się naprawdę wydaje, że jeżeli ja coś bardzo bardzo lubię, to znaczy, że musi to polubić cały świat :D

sonja

jo_miekka bo to chyba jest jak z książką... pamiętam jak w dzieciństwie czytałam Rillę ze Złotego Brzegu (chyba, w każdym razie którąś część z cyklu) i jak strasznie się rozczarowałam, że nie wzruszyłam się tak śmiercią Waltera jak to mi moja mama przepowiadała ;D

Trzeba było od razu robić a nie 3 lata czekać lol

zwierzatko_mojej_mamy

moze tak jak z filmem tez? tak mnie postraszyli, ze blair witch project to taki straszny film i w ogole cos potwornego, ze 9 lat! omijalam ten film ze strachu i po 9 latach przypadkiem wlaczylam o polnocy tv4 i zaczelam ogladac film i przez 40 minut prawie bylam swiecie przekonana, ze ogladam film przyrodniczy jakis - dokument o lesie, czy cos lol lol potem zawolalam meza, ze o jezu, ja ogladam b.w.p. sama w nocy bez swiatla lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Maj 2011, 23:40:34przez 40 minut prawie bylam swiecie przekonana, ze ogladam film przyrodniczy jakis - dokument o lesie, czy cos

to tak jak ja lol  a jak sie zorientowałam co to to sie wystraszylam lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

#67
Cytat: goga w 29 Maj 2011, 22:44:07
to tak jak ja lol  a jak sie zorientowałam co to to sie wystraszylam lol

no ja juz za duzo obejrzalam, zeby sie nagle znienacka wystraszyc ;D poza tym ja to sie boje od poczatku do jakiegos momentu, ktory jest glupi i sie strach zesrywa caly i juz moge ogladac zwykle placzac ze smiechu ;) jak film ni posiada takiego momentu to sie boje calkowicie do konca ;) ale od polowy nie moge zaczac sie bac lol skomplikowany system bojazni lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

no a ja z tego strachu poszłam spać i do dziś nie wiem jak się skończyło lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

ja wiem, ze ogladalam do konca, ale bylo tak nudne, ze nawet zakonczenie mnie znudzilo ;) i juz wlasciwie nie pamietam lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

nie wiem, cos z lasem lol lol chyba na koniec wlezli do jakiegos domu i tam oczywiscie zjadlo ich nie wiadomo co, bo kamera oczywiscie nic oprocz muru nie zarejestrowala, tak jak wczesniej prawie nic oprocz drzew ;) czy cos ;D ale nie dam se reki uciac - niech mnie ktos poprawi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

bozena.dp

serio bałyście się na blair witch project?!
przecież to nudne jak flaki w oleju ;D

jo_miekka


ddu