Autor Wątek: Rabarbar absolutnie bossski :)  (Przeczytany 24445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Odp: Rabarbar absolutnie bossski :)
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Maj 2010, 13:07:02 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no dobra tyle tu zachwytow, ze musze zrobic
tylko jedno glupie pytanie: to sie podaje cieple, czy trzeba czekac az wystygnie???

podaje odrazu z lodamy wanilowymi. Magoo rob! PYCHA... teraz robie codziennie i maz ktory rab nie lubi zjada wszystko

magoo

« Odpowiedź #51 dnia: 08 Maj 2010, 13:18:31 »
siog dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no wlasnie jutro zrobie, mam gosci i nie wiedzialam, czy zrobic wczejniej, czy dopiero przed sama wizyta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

« Odpowiedź #52 dnia: 08 Maj 2010, 14:49:21 »
siog dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no wlasnie jutro zrobie, mam gosci i nie wiedzialam, czy zrobic wczejniej, czy dopiero przed sama wizyta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja dla gosci robilam. Ale z kolacja? potrzebujesz 40 min.
jak z kolacja, to juz jak jemy wtedy wkladam do piekarnika i jest w sam raz na deser

Dodany tekst: 08 Maj 2010, 14:49:21

ja dla gosci robilam. Ale z kolacja? potrzebujesz 40 min.
jak z kolacja, to juz jak jemy wtedy wkladam do piekarnika i jest w sam raz na deser

jo_miekka

« Odpowiedź #53 dnia: 08 Maj 2010, 16:34:50 »
koniecznie ciepłe i konieznie z lodami mniaaam

fasolka1980

« Odpowiedź #54 dnia: 08 Maj 2010, 23:17:09 »
juz jest rabarbar?

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moje ulubione muffinki i bosssski rabarbar z lodami  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 08 Maj 2010, 23:17:09 »

effik

« Odpowiedź #55 dnia: 19 Maj 2010, 18:26:40 »
matko święta, oby mi taka ilość jak u twinnie nie wyszła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dobra, rabarbar jest, kompot już zrobiłam, a na deser będę walczyć z tym czymś. a ten rabarbar nie będzie zielony jak w kompocie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #56 dnia: 19 Maj 2010, 21:28:33 »
effik zależy jak czerwony masz rabarbar. Ja zawsze wybieram jak najczerwieńsze badyle i o ile się da, nie obieram, żeby nie pozbawiać się czerwoności.
« Ostatnia zmiana: 20 Maj 2010, 00:08:33 wysłana przez jo_miekka »

aniak1211

« Odpowiedź #57 dnia: 19 Maj 2010, 22:00:30 »
Jak nie obierzesz to ta skorka nie jest twarda???
Nie wchodzi miedzy zeby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2010, 22:01:24 wysłana przez aniak1211 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

jo_miekka

« Odpowiedź #58 dnia: 19 Maj 2010, 23:40:06 »
młody rabarbar ma miękką skórkę
jak jest gruba i taka "zdrewniała" to obieram

siog

« Odpowiedź #59 dnia: 20 Maj 2010, 00:00:12 »
pozwolilam sobie zmodyfikowac nieco przepis i dodalam troche imbiru. i teraz jest miodzio  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #60 dnia: 20 Maj 2010, 09:59:48 »
Tak wczoraj czytalam wasze zachwyty ze cala noc meczyl mnie ten rabarbar Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A bylam wczoraj w miescie i nie kupilam:/
Chyba zrobie dopiero w PL,ale to juz za kilka dni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #61 dnia: 20 Maj 2010, 11:12:39 »
zrobiłam wczoraj. zielony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale pora była późna i niewiele zjedliśmy.

sonja

« Odpowiedź #62 dnia: 29 Maj 2011, 17:25:20 »
Czaiłam się na ten przepis 3 lata.
W końcu zrobiłam. I.... nie wiem czego ja się spodziewałam, ale czuję się rozczarowana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Znaczy smaczny jest, ale bez fajerwerków.

Wszystkim innym smakuje barrrdzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2011, 17:25:34 wysłana przez sonja »

jo_miekka

« Odpowiedź #63 dnia: 29 Maj 2011, 19:07:57 »
sonja biorę to na siebie, bo jak mi coś zasmakuje, to jestem przesadnie entuzjastyczna
no i mi się naprawdę wydaje, że jeżeli ja coś bardzo bardzo lubię, to znaczy, że musi to polubić cały świat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #64 dnia: 29 Maj 2011, 21:25:29 »
jo_miekka bo to chyba jest jak z książką... pamiętam jak w dzieciństwie czytałam Rillę ze Złotego Brzegu (chyba, w każdym razie którąś część z cyklu) i jak strasznie się rozczarowałam, że nie wzruszyłam się tak śmiercią Waltera jak to mi moja mama przepowiadała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Trzeba było od razu robić a nie 3 lata czekać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 29 Maj 2011, 21:25:29 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #65 dnia: 29 Maj 2011, 22:40:34 »
moze tak jak z filmem tez? tak mnie postraszyli, ze blair witch project to taki straszny film i w ogole cos potwornego, ze 9 lat! omijalam ten film ze strachu i po 9 latach przypadkiem wlaczylam o polnocy tv4 i zaczelam ogladac film i przez 40 minut prawie bylam swiecie przekonana, ze ogladam film przyrodniczy jakis - dokument o lesie, czy cos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj potem zawolalam meza, ze o jezu, ja ogladam b.w.p. sama w nocy bez swiatla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

doda

« Odpowiedź #66 dnia: 29 Maj 2011, 22:42:04 »
blair witch project to taki straszny film i w ogole cos potwornego, ze 9 lat! omijalam ten film ze strachu i po 9 latach przypadkiem wlaczylam o polnocy tv4 i zaczelam ogladac film i przez 40 minut prawie bylam swiecie przekonana, ze ogladam film przyrodniczy jakis - dokument o lesie, czy cos LOL LOL potem zawolalam meza, ze o jezu, ja ogladam b.w.p. sama w nocy bez swiatla
boże drogi jak ja się na tym filmie bałam. do kibla iść się bałam po tym filmie

goga

« Odpowiedź #67 dnia: 29 Maj 2011, 22:44:07 »
przez 40 minut prawie bylam swiecie przekonana, ze ogladam film przyrodniczy jakis - dokument o lesie, czy cos

to tak jak ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  a jak sie zorientowałam co to to sie wystraszylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #68 dnia: 29 Maj 2011, 22:46:24 »
to tak jak ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  a jak sie zorientowałam co to to sie wystraszylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ja juz za duzo obejrzalam, zeby sie nagle znienacka wystraszyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poza tym ja to sie boje od poczatku do jakiegos momentu, ktory jest glupi i sie strach zesrywa caly i juz moge ogladac zwykle placzac ze smiechu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak film ni posiada takiego momentu to sie boje calkowicie do konca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale od polowy nie moge zaczac sie bac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj skomplikowany system bojazni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2011, 22:46:36 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

goga

« Odpowiedź #69 dnia: 29 Maj 2011, 22:48:25 »
no a ja z tego strachu poszłam spać i do dziś nie wiem jak się skończyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #70 dnia: 29 Maj 2011, 22:50:15 »
ja wiem, ze ogladalam do konca, ale bylo tak nudne, ze nawet zakonczenie mnie znudzilo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i juz wlasciwie nie pamietam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #71 dnia: 29 Maj 2011, 22:51:32 »
i znowu sie nie dowiedziałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 29 Maj 2011, 22:52:59 »
nie wiem, cos z lasem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba na koniec wlezli do jakiegos domu i tam oczywiscie zjadlo ich nie wiadomo co, bo kamera oczywiscie nic oprocz muru nie zarejestrowala, tak jak wczesniej prawie nic oprocz drzew Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy cos Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nie dam se reki uciac - niech mnie ktos poprawi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #73 dnia: 20 Cze 2011, 23:18:33 »
serio bałyście się na blair witch project?!
przecież to nudne jak flaki w oleju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #74 dnia: 20 Cze 2011, 23:22:31 »
tak ja się bardzo bałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dla mnie to było straszne