Autor Wątek: Rabarbar absolutnie bossski :)  (Przeczytany 24437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

Odp: Rabarbar absolutnie bossski :)
« Odpowiedź #100 dnia: 06 Maj 2012, 15:01:31 »
calla proszę:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wyszło bardzo dobre i bez zakalca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #101 dnia: 06 Maj 2012, 22:05:20 »
magoo dziekuje!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #102 dnia: 07 Maj 2012, 13:15:52 »
Wzielam rabarbar do znajomych,
upieklismy u nich by cieple bylo;)
Niestety bez lodow ale z odrobina bitej smietany,
wszyscy zachwyceni:)
Pyszne:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Chermelle

« Odpowiedź #103 dnia: 11 Maj 2012, 20:42:11 »
mam wrażenie, że albo

mi nie wyszło   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - choc nie wiem czy to mozliwe bo prostszego przepisu nie znam

albo to nie moj smak

bo mi nie smakowalo, a ja bardzo lubie rubarb Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #104 dnia: 12 Maj 2012, 13:57:59 »
byłam z psem, rzucił mi się w oczy rabarbar no i właśnie zaraz będę eksperymentować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 12 Maj 2012, 13:57:59 »

Chermelle

« Odpowiedź #105 dnia: 12 Maj 2012, 14:25:45 »
to mi wyszło, ale jakies ambitne to to nie jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #106 dnia: 12 Maj 2012, 15:03:02 »
siedzi w piekarniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale z tym roboty, to obieranie, krojenie...no i rozczarowałam się, bo pędy brałam czerwone a po obraniu zielone no ale nic mam nadzieję, że smak mi to wynagrodzi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #107 dnia: 12 Maj 2012, 15:11:29 »
justynaaaa2 nie obierać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
u mnie dzisiaj będą muffiny z rabarbarem
bosze jak ja kocham wiosnę za rabarbar, szparagi itp Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #108 dnia: 12 Maj 2012, 15:29:53 »
magoo nie no bez obierania jakoś tak średnio, ta skóra mało przyjemna była Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
obrałam je a potem jeszcze w trakcie krojenia ciągnęły mi się te pejsy i musiałam to wszystko oskubać jeszcze raz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #109 dnia: 12 Maj 2012, 15:38:22 »
justynaaaa2 ja ostatnio do ciasta pierwszy raz nie obierałam
i byłam w szoku, bo tej skórki wcale nie czuć

calla

« Odpowiedź #110 dnia: 12 Maj 2012, 17:03:04 »

u mnie dzisiaj będą muffiny z rabarbarem

robilam tydzien temu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A z tego co mi zostala mialam zrobic ciasta z przepisu od Ciebie, ale mi sie nie chcialo i zrobilam...kompot Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jesuuu, jakie to dobre. Przypomnialy mi sie smaki dziecienstwa.

justynaaaa2

« Odpowiedź #111 dnia: 13 Maj 2012, 12:24:45 »
podzielę się swoimi wrażeniami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dobre ale żeby mnie jakoś powaliło to nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj najlepszy z tego był ten wierzch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wolałabym truskawki albo wiśnie

callja

« Odpowiedź #112 dnia: 19 Maj 2012, 17:25:31 »
Mój debiut rabarbarowy właśnie siedzi w piecu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ciekawam efektów, bo śmietanka za pierun ubić mi się nie chciała, więc "wierzch" w końcu skleciłam z nieubitej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

iksa_nl

« Odpowiedź #113 dnia: 25 Maj 2012, 12:02:13 »
ma ktoras sprawdzony przepis na drozdzowke z rabarbarem?

zosia2007

« Odpowiedź #114 dnia: 25 Maj 2012, 12:12:00 »
ja swojego czasu pieklam z tego przepisu:

co prawda z dzemem ani ez rabarbarem ale mysle ze z rabarbarem tez wyjdzie ok

i te tez sa pyszne:

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 25 Maj 2012, 12:12:00 »

iksa_nl

« Odpowiedź #115 dnia: 25 Maj 2012, 12:16:23 »
a to pojedyncze drozdzowki hmm.
myslalam o calym ciescie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale moze drozdzowki zrobie...

mobka

« Odpowiedź #116 dnia: 09 Cze 2012, 13:17:08 »
Uzbroilam sie w rabarbar i bedzie na wieczor z lodami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #117 dnia: 15 Cze 2012, 23:39:32 »
ja już kilka razy robiłam - uwielbiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

« Odpowiedź #118 dnia: 20 Cze 2012, 09:38:17 »
dodatkowy argument zeby zajadac sie rabarbarem by jo_miekka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #119 dnia: 11 Maj 2013, 10:05:09 »
Dziewczyny pytanie mam
chce zrobić ten deser ale ponieważ nie mam żadnego doświadczenia w.robieniu ciast,.bo nie robię, to nie wiem co to znaczy ubic kremowke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam kupić śmietanę 30% i włożyć do miski i taka ubijaczka do jajek potraktować?

Trochę mnie przeraza smietana 30%, 18, albo 12% może być, czy to nie będzie to samo?
Jaki ma być efekt tego ubijania, gęste ma się zrobić, czy jakie.

Help, pliss

fasolka1980

« Odpowiedź #120 dnia: 11 Maj 2013, 10:57:53 »
doda ubic mikserem, tak jakbys jajka ubijala.

Smietana kremowka musi byc 30-36%, te 12-18% sa kwasne.

doda

« Odpowiedź #121 dnia: 11 Maj 2013, 10:59:35 »
ok, wielkie dzieki!!!

wrobelek0403

« Odpowiedź #122 dnia: 11 Maj 2013, 11:13:08 »
doda ubic mikserem, tak jakbys jajka ubijala.

Smietana kremowka musi byc 30-36%, te 12-18% sa kwasne.

jest tez słodka 12-18, ale ona sie co najwyzej nadaje do sosów. nie da sie ubic na sztywno, bo ma za mało tłuszczu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i zgadzam sie - ubic mikserem, a to ciasto wychodzi takie ciagnace, najlepiej rozkładac je mokrymi rekami na rabarbarze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

doda

« Odpowiedź #123 dnia: 11 Maj 2013, 11:16:40 »
wrobel, dzieki

doda

« Odpowiedź #124 dnia: 12 Maj 2013, 16:12:41 »
rabarbar pyszny, ale calosc jednak za slodka.
nastepnym razem, jesli zrobie, to zrobie z polowy cukru i kupie mniej slodkie lody (teraz mialam waniliowe Grycana). jednak wole kwasne smaki.

ale ogolnie na plus, choc takiego szalu jak w przepisie nie odczulam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dla gosci sie nadaje, fajnie miec wyprobowany taki deser Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj