Autor Wątek: Rabarbar absolutnie bossski :)  (Przeczytany 24446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Rabarbar absolutnie bossski :)
« dnia: 15 Maj 2008, 20:32:45 »
Rabarbar. Kocham rabarbar.
A najbardziej w tej postaci. Zakochałam się w tym przepisie w zeszłym sezonie rabarbarowym.
Znalazłam go tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale to pomysł Nigelli.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

Odp: Rabarbar absolutnie bossski :)
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maj 2008, 20:43:39 »
Mniam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Aż strach się bać, bo jak dorwę rabarbar to chyba spróbuję zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

jo_miekka

« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maj 2008, 20:44:27 »
inkageo nie ma co się bać. To jest banalne. Banalniejsze niż ciastka, obiecuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #3 dnia: 17 Maj 2008, 19:30:58 »
rabarbar w ogródku jest, dziś kupiłam lody i śmietanę, więc jutro zrobię ten deser Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tylko, że nasz rabarbar jest zielony, a nie taki czerwony jak twój, ale myślę, że będzie ok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2008, 16:53:09 »
zrobiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bardzo dobre to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zdjęć niestety nie zrobiłam, bo nie zdążyłam, hehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Maj 2008, 16:53:09 »

jusia

« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maj 2008, 18:53:43 »
a ta tłusta śmietanka to jak tłusta ma być?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jo_miekka

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Maj 2008, 19:10:50 »
ja dawałam 30%

vobi

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Maj 2008, 17:22:51 »
hmmm... rabarbar (tudziez jabajbaj, jak to u Laskowika bylo, pamietacie?) rozrasta sie na dzialce, moze zaryzykuje... Chociaz jak jo_miekka pisze ze to jest banalne, to jakos przez mgle katastrofe widze  >Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #8 dnia: 24 Maj 2008, 15:15:19 »
Kurcze wlasnie wrocilam z zakupow i nie pomyslalam o rabarbarze,choc od dawna mam ochote na ciasto z rabarbarem.

Az slinka leci!!!
Musze kolezanke poprasic,napewno kupi mi rabarbar(nie w sklepie bo mega drogi,na markecie za grosze i swiezy dostane)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

bozena.dp

« Odpowiedź #9 dnia: 24 Maj 2008, 16:01:07 »
vobi uwierz, że to jest banalne... skoro ja zrobiłam bez problemu i wszystkim smakowało... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ty też dasz radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #10 dnia: 27 Maj 2008, 13:42:24 »
kupiłam rabarbar i zabieram sie za robote Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

wrobelek0403

« Odpowiedź #11 dnia: 27 Maj 2008, 17:08:22 »
wsadziłam do piekarnika, ale troche mi mało ciasta wyszło (robiłam z pół porcji). Ledwo przykryło rabarbar, mam nadzieje, ze wyjdzie, choc mam tendecje do spieprzenia nawet najprostrzego przepisu... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #12 dnia: 27 Maj 2008, 19:45:33 »
wrobelek0403 bo to nie ma przykrywać w całości, więc ok
no i jak wyszło, bo rozumiem, że juz zjedzone? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #13 dnia: 27 Maj 2008, 20:25:04 »
Jak ja kocham rabarbar! Moze w sobote skocze do Francji i moze tam mi sie uda kupic. We Francji rabarbar znaja wiec a nóz widelec...

wrobelek0403

« Odpowiedź #14 dnia: 27 Maj 2008, 20:49:14 »
wrobelek0403 bo to nie ma przykrywać w całości, więc ok
no i jak wyszło, bo rozumiem, że juz zjedzone? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wyszło absolutnie bosko   :thx: :thx: ale nastepnym razem dodam wiecej cukru, bo do tej pory czuje cierpkosc rabarbaru w ustach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 27 Maj 2008, 20:49:14 »

jusia

« Odpowiedź #15 dnia: 27 Maj 2008, 21:38:57 »
ja ten rabarbar mam zamiar zrobic w sobote jak pojade do mamy na Dzien Matki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy dla 6 głodomorow to trzeba z podwojnej porcji?

jo_miekka

« Odpowiedź #16 dnia: 28 Maj 2008, 07:42:19 »
wrobelek0403 no właśnie, bo to chyba zależy od rabarbaru, mi też raz wychodzi bardziej raz mniej słodkie, choć cukru daje zawsze tyle samo

jusia ja robię w dużej formie do tarty i wychodzi mi dla czterech osób po dwie porcje,a uwierz mi, ze to jest sporo (+lody)

vobi

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Cze 2008, 09:47:22 »
Rany, udalo mi sie!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co prawda zmuszona bylam przeprowadzic mala modyfikacje... przed pojsciem na zakupy sprawdzalam czy mam cukier waniliowy, znalazlam mala torebeczke, ale jakos nie doczytalam ze on migdalowy, a nie waniliowy, a jak sie kapnelam to juz mi sie dylac do sklepu nie chcialo  :-[ Ale wiecie co - ten migdalowy zapach i posmak byl naprawde zajefajny! Tylko tenze bosski rabarbar trzeba zjesc od razu, nam troche zostalo na drugi dzien, i to juz zdecydowanie nie to samo.

jo_miekka

« Odpowiedź #18 dnia: 02 Cze 2008, 18:39:05 »
vobi piwko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #19 dnia: 03 Cze 2008, 12:19:27 »
Jutro zmykam na targ i koniecznie kupię rabarbar, muszę tego spróbować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #20 dnia: 04 Cze 2008, 15:19:19 »
A oto i efekty:

Wyszło mega słodkie, ale pyszne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #21 dnia: 04 Cze 2008, 16:15:26 »
Twiennie, jakie ładne! A jak Ci dużo tego na wierzch wyszło!
Jak już pisałam: trudno stwierdzić jaki jest rabarbar. czasem megakwasior, a czasem te 150 cukru to za dużo jednak...

twinnie77

« Odpowiedź #22 dnia: 04 Cze 2008, 16:18:40 »
jak Ci dużo tego na wierzch wyszło!

To było pół porcji i małe naczynie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #23 dnia: 12 Cze 2008, 22:13:26 »
a to mój "jabajbaj" - rzeczywiście bosssssski
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sputnik_sweetheart

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Cze 2008, 11:33:30 »
mmmmm, JO ! pycha pycha pycha pycha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zdjęcia nie mam jak zmniejszyc, ale umieszczę później a teraz pałaszuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj