Kiedy na próbny?

Zaczęty przez konwalia, 15 Maj 2008, 20:27:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Ślub za trzy miesiące, jestem na etapie szukania makijażystki.
Parę ma jeszcze wolne terminy. Czym się kierować przy wyborze? Próbnym? Czy próbny tak z miesiąc przed ślubem?
Co radzicie dziewczyny?

zosanka

ja jestem panikara i nie chcę przechodzić tego co Rilla teraz. Na 4 misiące przd ślubem jestem już po jednej próbie :) I efekty są takie sobie. W czerwcu idę na kolejną próbę.
A najlepiej iść do kogoś sprawdzonego lub polecanego :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

konwalia

Niestety te polecane są już zajęte :(
A tu nie ma nikogo z pnia.

zosanka

no to nie wiem :( Ja pierwszą próbę robiłam blisko domu - wybrałam taki lepszy salon- tyle, że nowo otwarty i opini o nim też było niewiele. Chciałam blisko, abym nie musiała biegać po mieście w tym dniu. Nie było źle, ale mogło by być lepiej więc szukam dalej :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

konwalia

Ja chcę niestety wizażystkę do domu...

anulla

#5
no własnie konwalia malo nas tu z Poznania. Nie mam namiarów na żadną sprawdzoną wizażystkę i zdecydowałam się na tą http://www.loula.pl Umówię się na próbę i wrzucę fotki po...Szczerze mówiąc już się boję bo ja jestem wymagająca jak smok...hihihihih...chociaż w sumie to niech ona się boi :) a Ty na kogo się decydujesz, może mi kogoś polecisz?? plisss....

konwalia

Ja namiar mam, ale jest zajęta :(
Może Tobie się przyda- marta kaczyńska-ohde.

mary

o kurcze, ja jeszcze nie byłam na próbnym i nawet nie pomyślałam, że powinnam się z tym spieszyć. Hmmm. Terminy zajęte?  :o
Mam na oku salon, gdzie moja koleżanka robiła makijaż. Wydawało mi się, że jeszcze mam dużo czasu, by sobie termin zamówić i próbę wykonać.

anulla

konwalia pisałam do tej marty ohde-kaczyńskiej którą poleciłaś (tak w ogole to polewam za to!) ona ma wolny termin na ten dzień także by pasowało. Powiedz mi tylko proszę czy ktoś Ci ją polecił? Widziałaś na żywo efekty jej pracy? :) Wydaje się profesjonalistką,ale te makijaże na fotkach na 100% mnie nie przekonały.Jeśli coś o niej wiesz będę wdzięczna za info! :)

mary

ja się dziś umówiłam na makijaż ślubny, próbny i nawet na pewne zabiegi kosmetyczne ;)
Jestem całkowicie usatysfakcjonowana. Wszystko odbędzie się w jednym miejscu, bo mój fryzjer jest tuż obok :D

konwalia

Anulla, marta jest koleżanką mojej koleżanki, polecała mi ją też kosmetyczka.
Niestety jestem opieszała z załatwianiem wszystkiego i ma zajęty termin.
Moje koleżanka makijaż w jej wykonaniu skwitowała: "to niemożliwe, żebym była taka piękna"  ;D
Więc jeśli ma termin i cena Ci odpowiada, to umawiaj się na próbny.

anulla

oki konwalia zrobie jak mowisz. dzieki za pomoc, masz u mnie piffffko. potem wkleje  fotkę i pokażę efekt :)

anulla

konwalia umówiłam się na przyszły tydzień na próbny make up :) zobaczymy co z tego będzie...hihihihih :)

konwalia

Jaka szkoda że nie ma terminu i ja nadal nie mam makijażystki...

anulla

konwalia to może spróbuj tą co ja miałam upatrzoną? http://www.loula.pl/ w końcu spróbować nie zaszkodzi...