makijaz próbny rilli nowe zdjęcia

Zaczęty przez rilla, 14 Maj 2008, 13:53:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

mi sie te rzesy ciut sklejone za bardzo wydaja. w prawym oku glownie. moze by tak przyczesac przed wyjsciem?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

maroonbug

Rilla widze zdjecia teraz :)
Zrezygnuj z rozu. Kierowanie sie kolorem bukietu nie ma sensu, bo i tak go odlozysz, wiec za bardzo sie tym nie przejmuj. Dopasuj kolory do siebie. Jelsi chcesz cos rozowego, zeby komponowac sie z Mezem, lepiej wepnij rozowy kwiat we wlosy. Fiolet i blekity odpadaja rowzniez, na zdjeciach gdy sa zbyt delikatne (a  w makijazu slubnym sa delikatne) sprawiaja ze wyglada sie jak trup.
Ja u Ciebie widze szarosc i grafity wokol oczu, odrobina lososiowego rozu posrodku powieki. Brazy bylyby najlepsze, ale czasem postarzaja, wiec musialabys to sprawdzic, czy Tobie pasuja. Nie powinnas miec wyraznego koloru pod lukiem brwiowym, powinien byc tylko rozjasniony matowym cieniem ecru czy ivory, ale nigdy kolorowy (nie w makijazu slubnym). Oczy powinny byc mocniej podkreslone, bo teczowki sa bardzo wyrazne, a oczy masz duze- mocniejsza oprawa oczu troche je zmiekczy, zlagodzi spojrzenie i rysy twarzy. Masz za bardzo podkreslona dolna linie rzes w stosunku do gornej- tworzy sie wyrazna dysproporcja i zmienia Ci ksztalt oczu. Makijaz ktory masz na zdjeciach jest idealny dla dziewczyn o malych oczach, ktore trzeba otworzyc i podkreslic. Twoje oczy sa tak piekne, ze zupelnie im tego nie potrzeba. Wystarczy je mocno podkreslic. Do tego masz rozowe cienie i brzoskwinowy roz- gryza sie...Makijaz ten nie wyglada jakby mial spelniac jakas funkcje, poza pokolorowaniem Twojej twarzy..(podkreslenie zalet, przykrycie wad, przygotowanie twarzy do zdjec) Moze zmien makjazystke? Jestes taka ladna, szkoda nie wykorzystac calego potencjalu :) Z takimi lukami brwiowymi i takimi oczami mozesz wygladac jak gwiazda filmowa. Makijazystke jeszcze znajdziesz, nie martw sie, po prostu poswiec na to jeden dzien i bedziesz miec z glowy :)

rilla

Cytat: panikarola w 14 Maj 2008, 15:19:17
mi sie te rzesy ciut sklejone za bardzo wydaja. w prawym oku glownie. moze by tak przyczesac przed wyjsciem?

dla mnei są zbyt geste, widze je jak mrugm i doprowadza mnie to do szału... a na kolorach się nie znam, dobierała kobieta w douglasie....

rubin04 jest z Katowic... sama się nie pomaluje niestety. Idę jutro o 18 na kolejną próbę w inne miejsce, powiem, że chcę neutralny - ewentualnie z akceptem różowym... ale teraz tez tak powiedziałam i wyszło co wyszło...

Hm szkoda mi tylko tej kasy:/

rilla

Cytat: maroonbug w 14 Maj 2008, 15:43:18
Rilla widze zdjecia teraz :)
Zrezygnuj z rozu. Kierowanie sie kolorem bukietu nie ma sensu, bo i tak go odlozysz, wiec za bardzo sie tym nie przejmuj. Dopasuj kolory do siebie. Jelsi chcesz cos rozowego, zeby komponowac sie z Mezem, lepiej wepnij rozowy kwiat we wlosy. Fiolet i blekity odpadaja rowzniez, na zdjeciach gdy sa zbyt delikatne (a  w makijazu slubnym sa delikatne) sprawiaja ze wyglada sie jak trup.
Ja u Ciebie widze szarosc i grafity wokol oczu, odrobina lososiowego rozu posrodku powieki. Brazy bylyby najlepsze, ale czasem postarzaja, wiec musialabys to sprawdzic, czy Tobie pasuja. Nie powinnas miec wyraznego koloru pod lukiem brwiowym, powinien byc tylko rozjasniony matowym cieniem ecru czy ivory, ale nigdy kolorowy (nie w makijazu slubnym). Oczy powinny byc mocniej podkreslone, bo teczowki sa bardzo wyrazne, a oczy masz duze- mocniejsza oprawa oczu troche je zmiekczy, zlagodzi spojrzenie i rysy twarzy. Masz za bardzo podkreslona dolna linie rzes w stosunku do gornej- tworzy sie wyrazna dysproporcja i zmienia Ci ksztalt oczu. Makijaz ktory masz na zdjeciach jest idealny dla dziewczyn o malych oczach, ktore trzeba otworzyc i podkreslic. Twoje oczy sa tak piekne, ze zupelnie im tego nie potrzeba. Wystarczy je mocno podkreslic. Do tego masz rozowe cienie i brzoskwinowy roz- gryza sie...Makijaz ten nie wyglada jakby mial spelniac jakas funkcje, poza pokolorowaniem Twojej twarzy..(podkreslenie zalet, przykrycie wad, przygotowanie twarzy do zdjec) Moze zmien makjazystke? Jestes taka ladna, szkoda nie wykorzystac calego potencjalu :) Z takimi lukami brwiowymi i takimi oczami mozesz wygladac jak gwiazda filmowa. Makijazystke jeszcze znajdziesz, nie martw sie, po prostu poswiec na to jeden dzien i bedziesz miec z glowy :)


tylko jak mam jakąś sprawdzić?

umówiłam się do innej na jutro, w sobotę na ewentualny kolejny... Tylko ja chyba nie potrafię przekazać co chcę. Chcę wyglądać ładnie i delikatnie. Z różu rezygnuje. Biorę laptop ze zdjęciami ku przestrodze i walczę jutro...

panikarola

wydrukuj sobie opis maroon. ja szlam do fryzjerki z laptopem :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

maroonbug

Problem polega na tym, ze nie powinnas musiec sie martwic jak przekazac makijazystce czego chcesz. Ale znalezienie dobrej makijazystki nie jest latwe...Ja mam swoj probny w czerwcu, zobaczymy jak bedzie. Powiedz, ze chcesz zeby makijaz byl w neutralnych kolorach (szarosci, kremy, brazy i beze), zeby wygladal dobrze na zdjeciach, ale jednoczesnie nie byl za ciezki. Zeby podkreslal Twoje cudne oczy, nadawal twarzy swiezosc i podkreslal promienny wyglad. I nie daj sie zwiezc. Masz swietna skore, ladne rysy i sliczne oczy. Makijazystka nie moglaby prosic o latwiejsza "robote" :)

cumberland

rilla84  nic się nie przejmuj; zaraz coś tutaj podziałamy ;)


Douglas to chyba nie było najlepsze rozwiązanie, tam trzeba wiedzieć do której wizażystki się umawiać! Rozumiem że byłaś w tym na Stawowej ?
Kilkakrotnie się tam malowałam na różne okazje, i powiem szczerze naprawdę polecam tylko jedną - P. Ulę z Diora.

Spróbuj jeszcze raz tam uderzyć być może uda Ci się wydębić od nich jej prywatne namiary.
Jeśli nie, to co jeszcze przychodzi mi do głowy:
w Belgu jest coś a'la centrum wizażu i charakteryzacji
w Marginessie na Kościuszki mają swoją wizażystkę, słyszałam o niej parę dobrych opinii choć efektów pracy nie widziałam...
http://www.marginess.fir.pl/wiza.html

trzymam kciuki ;)


rilla

zobaczymy jutro...koło 19 wrzuce fotki... tylko tam sa gorsze kosmetyki, ale zobaczymy:/

rilla

Cytat: cumberland w 14 Maj 2008, 15:59:09
rilla84  nic się nie przejmuj; zaraz coś tutaj podziałamy ;)


Douglas to chyba nie było najlepsze rozwiązanie, tam trzeba wiedzieć do której wizażystki się umawiać! Rozumiem że byłaś w tym na Stawowej ?
Kilkakrotnie się tam malowałam na różne okazje, i powiem szczerze naprawdę polecam tylko jedną - P. Ulę z Diora.

Spróbuj jeszcze raz tam uderzyć być może uda Ci się wydębić od nich jej prywatne namiary.
Jeśli nie, to co jeszcze przychodzi mi do głowy:
w Belgu jest coś a'la centrum wizażu i charakteryzacji
w Marginessie na Kościuszki mają swoją wizażystkę, słyszałam o niej parę dobrych opinii choć efektów pracy nie widziałam...
http://www.marginess.fir.pl/wiza.html

trzymam kciuki ;)



no to zawaliłam:( ide jeszcze w dwa miejsca... zobaczymy jak będzie

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

gioseppe

hej
ten makijaz jest chyba
-za blady
-slabe cieniowanie (chyba ze prosilas o wyjatkowo delikatny makijaz i nie widac tego na zdjeciach)
-brzydko nalozony jasny roz w wewn, oka
-nie widac modelacji oka ani nic, mam wrazenie, ze ktos maźnął Cie ?dwoma? minimalnie rozniacymi sie kolorami, zrobil kreske na dolnej powiece, wytuszowal rzesy i skasowal :)

Brązów nie bierz, bedziesz wygladala jak w siniakach
ewentualnie jesli chcesz isc w ta kolorystyke miedziany czy zloty braz  przelamane jakims kolorem - rozem?

do Ciebie na pewno pasuje mocny grafit, irys troche zlamany sliwką, roz ale nie taki majtkowy ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

rilla

dzięki dziewczyny, jutro będę próbowała dalej... jak już się maluję to włąśnie ide w szarości. Może to dobry keirunek - N. ma grafitowy garnitur:D

Nic, już nie płaczę:D mam za to mój ulubiony błyszczyk Clinique i baze pod cienie Art Deco:D

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

rubin04

Gioseppe - ja mam isc 30-tego na próbny, jakby co - doradzisz mi w kolorach dla mnie?

Rilla - pzrepraszam za zaśmiecanie wątku!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

spoko rubin... ja się nie pytałam i mam;( jutro będzie prób numer dwa... jak nie wypali, to jeszcze w sobotę umówiłam...

rubin04

Rilla - pisałaś ze kasy szkoda ale pomysl ze to raz w zyciu!

bedzie dobrze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

hm zamówiłam dziś tez kwiaty, jak mi wyszło to tak jak makijaż ślubny to będe ryczeć:D

cumberland

Cytat: rilla84 w 14 Maj 2008, 20:06:25
jutro będzie prób numer dwa... jak nie wypali, to jeszcze w sobotę umówiłam...

rilla, a gdzie się umówiłaś? jak nie tu na PW podeślij proszę ;)

panikarola

rilla! no! bez paniki. bedzie dobrze!
mowi ci to osoba, co ma panike w nicku, wiec moze sz mi wierzyc! piwko masz.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rilla

cumberland wysłałam pw

Cytat: panikarola w 14 Maj 2008, 20:31:13
rilla! no! bez paniki. bedzie dobrze!
mowi ci to osoba, co ma panike w nicku, wiec moze sz mi wierzyc! piwko masz.

już mi przesżło:/ zamówiłam kwiaty... niech będa dwie wtopy w ciągu jednego dnia:D

ewdomaga

don't worry rilla. będzie dobrze. i tak wszyscy bedą patrzeć w twe cudne oczy a nie na ich oprawę.
wypróbuj naturalny makijaż -beże- po prostu podkreśl oczka i delikatnie usta i bedzie super. usta już są super.

tachogti

rilla84 jak zmascili Ci makijaz to znaczy ze kwiaty beda cudne  przytul
a za tym drugim razem malowania nie daj sie tak postarzyc blagam Cie  :) mysle ze jasne kremowo - srebrne cienie beda najlepsze dla Twojego samopoczucia jak na codzien sie nie malujesz.
Jakbys chciala jeszcze jakies namiary to mam do pani Mariolki ktory przyniosla mi znajaoma mamy ktorej corka na slubie wygladala super i wydebie jeszcze jeden od mojej kolezanki na salon w ktorym ona miala praktyki i byla zachwycona, a ma dobry gust i tez sie malo maluje.
Dobrze, ze wytestowalas douglasa, ja juz tam nie pojde ;D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

dagi

rilla84 trzymam kciuki, żeby drugi makijaż był taki, że podkreśli Twoje piękne oczy. Zauważyłam, że już kilka dziewczyn było nie zadowolonych z pierwszego podejścia a za drugim było super więc głowa do góry  przytul
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

gioseppe

Cytat: rubin04 w 14 Maj 2008, 19:27:21
Gioseppe - ja mam isc 30-tego na próbny, jakby co - doradzisz mi w kolorach dla mnie?
spoko, nie ma problemu tylko sie przypomnij ;)

Cytat: rilla84 w 14 Maj 2008, 20:06:25
jutro będzie prób numer dwa... jak nie wypali, to jeszcze w sobotę umówiłam...
jak nie wypali to przyjedz do krakowa ;) nie jest az tak daleko  :D
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

rilla

Cytat: gioseppe w 15 Maj 2008, 11:24:04
Cytat: rubin04 w 14 Maj 2008, 19:27:21
Gioseppe - ja mam isc 30-tego na próbny, jakby co - doradzisz mi w kolorach dla mnie?
spoko, nie ma problemu tylko sie przypomnij ;)

Cytat: rilla84 w 14 Maj 2008, 20:06:25
jutro będzie prób numer dwa... jak nie wypali, to jeszcze w sobotę umówiłam...
jak nie wypali to przyjedz do krakowa ;) nie jest az tak daleko  :D

a Kraków przyjedzie do mnei 31 maja?:D