Witam!!!

Zaczęty przez brawurka, 08 Sie 2007, 09:14:01

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

brawurka

no to pisz potem co Ci tam gadali:) będe sie od Ciebie uczyć

dzidzia101

Wracajac do imion i "slynnej Mai" To moja bratanica ma wlasnie tak na imie. Ma 4,5 roku i jest slodkim dzieckiem -pewnie dlatego ze widuje ja kilka razy do roku :mrgreen: Ale podejrzewam ze jej rodzice moga miec troszke inne zdanie  :mrgreen:  szczegolnie ze w styczniu pojawila sie malutka konkurentka  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

co do nazwisk
miałam koleżanki o nazwiskach:
Ocipka
Burdelas
Pipczyńska


i jeszcze jedna nazwiskowa historyja :)
były trzy siostry, miały jakieś "normalne" nazwisko
po ślubie jedna z nich dostała nazwisko STRACH a druga podobno LĘK

ale bosko ruchała mnie powaliło :)

golinda

Cytat: "zuzia"ona teraz wyszla za mąż. I od razu zapowiedziala, ze nie będzie miala podwójnego nazwiska bo to by bylo przegięcie - jej narzeczony (może już mąż) na nazwisko ma... BOSKO. Ruchala - Bosko. Fantastyczne polączenie

jedna z tzw. urban legend

zuzia

Cytat: "golinda"
Cytat: "zuzia"ona teraz wyszla za mąż. I od razu zapowiedziala, ze nie będzie miala podwójnego nazwiska bo to by bylo przegięcie - jej narzeczony (może już mąż) na nazwisko ma... BOSKO. Ruchala - Bosko. Fantastyczne polączenie

jedna z tzw. urban legend

przyznam szczerze, że nie wiem. ja to przeczytałam w Przeglądzie Sportowym i w dodatku w jednym ze sportowych serwisów.

sweedee

Byłam dzisiaj na kolejnych badaniach... min. na obciążęniu glukozą - co za świństwo obrzydliwe!!!  :evil: Myślałam, że puszczę pawia z ogonem tym kobitom! Na czczo, oczywiście byłam. Najpierw utoczyli mi krewkę, potem (i to było najgorsze) dali do wypicia glukozę, czyli mega słodkiego gluta, który mnie mdlił, kazali odczekać godzinę (!!!) bez picia, jedzenia, ruchu i po godzinie znów utoczyli krewkę.
Miałam ze sobą cytrynę do wciśnięcia, bo słyszałam że można i że to nie ma wpływu na wynik, ale jakoś tak szybko poszło, że zapomniałam ją wcisnąć  :-/
Jak będziecie kiedyś przez to przechodzić, to cytryna muss sein!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

golinda

sweedee, właśnie pokazywałam mężowi twojego posta, nieźle się uśmialiśmy, bo ostatnio mu opowiadałam o przeżyciach moich koleżanek po glukozie :)

współczuję..., ale o cytrynie będę pamiętała.

sweedee

Cytat: "golinda"ale o cytrynie będę pamiętała
jak nie chcesz hafta puścić, to KONIECZNIE!!!  ;-)

P.S. Kiedy idziesz do lekarza potwierdzić kosmitę na 100%?  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com