łóżeczka, mebelki pościel...

Zaczęty przez jusia, 13 Maj 2008, 14:36:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

vobi
Ladne to lozeczko :)
A mozesz napisac ile kosztuje z materacem?
Tez rozgladam sie za lozeczkiem ale jakos drogo mi sie tu wydaje ;)

vobi

aniak1211 z materacem i wysylka zaplacilam 620 zl. To jest taki zwykly materac piankowy, mozna zamowic z wysokoelastycznym za doplata 250 zl. I za malowanie na inny kolor doplata 30 zl. Zastanawialam sie, ale na kolor nie moglam sie zdecydowac, wiec wzielam bezbarwny lakier, a materac... zakladam ze to lozeczko tylko na kilka lat (70x140), wiec chyba szkoda przeplacac, ale przekonana nie jestem.

aniak1211

620zl to i tak nie malo.
Ja patrze na najtansze bo nie wiem czy zabierzemy je do PL
i musze dac 60f za lozeczko + drugie tyle za materac-chociaz musze dokladnie poszukac bo narazie tylko tak "zerkam" ;)
I jeszcze do tego fajna posciel coby mala chciala spac w lozeczku-najlepiej z Puchatkiem i reszta bandy :D

ishka82

Pozwolę sobie  na prywatę ;) Mój brat niezadowolony z zamówionego dla córki łóżeczka sam zrobił podobne, ale solidniejsze ;) Chce je sprzedać na Allegro :) Może któraś z Was będzie zainteresowana, ja go na pewno w odpowiednim czasie poproszę o łóżeczko dla Domi :D http://allegro.pl/show_item.php?item=1274323768

vobi

ishka82 a tydzien temu nie moglas tego pokazac?  :crying: Teraz to juz po ptokach...

ishka82

Cytat: vobi w 15 Paź 2010, 21:45:06
ishka82 a tydzien temu nie moglas tego pokazac?  :crying: Teraz to juz po ptokach...
No niestety on to dopiero wystawił...wczesniej zastanawiał się, czy Lenie nie zostawić, ale doszedł do wniosku, ze spróbuje sprzedać, a Lenie jeszcze zrobi ;D