łóżeczka, mebelki pościel...

Zaczęty przez jusia, 13 Maj 2008, 14:36:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

Cytat: foszek w 14 Maj 2008, 10:38:01
Ogladalam:
-> Te lozeczko mozna powiekszac, kosztuje ok 750 €
->komoda do przewijnia 400 €
->ta szafka na zdjeciu 1300 €

ojej to rzeczywiscie masakra cenowa :o

znajomi maja mieszkanie 3 pokojowe wiec zalezy im na tym zeby oszczedzac na miejscu wiec pewnie dlatego to lozeczko do przebudowy.

pozatym foszku ta komoda i tak nic dla ciebie bo jest strasznie wysoka ja sie czulam jak dziecko stojac przy niej  :D



foszek

Wiekszosc komod tutaj jest wysoka, jade ogladac nowe, moze cos mi wpadnie w oko :D

katgoli

Cytat: foszek w 14 Maj 2008, 11:43:46
Wiekszosc komod tutaj jest wysoka, jade ogladac nowe, moze cos mi wpadnie w oko :D

powodzenia

foszek

A ja wlasnie dzisiaj weszlam w posiadanie tego oto cuda. Kosztowalo mnie cale 30 €

mika


zosanka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

dragonfly

skoro tak wszystkie... ja bede chcial miec to... (tzn najpierw sie o pasozyta malego trzeba bedzie postarac, ale to pestka;) )

jusia

dragon fajniutkie te mebelki, łóżeczko mi się szczególnie podoba
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

Sliczne! My tylko kupimy lozeczko bo pokoj juz jest umeblowany. Jednynie dopracuje sie dekoracje i dostosowuje do nowego lokatora i jego potrzeb. ALe ja ten pokoj meblowalam juz z mysla o potomku. Szkoda, ze teraz juz nie bede miala pokoju goscinnego :-(.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

my chcemy kupić łóżeczko i komode, taka z przewijakiem, no i to chyba wszystko, może jeszcze fotel bujany....ale zobaczymy jak to sie pomiesci, w sumie czeka nas niezła rewolucja, bo z uwagi na dziecko przeniesiemy sie z malenkiej sypialni do średniego pokoju, a jak dziecko bedzie miało rok, to przeniesiemy go do małego pokoju...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mika

jakby to powiedział chrześniał Ł: piękniste!!

eva_luna

a mi podobaja sie meble z ikei, z serii leksvik. Niestety nie jestem w stanie skopiowac fotki. Tez mielismy miec pokoj goscinny, ale nawet nie zdazylismy go urzadzic a juz zmienia przeznaczenie :-) A rozowe sciany mysle, ze sa glosem przeznaczenia ;)

nionczka

Rozowe sciany powiadasz??? Hmmm, u nas sa zielone i takie zostana. Chyba, ze cos mi sie jeszcze odmieni.
Ja tez chce lozeczko z Ikei:
http://www.ikea.com/es/es/catalog/products/70116002
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mika

a ja właśnie słyszałam, że nie wolno bujać... i szwagierka ta od bliźniaków (pedagog) też mówiła że oni się starają nie bujać dzieci bo to szkodzi na percepcje podobno

dragonfly

Cytat: mika9983 w 20 Maj 2008, 13:28:56
a ja właśnie słyszałam, że nie wolno bujać... i szwagierka ta od bliźniaków (pedagog) też mówiła że oni się starają nie bujać dzieci bo to szkodzi na percepcje podobno
jak najbardziej, ja nie zamierzam bujac, sama nie bylam bujana, chociaz percepcje mam chyba i tak zachwiana;)
zle sie wyrazilam moze, chodzilo mi o taki jakis przytulny fotel do karmienia...

Lwica

#41
..........
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

jusia

pisząc fotel bujany miałam na myśli coś takiego
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39839804
bujania w nim to za dużo nie ma, kolezanka ma, więc sprawdzałam, ale wygodnie bedzie sie z niego z dzidziolkiem podnosic...no taki fotel chcialam do karmienia po prostu....
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

Jusia, ja tez o tym fotelu myslalam :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

eva_luna

a dla mnie on ma za twarde podramienniki, bedzie sie w reke wbijal jak sie oprę. Ale tez rozgladam sie za fotelem.

aniak1211

#45
A to sa rzeczy o ktorych marze,niestety nie stac mnie na taki bujany fotel do karmienia,jest tak wygodny ze mozna w nim cala noc spedzic.
Dodam ze podnozek tez jest bujany :)

aniak1211

A lozeczko jest dostepne w kilku kolorach,w sklepie widzialam z szfa i komoda na jasnym tle,klasyka,piekne.
A cena-samo lozeczko to 600 funtow :o


aniak1211

dragonfly_80
w MOTHERCARE, MAMAS & PAPAS sa napewno,ale dosyc drogie,na ebay mozna znalesc taniej.

Przejdz sie na spacerek do ktoregos sklepu i wyprobuj :)

gioseppe

#49
ja na razie moge sprecyzowac tyle, ze podobaja mi sie lozeczka proste, z szuflada na pierdoly pod spodem, kolor albo jasna brzoza albo bialy :)
i musi miec regulacje podloza

tyle wiem :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP