watek o zasadnosci sesji foto

Zaczęty przez golinda, 11 Maj 2008, 14:33:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Cytat: dodaa84 w 12 Maj 2008, 13:56:27
biorę udział w tej żałosnej rozmowie, bo nie będę siedziała cicho, jeżeli się po chamsku atakuje kogoś i ocenia go w sposób krzywdzący, sugeruje, że jest taki czy inny.


masz racje, ja mialam nic nie pisac, ale nie lubie jak ktos ocenia innych wg wlasnego "widzi-mi-sie" (chociaz golinde na swoj sposob lubie)

zuzia

zwierzątko, a może wydzielisz osobny wątek? co by rilli nie zaśmiecać?

jusia

ło matko, ale tu gorąco ;)
ja sesji nie miałam, tylko parę fotek w studio i parę w przydomowym ogródku (zwierzu, jeszcze raz dziękuję, ze mi background troche wyretuszowałaś ;) ) i po dziś dzień żałuję tego ogromnie, co więcej, wpadłam na pomysł, by sobie właśnie obecną wiosną takie focie strzelić (no ale moja obecna figura mi w tym przeszkadza) :(
uważam, ze jeśli ktoś ma ochotę robić sobie sesje przedślubną, ślubną, poślubną niech robi, ma ochote, kase jego wola...każdy chce przez chwilę poczuć się jak główny bohater, a sesja daje ku temu wyjątkową okazję
zgadzam sie z dziewczynami, ze jesli ktos wymarzył sobie sesje nadmorską, a slub odbywał się w górach to tego sie jednego dnia załatwić nie da, ale różnicę stanowią zdjęcia bezpośrednio zrobione w dniu ślubu (w kościele, w trakcie przyjęcia), a późniejsze stylizacje, np. Panna Młoda nurzająca sie w wodzie, piachu, pląsająca po łące, czy przeczesująca dłońmi łany zbóż...no nie da się wrócić w takiej kiecce na wesele, bo na pewno strasznie sie przy tym wybrudzi, stad pomysł z przeniesieniem sesji na inny dzień, do tego dochodzi jeszcze kapryśna aura oraz po prostu brak czasu w dzień ślubu   
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kasia

zwierzu temat sie niegłupi rozwinął

duskusja żywa może nowy wątek wydzielić ?

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia uwazam, ze temat komletnie glupi, ale juz wydzielam :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: Kasia w 12 Maj 2008, 14:19:01
zwierzu temat sie niegłupi rozwinął

duskusja żywa może nowy wątek wydzielić ?

zaporponowałam to już parę postów wyżej  :D

magdalinska

goraco, goraco :) ja juz sie wczesniej wypowiedzialam, wiec powtarzac sie nie bede, w kazdym razie uwazam ze golinda niepotrzebnie sie czepia....

Kasia

eee tam
dyskusja to dyskusja
nie zawsze musimy cukrzyć :)

każdy ma swoje racje i ważne aby bez plucia i napadania umożliwić wypowiedzenie się


a szkoda zaśmieceć wątek riili


mary

widzę, że ktoś tu cierpi na brak kłótni ;)
Wg mnie chyba absolutnie nikt nie zamieszcza tu swoich zdjęć po to, by usłyszeć jakieś nieprzyjemne (trywializując sprawę) komentarze. Więc może te, które lubią sobie cudzym kosztem poużywać ograniczą się do - rozmów między sobą? pw? Przez właśnie takie akcje wiele z nas nie ma zamiaru podzielić się fotkami ślubnymi, a przynajmniej poważnie się nad tym zastanawia. Ciekawe jak się teraz czuje Rilla? Bo choć nie zostało nic napisane do niej bezpośrednio to nie sposób tego odebrać jako atak na swoje działanie. Nie umiecie się ucieszyć czymś co cieszy innych, darujcie sobie krytykę.

Doda, piwo dla Ciebie. Mądrze tu napisałaś :)

jo_miekka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Maj 2008, 14:19:38
Kasia uwazam, ze temat komletnie glupi, ale juz wydzielam :D

hehe
kiedy idziemy na piwo? ;)

zuzia

Cytat: jo_miekka w 12 Maj 2008, 15:24:12
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Maj 2008, 14:19:38
Kasia uwazam, ze temat komletnie glupi, ale juz wydzielam :D

hehe
kiedy idziemy na piwo? ;)

a tej to tylko jedno w głowie  lol lol lol

jo_miekka


siog

ja te cala dyskusje skoncze swietymi slowami:

Live and let live!!!!!

Amen!

rilla

Cytat: mary_popins w 12 Maj 2008, 15:14:52
widzę, że ktoś tu cierpi na brak kłótni ;)
Wg mnie chyba absolutnie nikt nie zamieszcza tu swoich zdjęć po to, by usłyszeć jakieś nieprzyjemne (trywializując sprawę) komentarze. Więc może te, które lubią sobie cudzym kosztem poużywać ograniczą się do - rozmów między sobą? pw? Przez właśnie takie akcje wiele z nas nie ma zamiaru podzielić się fotkami ślubnymi, a przynajmniej poważnie się nad tym zastanawia. Ciekawe jak się teraz czuje Rilla? Bo choć nie zostało nic napisane do niej bezpośrednio to nie sposób tego odebrać jako atak na swoje działanie. Nie umiecie się ucieszyć czymś co cieszy innych, darujcie sobie krytykę.

Doda, piwo dla Ciebie. Mądrze tu napisałaś :)

a ja sprawczyni całego zamieszania, dodam, że to moje zdjęcia:) nie odczułam, że ta krytyka jest wycelowana we mnie:) aczkolwiek ślubne zdjęcia zachowam już dla siebie:) bo sesje będę miała az dwie:) dopiero zrobiłoby się gorąco!

zuzia


jo_miekka

Cytat: rilla84 w 12 Maj 2008, 16:36:08
ślubne zdjęcia zachowam już dla siebie:) bo sesje będę miała az dwie:) dopiero zrobiłoby się gorąco!

No nieeee.... Nie rób nam tego! Przeciez my tu tak czekamy na slubne zdjecia z tego sezonu...
Serio!
przemyśl to jeszcze, a zresztą... i tak Cię namówimy :)

mary

Cytat: rilla84 w 12 Maj 2008, 16:36:08

nie odczułam, że ta krytyka jest wycelowana we mnie:) aczkolwiek ślubne zdjęcia zachowam już dla siebie:)

w sumie to się nie dziwię ;)

Kasia

Cytat: rilla84 w 12 Maj 2008, 16:36:08
nie odczułam, że ta krytyka jest wycelowana we mnie:

i dobrze odczułaś :)

nikt Twojej sesji nie krytykował :)

temat wydzielony i już nie ma powodu aby ktoś mógłby odmnieść takie wrażenie :)

Twój wątek sesjowy jest wolny od sporów i waśni

I O TO CHODZIŁO  brawo



mary

Cytat: Kasia w 12 Maj 2008, 17:30:07

I O TO CHODZIŁO  brawo


o co chodziło? O to, by ktoś postanowił nie pokazać swoich ślubnych zdjęć? Bo póki co to rezultat całego zamieszania. No i niesmak.

Kasia

mary_popins czemu sie dzisiaj tak czepiasz??

nie mam chęci na słowne potyczki także wybacz ale dzisiaj nie podejmę tej pałeczki :)

:flowers: for you na poprawę humoru :)

Chodziło o wydzielenie kłótni z wątku rilly

O TO CHODZIŁO !!!

mary

Kasia, Ty mi to normalnie z ust wyjęłaś ! :D

Cytat: Kasia w 12 Maj 2008, 17:42:31
czemu sie dzisiaj tak czepiasz??
nie mam chęci na słowne potyczki także wybacz ale dzisiaj nie podejmę tej pałeczki :)

jeśli o mnie chodzi, to nie chcę żadnej pałeczki. Na tym forum mam inne cele ;)

i dla Ciebie  :flowers:

golinda

Cytat: dodaa84 w 12 Maj 2008, 13:56:27
biorę udział w tej żałosnej rozmowie, bo nie będę siedziała cicho, jeżeli się po chamsku atakuje kogoś i ocenia go w sposób krzywdzący, sugeruje, że jest taki czy inny.



a kogo konkretnego broni szanowna pani adwokat?
bo ja skrytykowałam sam pomysł, a nie konkretną osobę...

zuzia

Cytat: golinda w 12 Maj 2008, 19:49:23
Cytat: dodaa84 w 12 Maj 2008, 13:56:27
biorę udział w tej żałosnej rozmowie, bo nie będę siedziała cicho, jeżeli się po chamsku atakuje kogoś i ocenia go w sposób krzywdzący, sugeruje, że jest taki czy inny.



a kogo konkretnego broni szanowna pani adwokat?
bo ja skrytykowałam sam pomysł, a nie konkretną osobę...

ale nie skrytykowalaś np. na plotach tylko w wątku konkretnej osoby.

golinda

Cytat: zuzia w 12 Maj 2008, 20:03:33
ale nie skrytykowalaś np. na plotach tylko w wątku konkretnej osoby.

ale to nie oznacza od razu, że krytyka była skierowana w jej stronę, nawet wyraźnie to napisałam
sama zresztą jej nie odczuła
odnoszę wrażenie, że bardziej was to dotknęło niż samą zainteresowaną
denerwuje mnie momentami ten moralizatorski ton, jakim nadają co niektórzy

zuzia

Cytat: golinda w 12 Maj 2008, 20:09:05
Cytat: zuzia w 12 Maj 2008, 20:03:33
ale nie skrytykowalaś np. na plotach tylko w wątku konkretnej osoby.

ale to nie oznacza od razu, że krytyka była skierowana w jej stronę, nawet wyraźnie to napisałam
sama zresztą jej nie odczuła
odnoszę wrażenie, że bardziej was to dotknęło niż samą zainteresowaną
denerwuje mnie momentami ten moralizatorski ton, jakim nadają co niektórzy

no sorry, a ty jakiego używasz?
przypisujesz sobie prawo do stwierdzania co jest próżnością a co nie. Ale uwagi w twoją stronę są be.