chusta do noszenia dziecka opinie porady firmy

Zaczęty przez dagi, 09 Maj 2008, 12:07:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Kwi 2010, 20:37:46
aniak1211 to dobrze ;)

Dodany tekst: 17 Kwi 2010, 20:39:20

siog no wlasnie ponoc te wszystkie niby-nosidelka, ktore nie sa chustami to sa niepolecane - jak dla mnie ma to sens jak najbardziej, bo chusta trzyma sie na Tobie i na dziecku, poza tym podtrzymuje plecy dziecia, jak i prostuje Twoje, a takie nosidlo a la torba na ramie to dosc niebezpiecznie nawet wyglada ;)
nosidelka typu wisiadelka sa niezdrowe
chyba nawet pisalysmy o tym

te typu torba na ramie trzeba umiejetnie nosic bo rzeczywiscie mozna zrobic krzywde i dziecku i sobie
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

brawurka

wiecie co ja miałam bebe lulu LULU i gdyby nie bóle kręgosłupa to nie była zła, ale ja tam noworodka nie wkładałam! i co chwile patrzyłam czy majce wygodnie itd


zuzia

Cytat: magdalinska w 18 Kwi 2010, 15:24:30
jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby byl az takim kretynem

niestety jest
te zdjecia Urbańskiemu zrobił kolega mojego brata więc wiem, że to niestety prawda
zresztą ostatnio pod US ktoś też zostawił malucha w samochodzie i babka zatrzymywała karetkę, żeby coś z tym zrobili (bo policji ani straży miejskiej w pobliżu nie było).

jestynka

#204
Cytat: brawurka w 18 Kwi 2010, 23:25:57ale ja tam noworodka nie wkładałam


bebelulu jest już chyba od urodzenia przeznaczona, jeśłi mnie pamięć nie myli ;)
pamiętam, ze nosiliśmy Filipa jak miał 4 tyg. i bardzo to lubił,bebelulu i bujanie w kocu było jedynym skutecznym wyciszaczem. Szybko przestałam używać bebelulu bo ramię mnie bolało, ale ogólnie byłam bardzo zadowolona, szczególnie jak jechałam do koleżanki, która mieszka na 3 piętrze i nie musiałam wózka taszczyć
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

jestynkaale właśnie w takich chustach jest ryzyko uduszenia największe, tak mi sie wydaje

jestynka

Cytat: brawurka w 27 Kwi 2010, 09:12:48
jestynkaale właśnie w takich chustach jest ryzyko uduszenia największe, tak mi sie wydaje

dlaczego? wogóle nie mam pomysłu w jaki sposób dziecko miałoby się tam udusić
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


brawurka

jestynka chodzi mi oczywiście o złe ułożenie dziecka, wystarczy jak glowke dociśnie do klatki piersiowej

konwalia

czy któraś ma doświadczenie z tkaną bebelulu rapalu? są teraz w fajnej promocji

marax

ja mam do sprzedania mei tai praktycznie nie uzywane  za 70 zl podobne do tego http://allegro.pl/nosidlo-mei-tai-chusta-tylko-2-szt-wyjatkowaokazja-i1405872699.html .JAk ktos zainteresowany wstawie foty

ddu

marax! ja bardzo chętnie, wyślij mi proszę zdjęcie

ja na razie noszę w chuście, ale wiosną u teściów w górach przyda się nosidło, żeby mąż mógł nosić
dziecko chyba musi siedzieć, prawda?

marax

tak dziecko musi siedziec w tym . zrobie zdjecie po egzaminie w piatek ok bo teraz mam urwanie glowy

mika


ddu


zosia2007

Cytat: konwalia w 18 Sty 2011, 15:13:25
czy któraś ma doświadczenie z tkaną bebelulu rapalu? są teraz w fajnej promocji
ja mam tkana didymos, jak dla mnie super sprawa chociaz na poczatku (jak P mial ok 1-2 m-cy) jej nie akceptowal. gdzies ok 5 m-ca do niej wrocilismy
teraz w zimie uzywam sporadycznie

konwalia

zosia dzięki  :beer:
na razie chciałam zapisac się na warsztaty chustowe, żeby zobaczyć jak to motać, w styczniu i lutym nie ma już miejsc, będę próbowała wpisać się na marzec, a myślałam, ze to za wczesnie :D

poczytałam troszkę i nastawiam się na moby wrap(elastyka) najpierw, a potem na tkana(ale jeszcze nie wiem jaką)

ddu

konwalia, ale po co dwie?
w tkanej możesz od razu nosić...

i polecam klub kangura, na pewno jest w poznaniu, zawsze można skorzystać z darmowej pomocy, zamiast płacić za warsztaty ;)

konwalia

to sa warsztaty chustujących mam, trzeba wykupić cegiełkę za 2zł-przezyję ;), a mam blisko
elastyka łatwiej sie wiąże i można na sobie,apotem dopiero wpakowac w to dziecko, myślę, że to jedyny sposób, by się P. przekonał (tzn zawiąże na nim)
potem sprzedam ta i kupię tkaną
na razie taki mam plan, ale chce jeszcze te chusty obmacać :D

zwierzatko_mojej_mamy

ja kupilam najtansza na allegro elastyczna za chyba 49 czy 59 zl od usera "pentelka" - bardzo porzadny material, wsadzalam juz 2 razy do chusty - raz do jakiegos wiazania na pionowo od urodzenia, ale to akurat glupie bylo, bo znalazlam pionowe lepiej trzymajace glowke i raz w sposob opisany jako "kolyska" to mi tak ogacilo dziecko, ze mialam wrazenie, ze wisi w worze jakims - mozliwe, ze cos zrobilam ni tak lol lol ale sie rozdarl przy kolysce to spasowalam ;) mi tez bylo srednio wygodnie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

o zwierzu fajna cena  :beer:
odezwij się za jakiś czas jak z jej jakością, czy jesteś zadowolona? bo ja na razie się przymierzam do zakupu(tzn kupię na pewno, ale jeszcze nie teraz )

ddu

2 zł, to można :D
u nas są bardzo drogie warsztaty chustowania
mi pomagała znajoma, kt. dwójkę dzieci chustowała. heli się od razu spodobało w pionie, przy ciele. kołyska nie bardzo. podnosiła głowę, bo to ciekawskie jajo

zwierzatko_mojej_mamy

no wlasnie ta kolyska to jakas sciema :D i jeszcze pisza, ze mozna w niej karmic - to ja nie wiem jakim cudem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

widziałam kiedyś laskę na ulicy, szła szybciej ode mnie (to się rzadko zdarza, no chyba, że ja w 8 miesiącu ciąży), w chuście niosła dziecko, miała na wierzchu pierś, a to dziecko chyba jadło! nie zdążyłam się przypatrzeć, ale to chyba była kołyska. jednak tak pędziła, że szans nie miałam

marax

#224
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Sty 2011, 22:11:27
ja kupilam najtansza na allegro elastyczna za chyba 49 czy 59 zl od usera "pentelka" - bardzo porzadny material, wsadzalam juz 2 razy do chusty - raz do jakiegos wiazania na pionowo od urodzenia, ale to akurat glupie bylo, bo znalazlam pionowe lepiej trzymajace glowke i raz w sposob opisany jako "kolyska" to mi tak ogacilo dziecko, ze mialam wrazenie, ze wisi w worze jakims - mozliwe, ze cos zrobilam ni tak lol lol ale sie rozdarl przy kolysce to spasowalam ;) mi tez bylo srednio wygodnie ;)
ja nie moge przyzwyczaic sie ze masz dziecko :)