chusta do noszenia dziecka opinie porady firmy

Zaczęty przez dagi, 09 Maj 2008, 12:07:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


gioseppe

Cytat: maraxela w 23 Kwi 2009, 12:07:48
gios  jak tam chusta ?
chusta super ale ma juz nowego wlasciciela
nam, ze wzgledu na to, ze Wiktor szybko rosnie, rehabilitantka pozwolila na noszenie max 15 min dziennie czyli szybki wypad do sklepu a szkoda mi bylo 2 stow na tak krotko wiec ja sprzedalam ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

jestynka

#127
widzę , że wątek chustowy odżył. Ja zaczęłam już na dobre przygodę z chustą :)
Na początku nosiliśmy w bebelulu, dobra jest dla noworodków. Gdy Filip się na nią zbuntował przerzuciłam się na tkaną 5 metrową chustę, dostałam ją używaną od koleżanki.
Filip uwielbia w niej być,a ja dużo rzeczy mogę zrobić :)
Co prawda noszę go póki co tylko w jeden sposób, że dziecko jest z przodu. Jeszcze się nie odważyłam na noszenie takie,że dziecko jest z tyłu.
Wczoraj byliśmy na pierwszej dłuższej wycieczce z chustą, przeszliśmy z 5 km :)

Dodany tekst: 27 Kwi 2009, 12:40:41

o mam taką samą chustę co gios :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#128
Cytat: jestynka w 27 Kwi 2009, 12:30:48
widzę , że wątek chustowy odżył. Ja zaczęłam już na dobre przygodę z chustą :)
Na początku nosiliśmy w bebelulu, dobra jest dla noworodków. Gdy Filip się na nią zbuntował przerzuciłam się na tkaną 5 metrową chustę, dostałam ją używaną od koleżanki.
Filip uwielbia w niej być,a ja dużo rzeczy mogę zrobić :)
Co prawda noszę go póki co tylko w jeden sposób, że dziecko jest z przodu. Jeszcze się nie odważyłam na noszenie takie,że dziecko jest z tyłu.
Wczoraj byliśmy na pierwszej dłuższej wycieczce z chustą, przeszliśmy z 5 km :)

Dodany tekst: 27 Kwi 2009, 10:40:41

o mam taką samą chustę co gios :)
mozecie  mi zdjecia pokazac jak dziecko w tej chuscie wyglada bo sie zrazilam do chust

Dodany tekst: 27 Kwi 2009, 12:56:14

a co to za chusta ?

jestynka

maraxela, gios na 4str wkleiła zdjęcie :) ja mam taką samą
ona ma ok. 5 metrów i jest tkana, jaka to firma pojęcia nie mam, bo ją dostałam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

chusta gioss to chusta Nati - jedna z najlepzych tkanych i zarazem najpopularniejszych - świetny wybór
Jestynka fotkę z małym w chuście! koniecznie

marax

kupilam nosidelko ale moze i chuste kupie
http://www.allegro.pl/item621703767_nosidlo_nosidelko_active_baby_bjrn_baby_bjorn.html
o takie cos kupilam bo sie nieco na chustach zawiodlam -no i dalam 160 zl wiec to chyba nie duzo za to nosidlo jak mi sie nie spodoba to jeszcze z zyskiem odsprzedam

Kasia

maraxela Ja mysle że jak Ci sie sprawdzi nosidło to kupowanie chusty to zbyteczny wydatek

marax

musze tamta wystawic na sprzedaz bo sie kurzy tylko no i jeszcze sprzedaje chyba juz to http://www.allegro.pl/item619985700_fisher_price_hustawka_karuzela_aquarium_lezaczek.html
mala juz taka ciekawa swiata jest ze tylko rece ja interesuja

jestynka

właśnie Filipateż interesuje wszystko wokół i postanowiłam wyciągnąć tą chustę po od oszenia go na rękach przez kilka dni to kręgosłup i ramiona mnie okropnie bolały.
W chustach długich tkanych są takie wiązania że dziecko widzi świat :) a Ty masz ręce wolne i ulga dla kręgosłupa. Wczoraj pół godz. drzewa w lesie oglądał :)
Nie mamy nosidła i nie mam porównania czy lepsze dla kręgosłupa są nosidła czy chusty
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

#135
Cytat: maraxela w 27 Kwi 2009, 13:46:09
musze tamta wystawic na sprzedaz bo sie kurzy tylko no i jeszcze sprzedaje chyba juz to http://www.allegro.pl/item619985700_fisher_price_hustawka_karuzela_aquarium_lezaczek.html
mala juz taka ciekawa swiata jest ze tylko rece ja interesuja

ale w chuscie mozesz ja nosic w pozycji "do przodu" i mala wtedy sobie wszystko oglada

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 12:16:45

ja mam te dwie chusty do polecenia:

www.didymos.de
www.hugabub.com

juz nie moge sie doczekac jak kupie te z hugabub. Mysle ze mala bedzie lubic bo przerabialismi (i nadal robimy) "kangaroo care" w szpitalu.

marax

Cytat: siog w 30 Kwi 2009, 12:14:09
ale w chuscie mozesz ja nosic w pozycji "do przodu" i mala wtedy sobie wszystko oglada

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 11:16:45

ja mam te dwie chusty do polecenia:

www.didymos.de
www.hugabub.com

juz nie moge sie doczekac jak kupie te z hugabub. Mysle ze mala bedzie lubic bo przerabialismi (i nadal robimy) "kangaroo care" w szpitalu.
ja mam taka w ktorej masz tylko jedna pozycje noszenia taka jak bebelulu lulu

jestynka

i pewnie Laura już w bebelulu się nudzi, czy nie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

didymos kosztuje 375 zl na allegro to o wiele za duzo jak na polskie warunki a tej drugiej chyba w Polsce nie ma

siog

#139
Cytat: maraxela w 30 Kwi 2009, 13:58:14
ja mam taka w ktorej masz tylko jedna pozycje noszenia taka jak bebelulu lulu
wyrzuc to to. to ie jest prawdziwa chusta. mysle ze mozna taka uszyc. juz mam didymos. dostalam od przyjaciol z niemiec do pozyczenia. jak chcesz to zmierze wymiary i podam. moze kupic gruba bawelne i obszyc brzegi.

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 14:58:42

Cytat: maraxela w 30 Kwi 2009, 14:02:03
didymos kosztuje 375 zl na allegro to o wiele za duzo jak na polskie warunki a tej drugiej chyba w Polsce nie ma

mozesz kupic na niemieckim ebay juz od 1 euro!
wlasnie zamotalam mala i jest niebowzieta! i ja tez:)

jestynka

siog a w jaki sposób motasz mała? ja póki co to tylko 2X ale mysle by już czegoś innego próbować
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: jestynka w 30 Kwi 2009, 15:01:12
siog a w jaki sposób motasz mała? ja póki co to tylko 2X ale mysle by już czegoś innego próbować

na kangurka. heart to heart. sprobuje jeszcze te hugabub w sobote, ona jest bardziej elastyczna i chyba lepiej sie mota

jestynka

w tej elastycznej jest o tyle fajniej , że przy każdym sposobie motania, można najpierw zamotać się w chustę a potem wsadzić dziecko :)
ja nie mam elastycznej i tego nie sprawdzałam sama
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: jestynka w 30 Kwi 2009, 15:14:21
w tej elastycznej jest o tyle fajniej , że przy każdym sposobie motania, można najpierw zamotać się w chustę a potem wsadzić dziecko :)
ja nie mam elastycznej i tego nie sprawdzałam sama

no i moja mala to naprawde malenstwo a ta gruba chusta tak grubo pod jej nozkami uklada sie. Zdam relacje w sobote z tej elastycznej, bede probowac ja w sklepie. Mam nadzieje ze uzbieram kase na wlasna:)

marax

siog zmierz chuste jak mozesz.A jak sie mota te chusty bo dla mnie to jest jakies niepojęte -razem z dzieckiem obwiązujecie sie naraz ta 5m chusta? jak chcecie wyjsc z samochodu i np isc do marketu to pod tym marketem tez ta ekwilibrystykę uprawiacie ?

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela motasz na sobie wybrany mot, a potem ladujesz tam dziecko ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

#146
ja bym sobie chciala cos takiego na użytek domowy uszyc.Przyszlo mi to nosidlo bardzo fajnie wyglada-mala jeszcze spi to nie sprawdzalam co ona na to.Mysle jednak ze dla niej wygodniejsza bylaby chusta.Szczegolnie w cieple dni w tym nosidle mozebyc goraco.Boje sie kupic znowu chusty po jednej porażce.zaluje ze nie moge pozyczyc na probe ale nie znam nikogo kto to ma .

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 15:16:13

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2009, 16:10:37
maraxela motasz na sobie wybrany mot, a potem ladujesz tam dziecko ;)
za kazdym razem sie to rozwiązuje i mota na nowo czy tylko poluznia? mnie na targu babcie stare juz niezle nawyzywały jak bylam z ta moja pseudo chusta - ale ja sie lubie klocic wiec moze sobie kupie i będę chodzić na miasto sie z dewotkami kłócić lol lol lol

Dodany tekst: 30 Kwi 2009, 17:07:28

wlozylam mala do nosidełka nie protestowała i z ciekawością obserwowała swiat na malej wycieczce .Nisidelko jest bardzo dobrze dopasowane-kilka sprzączek w celu idealnego dopasowania no i wydaje mi sie ze dla dziecku tez jest wygodnie o ile nie nosi sie go w nim jakos bardzo dlugo

siog

Marax zmierze chuste jak tylko znajde cos do mierzenia. ona chyba jest 4,5 m lub 5.

Bardzo latwo wiaze sie.zobacz na hugabub.com tam jest dokladnie pokazane. Jak nauczysz sie to robic pierwszy raz to potem jak po masle. Dziecko jest blisko ciala omotane i nie musisz za kazdym razem motac. Z samochodem nie wiem jak, ja sprobuje dzisiaj siedziec z mala w chuscie, ale ja nie prowadze.


marax

Cytat: siog w 30 Kwi 2009, 18:21:30
Marax zmierze chuste jak tylko znajde cos do mierzenia. ona chyba jest 4,5 m lub 5.

Bardzo latwo wiaze sie.zobacz na hugabub.com tam jest dokladnie pokazane. Jak nauczysz sie to robic pierwszy raz to potem jak po masle. Dziecko jest blisko ciala omotane i nie musisz za kazdym razem motac. Z samochodem nie wiem jak, ja sprobuje dzisiaj siedziec z mala w chuscie, ale ja nie prowadze.



nie no w samochodzie to raczej trzeba dziecko w foteliku miec.wole sobie nie wyobrazac co dzieje sie z dzieckiem ktore jest w chuscie podczas wypadku.A jaki to material ?

siog

Cytat: maraxela w 30 Kwi 2009, 18:25:57
nie no w samochodzie to raczej trzeba dziecko w foteliku miec.wole sobie nie wyobrazac co dzieje sie z dzieckiem ktore jest w chuscie podczas wypadku.A jaki to material ?

Bawelna. moze byc grubsza jak takie plotno tkane grube lub mieksza elastyczna