Autor Wątek: chusta do noszenia dziecka opinie porady firmy  (Przeczytany 25597 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Odp: chusta do noszenia dziecka opinie porady firmy
« Odpowiedź #100 dnia: 06 Mar 2009, 20:34:34 »
kumam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj myslalam ze jakas chusta  do motania a to gotowiec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ciekawe jak sie to to nosi
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #101 dnia: 06 Mar 2009, 20:35:54 »
no własnie nie wiem czy czegos podobnego lub czegos w tym stylu maraxela nie kupiła - raczej tej swojej nie chwaliła
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nerinea

« Odpowiedź #102 dnia: 06 Mar 2009, 22:36:36 »
gioseppe super wyglądacie tacy zamotani Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a Wiktor taki malusi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 06 Mar 2009, 22:36:36 »

elve

« Odpowiedź #103 dnia: 06 Mar 2009, 23:11:30 »
gioseppe świetnie wyglądacie z tą chustą, i kolorki ładne
w Krakowie na Dobrego Pasterza raz w miesiącu sa kursy motania, w odpowiednim momencie się skuszę
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #104 dnia: 07 Mar 2009, 00:00:46 »
a o co chodzi z chustą? że się w niej robi różne rzeczy w domu i dziecko sobie spokojni śpi, tak?
a czemu nie może spać w łóżeczku?
nie ma takiej obawy, że jak się przyzwyczai  do zasypiania w chuście, to nie będzie chciałao w ogóle samo w łóżeczku?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 07 Mar 2009, 00:00:46 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #105 dnia: 07 Mar 2009, 00:09:51 »
doda chyba trudno zrobic zakupy albo wyniesc smieci z lozeczkiem na plecach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj hihi - ja sie tak tylko wymadrzam, ale mysle, ze do tego sluza :d
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

doda

« Odpowiedź #106 dnia: 07 Mar 2009, 00:16:35 »
nie no rozumiem. ale nie ma takiej obawy, że dziecko się tak przyzwyczai, że potem już nie zaśnie samo w łóżeczku?
coś jak spanie z rodzicami w łóżku, potem krzyk jak się chce dziecko eksmitować do siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #107 dnia: 07 Mar 2009, 00:25:01 »
gioseppe pięknie się omotaliście  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mi się te husty bardzo podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a wiktor jest taki malutki, że go prawie w ogóle nie widać, same nogi wystają super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #108 dnia: 07 Mar 2009, 00:25:28 »
doda iii tam - marudzisz - a czemuz ono ma tam spac? :> to tak samo jakby zalozyc, ze nie powinno sie robic 2 godzinnych spacerow z wozkiem, bo potem nie przyzwyczai sie do lozka bez kolek i bez telepania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
przeciez nie pakuje sie tam dziecka na noc samemu stojac na bacznosc do rana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
to jest po prostu jak dla mnie jedyna opcja noszenia, jesli musisz cos zrobic, co
a) wymaga pustych rak i to obu,
b) nie jest mozliwe do zrobienia zdalnie - czyli dziecko na chwilke zostawiasz samo w lozeczku, bo zaraz zajrzysz, tylko musisz wyjsc z domu
c) chcesz wyskoczyc np z domu na moment po costamcostam i ani wozka Cis ie nie chce wyciagac, ani go nie potrzebujesz na tak krotko

bo ja niestety nie wierze w nosidelka i torby przez ramie - tak dla zasady glownie, bo nie z praktyki, ale argumentacje znam ;d

justynaaaa2

« Odpowiedź #109 dnia: 07 Mar 2009, 00:28:55 »
doda chyba trudno zrobic zakupy albo wyniesc smieci z lozeczkiem na plecach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj hihi - ja sie tak tylko wymadrzam, ale mysle, ze do tego sluza :d
zwierzu twoja wyobraźnia mnie powala  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dla mnie taka chusta jest np. super rozwiązaniem kiedy trzeba wyjść z psem na chwilę (jak jest ciepło, zimą już niebardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), przecież nie taszczyłabym wózka i całego majdanu żeby wyjść na 10 minut  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a tak to rach ciach w chustę i na plecy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a samego dziecka, nawet jak śpi chyba też się nie zostawia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #110 dnia: 07 Mar 2009, 00:29:18 »

przeciez nie pakuje sie tam dziecka na noc samemu stojac na bacznosc do rana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no masz rację, przekonałaś mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no a taka chusta to na cały rok? to jak wychodzisz zimą wynieść śmieci, to dziecko pakujesz w kombinezon i chustę?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a samego dziecka, nawet jak śpi chyba też się nie zostawia  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no w domu nie, ale w pokoju możesz przecież zostawić
« Ostatnia zmiana: 07 Mar 2009, 00:31:43 wysłana przez doda »

justynaaaa2

« Odpowiedź #111 dnia: 07 Mar 2009, 00:31:53 »

no a taka chusta to na cały rok? to jak wychodzisz zimą wynieść śmieci, to dziecko pakujesz w kombinezon i chustę?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no właśnie to samo mnie zastanawia czy zimą w kombinezonie też da radę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #112 dnia: 07 Mar 2009, 00:32:41 »
doda nie wiem pani dodu - nie mialam przyjemnosci noszenia w zimie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mozliwe, ze wtedy sie nie wynosi smieci w ogole  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #113 dnia: 07 Mar 2009, 00:33:16 »
no właśnie to samo mnie zastanawia czy zimą w kombinezonie też da radę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no chyba bez sensu nie? poza tym wyobrażasz sobie motać chustę wokół płaszcza  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo zimowej puchowej kurtki?  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #114 dnia: 07 Mar 2009, 00:33:25 »

no w domu nie, ale w pokoju możesz przecież zostawić
no w pokoju się zostawia, ale właśnie chodziło mi o takie wyskoczenie na chwilę do sklepu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czyli musiałoby zostać w domu samo na kilka minut, ale tego się chyba nie praktykuje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 07 Mar 2009, 00:33:25 »

doda

« Odpowiedź #115 dnia: 07 Mar 2009, 00:34:46 »
no no, rozumiem już ideę chusty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #116 dnia: 07 Mar 2009, 00:36:33 »
no no, rozumiem już ideę chusty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba to fajna i wygodna sprawa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak sobie myślę tylko  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #117 dnia: 07 Mar 2009, 00:37:08 »
nie podejmuje sie wyniesienia kota w chuscie do smieci w ramach eksperymentu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mialabym zapewne druga rane szarpana na cyckach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #118 dnia: 07 Mar 2009, 00:38:03 »
mozliwe, ze wtedy sie nie wynosi smieci w ogole  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzu zimą się śmieci wyrzuca przez balkon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #119 dnia: 07 Mar 2009, 00:38:35 »
nie podejmuje sie wyniesienia kota w chuscie do smieci w ramach eksperymentu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mialabym zapewne druga rane szarpana na cyckach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #120 dnia: 07 Mar 2009, 00:39:07 »
czyli musiałoby zostać w domu samo na kilka minut, ale tego się chyba nie praktykuje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie praktykuje się bez dwóch zdań Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #121 dnia: 07 Mar 2009, 00:39:12 »
obowiązkiem wynoszenia śmieci najlepiej obarczyć małżonka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #122 dnia: 07 Mar 2009, 00:42:09 »
moj obarczon juz jest dozgonnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co pewnie jest powodem 3 siatek stojacych przy drzwiach i czekajacych na zmilowanie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #123 dnia: 07 Mar 2009, 00:42:45 »
obowiązkiem wynoszenia śmieci najlepiej obarczyć małżonka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mój wynosi, ale jak zapomni to i przez 2 dni stoją Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nijak nie mogę go nauczyć, żeby robił to codziennie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
widocznie ten typ tak ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]Sat Mar  7 00:43:30 2009[/time]
moj obarczon juz jest dozgonnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co pewnie jest powodem 3 siatek stojacych przy drzwiach i czekajacych na zmilowanie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to tak jak u mnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #124 dnia: 07 Mar 2009, 00:45:32 »
mój też wynosi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i też czasem zalegają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj