Gdziezby - gdzie nasza wyluzowana żonka? + Relacja ze ślubu!

Zaczęty przez sweedee, 20 Sie 2007, 21:59:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sweedee

Gdziezby, daj jakiś znak życia małżeńskiego! Taka byłaś wyluuuzowana w piątek, że aż się martwię  ;-) [/b]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sweedee

No właśnie się zastanawiam, bo ten jej niespotykany luuuzik był deczko podejrzany... :-P Albo coś wzięła albo zwiała sprzed ołtarza. Albo jedno i drugie, a Ty salsa, jak mówisz?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

salsa

a moze wesele jeszcze trwa:))))

wesele moich rodziców trwało 6 dni!!!! to było na wsi, 26 lat temu, ale moze moze.... :))

albo załozyła harem i sie z tymi meżami użera??  8-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sweedee

Cytat: "salsa"a moze wesele jeszcze trwa:))))
to wersja optymistyczna :)
ja myślę, że ona już coś dawno coś uknuła i za chwilę odwali nam hot news'a na forum  :mrgreen:
ale na bank pieką ją uszy!!! :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

salsa

a nie miała jechac na honey moon??


Ty a moze sie noc poslubna przeciaga???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sweedee

Podciągam temat, bo widzę, że o wilku mowa, a czerwony kapturek zalogowany  :-D Zobacz, kochana, jak sie z salsą martwiłyśmy o Ciebie! :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

gdziezby

:-) Jestem, jestem, nie nawialam.  Ledwiem zywa - dzis przylecielismy z honejmuna. Padam na twarz, ale forum nawiedzam. Foty wkleje wkrotce jak sie troche ogarne.
Klaniam sie w pas.
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

sweedee

Cytat: "gdziezby"dzis przylecielismy z honejmuna
salsa - wygrała pani poloneza  :-P
gdziezby, czekamy na foty i "szerokiego pasma sukcesów na nowej drodze życia" życzę   :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

salsa

sweedee, noooooo, to dawaj tego szerszenia:)))

gdziezby, jak było????
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

gdziezby

Trochę sie stresuję ale...
No to pyk:
18.08 przywitał mnie słońcem co uradowało mnie znaczne (wesele częściowo w plenerze) i spowodowało, że pod prysznicem z energią zajęłam się namydlaniem swego panieńskiego ciała żelem marki dove. Po osuszeniu członków wciągnęłam bułkę słodką ze śliwką i kruszonką po czym dokładnie wyszorowałam zębiszcze colgate total łajtening. Natępnie ruszyłam na obróbkę paznokcia. Nie było łatwo. Miła pani (gdy tylko dowiedziała się, że kolor sukni to biel) usilnie namawiała mnie do długich tipsów, kolorowych kwiatków, wtapianych listków i kryształków. Stanęło na moim mlecznym beżu. Następnie udałam się do fryzjerki i ta wiedziała już co robić (fryzura próbna miała miejsce dwa tygodnie wcześniej, wspomogłam się fotografią z magazynu El, ps. dlaczego u nas nie wydają Vogue, doprawdy ;-)). Następnie trochę się pokręciłam po domu, kilka razy wydzwaniałam do gości w drodze, czy aby na pewno się nie pogubili, pomarudziłam mamie w kwestii pogody (a co jak będzie gradobicie przed mszą, a co jak zacznę nerwowo chichotać podczas przysięgi?) i takie tam.
A potem to już przyjechał Narzeczony z bukietem i się zaczęło. Dodam tylko, że od momentu wejścia do Kościoła mój luz wyparował i niewiele pamiętam. Mój Papa chlipał ze wzruszenia przez pół ceremonii. Narzeczony-Mąż dzielnie trzymał fason i ubawiliśmy się setnie, goście podobnie. A niedługo potem wybraliśmy się w podróż.


Bardzo dziękuję wszystkim Forumkom za inspiracje, porady i rozrywkę ;-). Jesteście naprawdę nieocenione, a forum to prawdziwa skarbnica! Buziaki.


:-D
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

ewa.wie

Wzruszyłam się :oops:  Pięknie wyglądałaś. I te konie.... ach coś wspaniałego :)  Może masz zdjęcie fryzury, chcę mieć coś podobnego. Dużo szczęścia życzę  :)

mayagaramond

Ale Ty masz piekny profil!


Fryzura z El bardzo mi sie podoba. A Ty tez wygladasz jak z El, tam z El, z vogue, i to francuskiego :)

Wszystkiego dobrego!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kamelia04.08.2007

gdziezby,

gratuluję pięknej pannie młodej pięknego ślubu, pięknych zdjęć.


ps. nie dla tipsów z kwiatkami, ktyształkami i szlaczkami  :lol:
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

gdziezby

Ojej! Przedziękuję za miłe słowa. Ewo, konie to był mus bom jeżdżąca i nie wyobrażałam sobie inaczej. A fryz zeskanuję i wkleję jak tylko znajdę gazetę. :-)
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

julka

Pięknie wyglądaliście, a sukienka - cudeńko.  :->
Duuuużo szczęścia życzę.  :lol:


maroonbug

ale super! wszystkiego sobrego. bardzo mi sie podoba Twoja stylizacja, taka swieza Panna Mloda, no i suknia, ech, cudo! pogratulowac!

kate.zet1

Gratulacje!!!!! Pięknie wyglądałaś :mrgreen:  
Czy nie mieliście przypadkiem wesela w muzeum w Oporowie??

rilla

moje gratulacje:) dużo szczęścia i miłości... A zdjęcia piękne... wyglądasz jak top modelka;)

sweedee

Fiu, fiu... iście hrabioski ślub!!! A paniusia hrabianka wyglądała delikatnie, świezo, po prostu BOSKO!!!  Masz bardzo szlachetne rysy twarzy i bardzo ładny profil, no i ta Twoja figura  :evil: no, cóż, ja stałam w innej kolejce, jak Pan Bóg takie figury rozdawał  :-P
A gdzie spędziliście honymun?  8-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

kasiaberlin1

śliczne zdjęcia, gratuluję, miałam taką samą fryzurke ;-)

gdziezby

Od tych komplementów jestem zarumieniona od szczytu głowy po czubki paznokci u stóp. kate.zet1, ależ ty masz oko! ;-). sweedee, hanejmun na Krecie, wymarzone miejsce dla takich ciepłolubnych istot jak ja.

Sponsorem imprezy był kolor biały :P

Uściski.
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

sweedee

Cytat: "gdziezby"sweedee, hanejmun na Krecie, wymarzone miejsce dla takich ciepłolubnych istot jak ja.
no proszę!  :mrgreen: to my byliśmy na Krecie w podroży... przedślubnej. Moim zdaniem, to jedno z najbardziej idealnych miejsc właśnie na podróż poślubną! A gdzie dokładnie byliście i co udało Wam sie zobaczyć na wyspie? Bo my w Platanes, 7 km od Rethymno  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

gdziezby

Wygrzewaliśmy strudzone członki na wschód od Iraklionu w Hersonissos. Udało nam się zobaczyć dwa rosłe gekony (jeden z tych potworów - 5cm- wlazł mi pod poduszkę i chciał sie na mnie rzucić!!!), stado miejscowych piesków, a potem to tradycyjnie Knossos i stolicę. Najlepsze ze wszystkiego było słońce i cudowne koszulki dolcze gabana na bazarkach. ;)

Wklejam fotę miejscowych sierściuchów - może ktoś się na nie natknie pośród wojaży. proszę pozdrowić białego - to szef bandy! :-)
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.