01.05.08

Zaczęty przez martaba, 08 Maj 2008, 20:15:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adrianna79

fotki jak fotki.. wazne zebyscie wy byli tacy szczesliwi i zawsze zakochani jak na nich!!!!! wszystkiego dobrego.

jo_miekka

martaba no pięknie, pięknie! Moje gratulacje!
Pamiętam jak znalazłaś tą suknie... No strzał w dziesiątkę! Wyglądałaś bosko! Po prostu wspaniale! Przepięknie!
Wszystkiego dobrego!

wrobelek0403

martaba, gratulacje i jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

piekna z Was para, a suknia - cukiereczek. :)

pytanko-  jak Ci sie butki sprawdzily??? Mam tej samej firmy i mam nadzieje, ze nie zawioda :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Super fotki i Wy pięknie po prostu.  :D
Gratulacje  brawo

martaba

 :D ale wiecie co, szczęśliwą żoną jestem !!!

ale do rzeczy, któraś z Was pytała mnie o bukiet, oprocz storczykow są jeszcze małe róże i jeszcze jedne kwiatki, których nazwy nie znam, ale jak będę miała lepsze zdjęcie z bukietem to od razu zamieszczę  ;)

wrobelek0403, buty są genialne!! całą noc w nich tańczyłam i napradwę wogóle ich nie czułam, bardzo polecam tą firmę.

A teraz żegnam się z Wami na czas jakiś, dziś wyruszamy w podróż naszego życia (i to nie miesiąc miodowy). Przeprowadzamy się do Hiszpanii  :) Jak znowu będę miała dostęp do internetu, to się odezwę.

Pozdrawiam Wszystkie Forumki Bardzo Serdecznie

Młoda Żona

Kasia

uuuuuuuuuu Hiszpania  brawo brawo brawo brawo brawo brawo

powodzenia :)

magdalinska

a to tak na stale? zreszta obojetnie, i tak fajnie :) powodzenia i wszystkiego dobrego :)

rilla

Cytat: martaba w 11 Maj 2008, 09:06:47
:D ale wiecie co, szczęśliwą żoną jestem !!!

ale do rzeczy, któraś z Was pytała mnie o bukiet, oprocz storczykow są jeszcze małe róże i jeszcze jedne kwiatki, których nazwy nie znam, ale jak będę miała lepsze zdjęcie z bukietem to od razu zamieszczę  ;)

wrobelek0403, buty są genialne!! całą noc w nich tańczyłam i napradwę wogóle ich nie czułam, bardzo polecam tą firmę.

A teraz żegnam się z Wami na czas jakiś, dziś wyruszamy w podróż naszego życia (i to nie miesiąc miodowy). Przeprowadzamy się do Hiszpanii  :) Jak znowu będę miała dostęp do internetu, to się odezwę.

Pozdrawiam Wszystkie Forumki Bardzo Serdecznie

Młoda Żona

ja pytałam o kwiaty:) dzięki za odpowiedź, w środę zamawiam kwiaty i myślałam o podobnej kompozycji:)

sweedee

martaba, cuuudnie! Piękne zdjęcia, widać emocje, ach...
:flowers: wszystkiego dobrego!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

natka

wlasnie odkrylam ta relacje i jedyne co jestem stwierdzic to wow :) Piekna relacja, zdjecia i Wy tacy szczesliwi. Życze Wam żeby zawsze to szczescie Wam towarzyszylo :)

kffiatek

I ja równiez wszystkiego dobrego życzę :) No i suknia oczywiście piękna ;)

errata

Gratuluje!!! Jak pięknie wyglądaliście, a suknie miałaś przecudną :)

magoo

Cudowny opis...  naprawdę można się wzruszyć :)

Zdjęcia też bardzo mi się podobają

A Hiszpanii to tylko pozazdrościć!


Kata

GRATULUJĘ!!! i życzę Wam dużo szczęścia :flowers: :flowers: :flowers:

p.s. piękne fotki :)
Pozdrawiam

Kata

martos82

Slicznie wygladaliscie, wzruszajaca relacja.
Wszystkiego dobrego w Hiszpanii
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


tachogti

wszytskiego najcudniejszego :D przesliczne fotki :) wzruszylam sie jak patrzylam na Wasze zaczerwienione oczy przy oltarzu!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

spragnienie

martaba
super para,super zdjęcia,
dobrze że oczy zrobione na ciemno :)

wszystkiego dobrego !