01.05.08

Zaczęty przez martaba, 08 Maj 2008, 20:15:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martaba

hmmm i już po wszystkim... nie będę pisała, że było wspaniale i że to mistyczne przeżycie - bo to oczywista oczywistość  ;)
Napiszę więc tylko to co mnie zaskoczyło i czego się kompletnie nie spodziewałam - MY. Najpierw mój ówczesny narzeczony, który o 2 w nocy przed ślubem parzył sobie melisę i ćwiczył nasz pierwszy taniec - ewidentnie go wzieło  ;D ja wtedy jeszcze słodko sobie spałam.
Rano było jeszcze ok, ale nic nie mogłam jeść. Mój małżonek tak gdzieś od 14 zaczął sobie popijać winko z tatusiem i to mu pomogło. Teraz żałuję, że się nie dołączyłam do nich  :( Ale już po herbacie.... znaczy się winku  ;)
W domu było mnóstwo ludzi, gwar, rozmowy. Uczesano mnie, umalowano, i na końcu ubrano... Gdy byłam już gotowa, zrobiłam efektowne wyjście, głównie dla męża... wyszłam... spojrzałam w lusrto, na męża, rodziców, świdków... i niewiele brakowło a trzebaby mnie było malować od początku  :) Po chwili sytuację opanowałam, ale emocje, wzruszenie pozostały. To uczucie że zaraz czeka mnie coś pięknego, wzniosłego...
Dotarliśmy do kościoła, ksiądz przewiązał nas stułą, mocno ścisneliśmy nasze dłonie, dodając sobie nawzajem otuchy... gdy mąż wypowiadał przysięgę, byłam w innym świecie, na przemian cieszyłam się chwilą i walczyłam ze wzruszeniem, łzami...potem moja przysięga...nie poszło gładko, ale za to do końca....
a potem było wesele i żyli długo i szczęśliwie  :D

I każdej z Was, każdej obecnej i przyszłej narzeczonej życzę, aby ta chwila, ten moment pozostał wyryty w Waszych sercach tak, jak został wyryty w Naszych.

Młoda Mężatka

PS i parę fotek, nie mam jeszcze z wesela

http://www.fotobern.pl/01052008/Pages/Page1.htm

zosanka

Piękny opis! aż mnie tknęło coś w środku. I marzę, żebym mogła tak ładnie opisać swój ślub! Wszystkiego dobrego na nowej drodze Wam życzę.
A zdjęcia super. Ładnie wyglądaliście
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

mobka

Kurcze zazdroszcze tych emocji. Ja jakos tego tak nie przezylam :) BYlo sympatycznie, bylo wzruszenie przy przysiedze, ale... spodziewalam sie wiecej...
A zdjecia pieeeekne i wy na nich tez. Bardzo mi sie podobaja :) I pieeekny samochod do slubu :D

Kasia

gratuluję

piękny opis i piękne zdjęcia :)

abkasia

gratuluje!! wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:)

aja

wyglądałaś jak princessa - fajne zdjęcia
szczególnie czarno białe te na krtórych widac Cię w całości no  i  ostatnie!!!

inkageo

Gratuluje :) Zdjęcia cudne, opis też :)
Imagine there is no hate

mona_liza

#7
Gratuluję!!! Cudnie wyglądaliście, zdięcia piękne:)

mona_liza

#8
skąd jest fotograf?

goga

Gratulacje - a zdjęcia piękne!!!!!!!!!!!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

martullek

martaba moje gratulacje. piękny opis - wzruszyłam się i mam nadzieję, że mnie czekają podobne emocje  ::)

elizapj

zdjecia super. ostatnie wow....ile emocji...az sie lezki kreca

mialam miec Twoja suknie!!! dlugo nie potrafilam sobie wybic jej z glowy: wygladalas super.
wszystiego najlpeszego na nowej wspolnej drodze:)!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asia407

Gratulacje. Wygladalas oblednie, swietny makijaz.
No i suuuper sie zdjecia zapowiadaja
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

cudne wszystko, i ty piekna....
piekny opis... chyba ze mna jest cos nie tak, bo jakos nic mnie nie wzruszylo za bardzo, dopiero teraz sie nadziwic nie moge, ze juz mezatka jestem...
goraco pozdrawiam i zycze Ci wszystkiego co najpiekniejsze!!!!

martaba

Dziewczyny, dzięki za życzenia  :)

Ja sama nie spodziewałam się tych emocji, naprawdę byłam zaskoczona, ale przeżyć to, to coś pięknego, dziewiczego... (nie mylić z seksem)

A czy czuję się żoną? Między nami nic się nie zmieniło, nie ma takiego punktu zwortnego jak kiedyś, że np po ślubie dopiero młodzi ze soba mieszkali...

A jeśli chodzi o fotografa to fotobern.pl jest z poznania, ale jak widać Warszawa mu niestraszna. Właśnie dostałam od niego coś jeszcze

http://www.fotobern.pl/01052008a2/Pages/Page1.htm

:)

Sama nie mogę się doczekać wszystkich zdjęć  ;)

Młoda Żona

PS Elizapj w sukni zakochałam się natychmiast, i mimo moich obaw spisała się świetnie i w kosciele i na weselu. Ale pamiętaj - Panna Młoda jest zawsze najpiękniejsza  ;)


dragonfly

martaba, masz piekne zdjecia...
przytul dla mlodej zony od mlodej zony  ;)

rilla

wszystkiego najlepszego! piekny opis, pięna para... i śliczna suknia... mam prośbe, jakie kwiaty oprócz storczyka miałaś  w bukiecie?


mary

Martaba - GRATULACJE !!!! Piękne fotki :D
Czy ja tam widzę szklące oczy? ;)

inspiracja

pięknie pięknie pięknie !

tyle emocji w tych zdjęciach....

aż mnie coś w żołądku ścisnęło

Duuuużo szczęscia Wam życzę!

magdalinska

piekne zdjecia, szczegolnie tez czarno-biale, pieknie wygladalas :) zycze duzo szczescia i milosci, zdrowia i pieniedzy :P

kathrines

Piękne fotki, piękni Młodzi!
Wyglądasz zupełnie inaczej niż w avatarku, jak nie Ty!
A co do wzruszenia u mnie podejrzewam,że będzie jeszcze większe morze łez...heh

Kasia

Cytat: kathrines w 09 Maj 2008, 08:07:22
Wyglądasz zupełnie inaczej niż w avatarku, jak nie Ty!

avatarek to mały pikuś
i na nim i na ślubnych fotach ładna dziewczyna

ale zdjęcie w suwaczku  :o - w suwaczku jest INNA dziewczyna ;)
martaba trocho podkoloryzowała swój suwaczek ;)


jusia

martaba wzruszajacy opis i przepiękne zdjęcia, ale miałaś suknie, jak królewna ;) a przy wymianie obrączek, to chyba Ci sie łezka zakręciła w oku ;) gratulacje  :flowers:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

panikarola

martaba, cudnie wygladaliscie i przepiekne zdjecia!!!

mnie sie podoba to z przygotowan, w tych lapciach za wielkich :D cukiereczek po prostu!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.