Autor Wątek: Moda Ciążowa  (Przeczytany 31664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Odp: Moda Ciążowa
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Lis 2009, 20:09:44 »
doda ta szara jest absolutnie boska  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czy na żywo też wygląda tak super ?
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #76 dnia: 21 Lis 2009, 20:14:30 »
dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justa fajna jest ale na spory brzuch Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja jeszcze nie mam co tam włożyć ale liczę że za 2, 3 miesiące może już być dobra

góra leży bardzo fajnie, jest dopasowana, kolor ładny, a materiał nieco elastyczny

feeling good gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dawno Cię nie było na strefie

feeling.good

« Odpowiedź #77 dnia: 25 Lis 2009, 18:01:36 »

feeling good gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dawno Cię nie było na strefie

Oj dawno, dawno... Dziękuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sporo naprawdę fajnych ciuchów można znaleźć na allegro, zwłaszcza tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Szkoda, że w naszych Vero Modach (przynajmniej we Wrocławiu) bardzo trudno dostać kolekcję Mama Licious. Podobno ma się to zmieniać. Tak przynajmniej powiedziała mi sprzedawczyni w jednym ze sklepów.                                               

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 25 Lis 2009, 18:01:36 »

Kasia

« Odpowiedź #78 dnia: 25 Lis 2009, 18:08:25 »
Sporo naprawdę fajnych ciuchów można znaleźć na allegro, zwłaszcza tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o tak u niej sa super ciuchy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tam kiedyś kieckę miałam upatrzona i mi zwinęli sprzed nosa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o tą

« Ostatnia zmiana: 25 Lis 2009, 18:09:18 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Gru 2009, 23:17:15 »
doda, świetne sukienki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mnie się strasznie ta czarna podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A o rajstopy popytaj w sklepie z odzieżą ciążową, ja kupowałam u siebie rajtki firmy lida cienkie, chyba 20 den po 7zł, kupiłam też grube 80 den śliwkowe poniżej 30zł. Na Allegro też one są bez problemu dostępne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 04 Gru 2009, 23:17:15 »

kasiad

« Odpowiedź #80 dnia: 05 Gru 2009, 10:55:28 »

o tą

Kasia piękna ta sukienka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 05 Gru 2009, 10:58:46 wysłana przez kasiad »

Kasia

« Odpowiedź #81 dnia: 05 Gru 2009, 21:46:49 »
Kasia piękna ta sukienka Smiley

wiem i bardzo żałuje ze mi ja wtedy smigneli sprzed nosa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #82 dnia: 07 Paź 2010, 14:39:57 »
Nie wiecie gdzie moge kupic jakas tania a ciepla kurtke ciazowa?
Niestety w moich plaszczach moge sie tylko przewiazac paskiem bo juz ich nie zapne a znowu w mezowej kurtce zimowej wygladam jak conajmniej z czworaczkami  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zal mi wydac 350 PLN na plaszczyk z happy mum...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #83 dnia: 07 Paź 2010, 14:46:24 »
iksa_nl zawsze allegro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

OlaFasola

« Odpowiedź #84 dnia: 07 Paź 2010, 14:48:49 »
iksa_nl ja kupiłam w zeszłym roku w stradivariusie płaszczyk, nie jest ciążowy, ale odcinany pod biustem, taki lekko rozkloszowany. Brzuch do końca mi się w nim mieścił.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #85 dnia: 09 Sty 2011, 11:17:08 »
czy któraś ma coś do odsprzedania okazyjnie? najchetniej spódnica, ale niekoniecznie
rozmiar M, ew małe L

zosia2007

« Odpowiedź #86 dnia: 09 Sty 2011, 14:24:55 »
ja wiekszosc swoich ciuchow sprzedalam jakiejs mlodej dziewczynie ale suka do tej pory mi kasy nie oddala. jak mi w tym tyg nie da to jej te rzeczy zabiore i wtedy dam ci znac. ja niby nosze s lub xs ale ciazowe mialam w roznym rozmiarze bo duuuuuzo przytylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #87 dnia: 09 Sty 2011, 14:35:52 »
ja wiekszosc swoich ciuchow sprzedalam jakiejs mlodej dziewczynie ale suka do tej pory mi kasy nie oddala. jak mi w tym tyg nie da to jej te rzeczy zabiore i wtedy dam ci znac. ja niby nosze s lub xs ale ciazowe mialam w roznym rozmiarze bo duuuuuzo przytylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a czemu jej ciuchy dałaś?

zosia2007

« Odpowiedź #88 dnia: 09 Sty 2011, 14:39:37 »
a czemu jej ciuchy dałaś?
oj bo to taka jakas biedna laska, kupila ode mnie spodnie ciazowe na allegro i jak po nie przyszla to sie pytala czy mam wiecej ubran bo by odkupila. no to jej przygotowalam wszystkie ciuchy (cala reklamowke ) i jej powiedzialam ze za 100 moge jej sprzedac. zgodzila sie, ja jej te ciuchy dalam a kase miala mi oddac, no i nie oddala. napisalam jej dzis sms'a ze jak mi do piatku nie odda to wchodze na droge formalna. moze sie przestraszy. a jak nie to wiem gdzie mieszka i wysle R zeby odebral te ubrania. laska ma 19 lat, szkoda mi sie jej zronbilo i jej dalalm te ubrania bez kasy. glupia jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #89 dnia: 09 Sty 2011, 14:43:10 »
zosia2007
nie głupia - raczej o dobrym sercu.
a laska jest po prostu bezczelna!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 09 Sty 2011, 14:43:10 »

konwalia

« Odpowiedź #90 dnia: 09 Sty 2011, 14:43:52 »
zosia, ja normalnie noszę S/M, ale te wymiary ciążowe wydaje mi się dziwne

co za małpa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak tak w ogóle można

zosia2007

« Odpowiedź #91 dnia: 09 Sty 2011, 14:47:59 »
a R mnie ostrzegal ze laska moze mi taki numer wyciac a ja nie posluchalam. myslalm ze jest inna, mila dziewczyna sie wydawala.
zreszta ja na prawde nie chcialam na niej zarobic bo ona wpadla z jakis kolesiem, jest w 2 klasie liceum, ma duzo rodzenstwa, mama sama pracuje i ich utrzymuje wiec w sumie te 100 zl to takie umowne byly zebym mogla soie za nie jakas bluzke np kupic. szczezrze jakby mi powiedziala ze nie ma kasy to bym jej te ubrania dala bo mi one na razie nie potrzebne, zreszta zostawilam sobie jedna spodnie, te ktore byly najwygodniejsze, jedna spodnice i kurtke. ale teraz nie popuszcze. minelo juz 1,5 m-ca wiec ma kase oddac

ishka82

« Odpowiedź #92 dnia: 09 Sty 2011, 19:02:28 »
konwalia, ja jeszcze ciuchów ciążowych nie sprzedałam...tylko nie wiem, czy na Ciebie moje za duże nie będą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam spódnicę jeansową, jeansy, spodnie takie elegantsze czarne, koszulę, sweter kopertowy ciepły i ze 2 bluzki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakby co pisz PW Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elizapj

« Odpowiedź #93 dnia: 15 Sty 2011, 07:45:36 »
konwalia, ja kupilam najczesciej noszone spodnice w zarze. tez nie byly na ciaze, ale mialy w pasie bardzo uchodzacy material, kt latwo dostosowywal sie do rosnacego brzucha. dalam jakies grosze a nawet nie byly na przecenie. teraz na przecenach moze znajdziesz podobne.
ogolnie ciazowe spodnice w skl ciazowych czesto sa ohydne i b drogie:((( nie rozumiem tej kombinacji. ja (prawie) wszystkie swoje ciuchy zostawiam na kolejne;) poza tym w wiekszosci moge chodzic bez ciazy, bo ak staralam sie kupowac, by wlasnie mocno ciazowe nie byly. a te kt nie zostawiam, to Ci nie oddam nawet za darmo, bo sie okazaly do D.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #94 dnia: 15 Sty 2011, 08:14:49 »
eliza dzięki za info  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #95 dnia: 15 Sty 2011, 12:37:31 »
Ja już pisałam na ciążowej, ale widze ze jest odpowiedni watek tu -
ponieważ w poprzedniej ciązy nic nie kupowałam bo miałam od kolezanki, a ta teraz sama w ciazy,
to muszę sobie coś nabyć.. Niestety nie bardzo mam teraz kasę na to by nowe sobie kupić (a potem sprzedać) bo rozbicie auta i kuchenki  naruszyło mocno rezerwy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

najbardziej bym chciałabym spodnie jeansowe
i jakieś sukienki.

która ma coś do sprzedania? Rozmiar S/M.

Dajcie mi proszę znac tu lub na PW, ja chętnie coś kupie bo to zawsze milej kupic od kogoś znajomego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #96 dnia: 27 Kwi 2011, 07:52:19 »
nowa kolekcja
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2011, 13:18:41 wysłana przez aja »

salsa

« Odpowiedź #97 dnia: 27 Kwi 2011, 08:24:27 »
Aja tu sa promocje:

« Ostatnia zmiana: 27 Kwi 2011, 08:25:05 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #98 dnia: 27 Kwi 2011, 08:49:51 »
no i happymum ma jak zawsze świetne sukienki

aja

« Odpowiedź #99 dnia: 06 Maj 2011, 13:19:17 »
przyszły mi ciuchy z tej firmy 9fashion i powiem wam,że bluzka która najbardziej mi się podobała mnie roczarowała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie jest najgorsza ale myślałam,że lepiej to będzie wyglądało - uszyta jest z dwóch materiałów czego na zdjeciu nie zauwazyłam
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2011, 13:19:39 wysłana przez aja »