Moda Ciążowa

Zaczęty przez aja, 08 Maj 2008, 17:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

doda, świetne sukienki :) Mnie się strasznie ta czarna podoba :dance:
A o rajstopy popytaj w sklepie z odzieżą ciążową, ja kupowałam u siebie rajtki firmy lida cienkie, chyba 20 den po 7zł, kupiłam też grube 80 den śliwkowe poniżej 30zł. Na Allegro też one są bez problemu dostępne :)

kasiad

#76
Cytat: Kasia w 25 Lis 2009, 18:08:25

o tą
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Kasia piękna ta sukienka :)

Kasia

Cytat: kasiad w 05 Gru 2009, 10:55:28Kasia piękna ta sukienka Smiley

wiem i bardzo żałuje ze mi ja wtedy smigneli sprzed nosa :(

iksa_nl

Nie wiecie gdzie moge kupic jakas tania a ciepla kurtke ciazowa?
Niestety w moich plaszczach moge sie tylko przewiazac paskiem bo juz ich nie zapne a znowu w mezowej kurtce zimowej wygladam jak conajmniej z czworaczkami  :crazy:
Zal mi wydac 350 PLN na plaszczyk z happy mum...  :padam:

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

iksa_nl ja kupiłam w zeszłym roku w stradivariusie płaszczyk, nie jest ciążowy, ale odcinany pod biustem, taki lekko rozkloszowany. Brzuch do końca mi się w nim mieścił.

konwalia

czy któraś ma coś do odsprzedania okazyjnie? najchetniej spódnica, ale niekoniecznie
rozmiar M, ew małe L

zosia2007

ja wiekszosc swoich ciuchow sprzedalam jakiejs mlodej dziewczynie ale suka do tej pory mi kasy nie oddala. jak mi w tym tyg nie da to jej te rzeczy zabiore i wtedy dam ci znac. ja niby nosze s lub xs ale ciazowe mialam w roznym rozmiarze bo duuuuuzo przytylam ;)

zuzia

Cytat: zosia2007 w 09 Sty 2011, 14:24:55
ja wiekszosc swoich ciuchow sprzedalam jakiejs mlodej dziewczynie ale suka do tej pory mi kasy nie oddala. jak mi w tym tyg nie da to jej te rzeczy zabiore i wtedy dam ci znac. ja niby nosze s lub xs ale ciazowe mialam w roznym rozmiarze bo duuuuuzo przytylam ;)
a czemu jej ciuchy dałaś?

zosia2007

Cytat: zuzia w 09 Sty 2011, 14:35:52
a czemu jej ciuchy dałaś?
oj bo to taka jakas biedna laska, kupila ode mnie spodnie ciazowe na allegro i jak po nie przyszla to sie pytala czy mam wiecej ubran bo by odkupila. no to jej przygotowalam wszystkie ciuchy (cala reklamowke ) i jej powiedzialam ze za 100 moge jej sprzedac. zgodzila sie, ja jej te ciuchy dalam a kase miala mi oddac, no i nie oddala. napisalam jej dzis sms'a ze jak mi do piatku nie odda to wchodze na droge formalna. moze sie przestraszy. a jak nie to wiem gdzie mieszka i wysle R zeby odebral te ubrania. laska ma 19 lat, szkoda mi sie jej zronbilo i jej dalalm te ubrania bez kasy. glupia jestem :crazy:

zuzia

zosia2007
nie głupia - raczej o dobrym sercu.
a laska jest po prostu bezczelna!

konwalia

zosia, ja normalnie noszę S/M, ale te wymiary ciążowe wydaje mi się dziwne

co za małpa  :zly: jak tak w ogóle można

zosia2007

a R mnie ostrzegal ze laska moze mi taki numer wyciac a ja nie posluchalam. myslalm ze jest inna, mila dziewczyna sie wydawala.
zreszta ja na prawde nie chcialam na niej zarobic bo ona wpadla z jakis kolesiem, jest w 2 klasie liceum, ma duzo rodzenstwa, mama sama pracuje i ich utrzymuje wiec w sumie te 100 zl to takie umowne byly zebym mogla soie za nie jakas bluzke np kupic. szczezrze jakby mi powiedziala ze nie ma kasy to bym jej te ubrania dala bo mi one na razie nie potrzebne, zreszta zostawilam sobie jedna spodnie, te ktore byly najwygodniejsze, jedna spodnice i kurtke. ale teraz nie popuszcze. minelo juz 1,5 m-ca wiec ma kase oddac

ishka82

konwalia, ja jeszcze ciuchów ciążowych nie sprzedałam...tylko nie wiem, czy na Ciebie moje za duże nie będą ;) Mam spódnicę jeansową, jeansy, spodnie takie elegantsze czarne, koszulę, sweter kopertowy ciepły i ze 2 bluzki :) jakby co pisz PW :)

elizapj

konwalia, ja kupilam najczesciej noszone spodnice w zarze. tez nie byly na ciaze, ale mialy w pasie bardzo uchodzacy material, kt latwo dostosowywal sie do rosnacego brzucha. dalam jakies grosze a nawet nie byly na przecenie. teraz na przecenach moze znajdziesz podobne.
ogolnie ciazowe spodnice w skl ciazowych czesto sa ohydne i b drogie:((( nie rozumiem tej kombinacji. ja (prawie) wszystkie swoje ciuchy zostawiam na kolejne;) poza tym w wiekszosci moge chodzic bez ciazy, bo ak staralam sie kupowac, by wlasnie mocno ciazowe nie byly. a te kt nie zostawiam, to Ci nie oddam nawet za darmo, bo sie okazaly do D.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

eliza dzięki za info  :beer:

rubin04

Ja już pisałam na ciążowej, ale widze ze jest odpowiedni watek tu -
ponieważ w poprzedniej ciązy nic nie kupowałam bo miałam od kolezanki, a ta teraz sama w ciazy,
to muszę sobie coś nabyć.. Niestety nie bardzo mam teraz kasę na to by nowe sobie kupić (a potem sprzedać) bo rozbicie auta i kuchenki  naruszyło mocno rezerwy :(

najbardziej bym chciałabym spodnie jeansowe
i jakieś sukienki.

która ma coś do sprzedania? Rozmiar S/M.

Dajcie mi proszę znac tu lub na PW, ja chętnie coś kupie bo to zawsze milej kupic od kogoś znajomego :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

#92

salsa

#93
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aja

#94
przyszły mi ciuchy z tej firmy 9fashion i powiem wam,że bluzka która najbardziej mi się podobała mnie roczarowała :(
nie jest najgorsza ale myślałam,że lepiej to będzie wyglądało - uszyta jest z dwóch materiałów czego na zdjeciu nie zauwazyłam

kamu2

Ja mam u siebie w sklepie z tej firmy,naprawdę są super wzory jak by ktoś chciał to pytać,a ceny mam sporo niższe niż we Wrocławiu czy Warszawie,bo ostatnio wysyłałam koleżance spodnie u mnie 125 a we Wrocku 200
http://www.branco.pl/
http://www.kamama.pl/?branco,23
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam jeszcze swoja sukienke zarowa do sprzedania i inne pseudociazowe ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

ja mogę napisać, że rajstopy z hm do kitu-podarły się przy zakładaniu po 1 praniu
za to z mothercare były super, nosiłam dlugo

rubin04

Zwierzatko, a pokaż te ciuchy!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

serio? Ty juz przeciez na wylocie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl