Autor Wątek: Moda Ciążowa  (Przeczytany 31684 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Odp: Moda Ciążowa
« Odpowiedź #50 dnia: 15 Cze 2008, 23:04:46 »
aaaaaa, to tym bardziej niet... normalne dluzsze podkoszulki/topy/bluzki wole, zreszta te z mojej firmy to sa wszystkie prawie dopasowane, i dosyc dlugie, a spodnie tylko ciazowe bede nosic, sie zapowiada... ale dzieki zwierz za zdjecia, to sobie uswiadomilam o co chodzi przynajmniej... zupelnie nie moj styl... w ogole moja ciaza chwilowo mnie wnerwia... cycki bola, chlopa pod reka niema, dzisiaj pol miasta przejechalam z przyjaciolka i jej narzeczonym co by gofry kupic, a i tak skonczylam z kanapka z KFC, okazalo sie, ze dzieciakowi jest potrzebna milion rzeczy o ktorych nie mialam pojecia, spac mi sie chce caly czas.... czekam na ten 4 miesiac bo podobno lepiej jest wtedy;) no, ulzylo mi!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #51 dnia: 15 Cze 2008, 23:17:13 »
dragon nie zawczesnie na te zakupy dla dziecka ?? ja jakos jestem sceptyczna ,swiadoma ze w ciazy moeze byc roznie i nie chcialabym zostac z ubrankiami i bez dziecka ............... byloby mi wtedy bardzo przykro

dragonfly

« Odpowiedź #52 dnia: 15 Cze 2008, 23:36:39 »
dragon nie zawczesnie na te zakupy dla dziecka ?? ja jakos jestem sceptyczna ,swiadoma ze w ciazy moeze byc roznie i nie chcialabym zostac z ubrankiami i bez dziecka ............... byloby mi wtedy bardzo przykro
jeszcze nic nie kupuje marax, ale przeczytalam liste tego co bede musiala pewnie zaczac kupowac i wymieklam...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 15 Cze 2008, 23:36:39 »

marax

« Odpowiedź #53 dnia: 15 Cze 2008, 23:42:55 »
no tez czytalam doszlam do polowy listy i zbankrutowalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Cze 2008, 09:15:51 »
zakupiłam sobie trzy bluzeczki - mam nadzieję , że przez całe lato będą dobre
ale najgorszy problem mam ze spodniami -wczoraj nie dopiełam się w bojówki a myślałam ze pewnie w sierpniu będą dopiero zbyt ciasne a tu  :o  także nie wiem co to będzie
w zarze widziałam faje jeAnsy dla cięzarówek ale akurat były same L... a w innej zarze wogóle nie mają tego działu!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Cze 2008, 09:15:51 »

nionczka

« Odpowiedź #55 dnia: 16 Cze 2008, 09:57:58 »
No a ja wlasnie w Zarze po wielkich poszukiwaniach znalazlam proste (a nie rurki) i jestem teraz spokojna. W H&M byl tez jeden fajny model, ale tez nie bylo mojego rozmiaru, same wielkie :-(

aja

« Odpowiedź #56 dnia: 18 Cze 2008, 14:56:05 »
znalazłam jeszcze to

eva_luna

« Odpowiedź #57 dnia: 19 Cze 2008, 10:53:56 »
aaaaaa, to tym bardziej niet... normalne dluzsze podkoszulki/topy/bluzki wole, zreszta te z mojej firmy to sa wszystkie prawie dopasowane, i dosyc dlugie, a spodnie tylko ciazowe bede nosic, sie zapowiada... ale dzieki zwierz za zdjecia, to sobie uswiadomilam o co chodzi przynajmniej... zupelnie nie moj styl... w ogole moja ciaza chwilowo mnie wnerwia... cycki bola, chlopa pod reka niema, dzisiaj pol miasta przejechalam z przyjaciolka i jej narzeczonym co by gofry kupic, a i tak skonczylam z kanapka z KFC, okazalo sie, ze dzieciakowi jest potrzebna milion rzeczy o ktorych nie mialam pojecia, spac mi sie chce caly czas.... czekam na ten 4 miesiac bo podobno lepiej jest wtedy;) no, ulzylo mi!

dragonfly, jest lepiej w czwartm miesiacu!ja w trzecim zdychalam, przez caly dzien latalam do lazienki. pod koniec 3 najgorsze objawy zaczely ustepowac a teraz juz praktycznie ich nie ma, wiec glowa do gory. A i cycki przestaja bolec tylko rosna ku uciesze chlopa...

a ja kupilam fajne jeansy w H&M. Co ciekawe bylam w kilku salonach i w kazdym ukladaly sie brzydko, dopiero w ostatnim trafilam na idealnie lezace. Jak nigdy wszystkie kolezanki pytaja gdzie takie fajne jeansy kupilam....
« Ostatnia zmiana: 19 Cze 2008, 10:56:03 wysłana przez eva_luna »

aja

« Odpowiedź #58 dnia: 19 Cze 2008, 19:19:49 »
o i ja wkońcu zakupiłam typowo ciążowe jeansy ale w zarze do H&M-mu nie zaglądałam a szkoda....

gatka2804

« Odpowiedź #59 dnia: 19 Cze 2008, 21:04:16 »
Mowa była tu o pasie ciążowym który bardzo sobie chwalę, więc się wypowiem.
Rzeczywiście mogę go ubierać tylko dlatego że mieszczę się w zwykłe spodnie. Zresztą nigdy nie nosiłam spodni obcisłych. Więc pas taki jak pokazany na zdjęciach (mam biały i czarny) zasłanie rozpięty guzik i rozporek.
W związku z tym, że już urósł mi bardzo brzuch, przestałam się mieścić w spodnie ciążowe, które miały mi służyć wg sprzedawczyni do rozwiązania. A guzik! Jak je ubieram gniotą mi brzuch co jest b.nieprzyjemne. Szczególnie gdy jadę samochodem.

foszek

« Odpowiedź #60 dnia: 20 Cze 2008, 18:04:33 »
aja ja mam isc na benefis w niedziele i chyba zrezygnuje, bo w nic nie wchodze a na zakupy juz nie ma czasu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zreszta tutaj ciezko cos znalesc ladnego dla ciezarnych z wielkim brzuchem

aja

« Odpowiedź #61 dnia: 30 Cze 2008, 12:20:12 »

kolejna stronka

aja

« Odpowiedź #62 dnia: 06 Sie 2008, 11:16:42 »
i jeszcze jedna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #63 dnia: 07 Sie 2008, 10:06:39 »
a ja jestem zla bo nigdzie nie moge kupic jeansowej spodnicy na moj tylek, wszystkie ze mnie lecą i musialabym je nosic na szelkach!
ja chce prosta krotka  spodnice przy nodze
a wszystko albo jakies zwydziwiane albo szerokie albo po kostki jak dla zakonnicy
wrrrr
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

marax

« Odpowiedź #64 dnia: 16 Wrz 2008, 13:23:10 »
znacie moze jakies warte polecenia sklepy/sklepy internetowe gdzie mozna kupic jakies "mode" ciuchy nie koniecznei o wygladzie namiotu.Ja mam duzy problem z tym musze sobiet teraz kupic jakies ubrania do latania na codzien bo zaczyna sie szkola i nigdzie nie moge znalesc nic na czasie.A jak juz najde to za duze-rosmiar S z h&M mi spada -a przeciez wcale chuda jakos nie jestem.Moze macie cos upatrzone w normalnych sklepach-poszukuje takiego sfetra wiazanego z boku albo jakiejs spodnicy z pasem ale nie koniecznie za kolana

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 16 Wrz 2008, 13:23:10 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #65 dnia: 16 Wrz 2008, 13:24:39 »
scalam Ci watek do juz istniejacego - nawet o tym samym tytule Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #66 dnia: 16 Wrz 2008, 13:33:20 »
znacie moze jakies warte polecenia sklepy/sklepy internetowe gdzie mozna kupic jakies "mode" ciuchy nie koniecznei o wygladzie namiotu.Ja mam duzy problem z tym musze sobiet teraz kupic jakies ubrania do latania na codzien bo zaczyna sie szkola i nigdzie nie moge znalesc nic na czasie.A jak juz najde to za duze-rosmiar S z h&M mi spada -a przeciez wcale chuda jakos nie jestem.Moze macie cos upatrzone w normalnych sklepach-poszukuje takiego sfetra wiazanego z boku albo jakiejs spodnicy z pasem ale nie koniecznie za kolana

no latwe to ubieranie to nie jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mi tez Ski spadaly z tyłka ale rozmiar rozmiarowi nierowny
nawet z H&M
ja robilam tak - kupowalam na allegro masowo spodnice + spodnie, wiekszosc leciala z tylka wiec sprzedawalam (to chodliwy towar wiec na pewno na tym nie stracisz ale czasu troche mija a Ty dalej bez ubran Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) ale tym sposobem udalo mi sie zachowac 2 normalne spodnice, 1 rybaczki, 1 dzinsy

polecam tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj np rozmiar XS, w S dluzej pochodzisz
jeszcze mam takie linki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mozesz tez poprosic kogos z UK zeby kupil Ci kilka malych sztuk w ciemno i wyslal do PL bo tam mozna kupic duzo tansze ciuchy i sa lepsze wyprzedaze.
zobacz tez na allegro - jest kilku fajnych sprzedawcow.

doda

« Odpowiedź #67 dnia: 13 Lis 2009, 23:27:40 »
aby nie zaśmiecać wątku ciążowego, odświeżam ten Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kupiłam sobie w końcu te sukienki, myślę o nich już od kilku tygodni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wklejajcie swoje zakupy ciążowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Lis 2009, 23:40:59 wysłana przez doda »

Angie

« Odpowiedź #68 dnia: 13 Lis 2009, 23:40:27 »
doda piękna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Już nie moge się doczekać Twojego zdjęcia w niej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #69 dnia: 13 Lis 2009, 23:54:36 »
aha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chciałam też podpowiedzieć innym, gdzie można kupić rajstopy ciążowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
 moje normalne już mnie cisną, więc postanowiłam kupić sobie ciążowe.

można dostać takie rajstopy w sklepie Gatta, niestety jest mały wybór kolorów, tylko czarne i cieliste, pani mówiła, aby nie nastawiać się na fiolety i inne kolory.

kupiłam 40 den (nie było grubszych) czarne

są też rajstopy ciążowe z Venezzi,
kupiłam szare i czarne 50 den, więc trochę grubsze, jedna para 28 zł, więc w sumie drogie, ale może ponoszę długo
innych kolorów niet.

Angie

« Odpowiedź #70 dnia: 14 Lis 2009, 00:30:42 »
Teraz zauważylam, że kupiłaś dwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Obie super!
Ale będziesz laska w tej ciąży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kasiad

« Odpowiedź #71 dnia: 14 Lis 2009, 00:31:11 »

Ale będziesz laska w tej ciąży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to jest laska i bez ciąży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #72 dnia: 14 Lis 2009, 00:35:49 »
no zaszalałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale to dlatego, że (chyba) wracam do pracy i muszę w czymś chodzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
będę (chyba) pracowała u siebie na miejscu, mam wszystko pod nosem i wydaje mi się, że na taką spokojną, powolną, pracę bez żadnych dojazdów mogę sobie pozwolić. spróbuję.

ale czy się uda okaże się w przyszłym tygodniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #73 dnia: 14 Lis 2009, 08:36:25 »
sukienki są swietne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 
ja to nie mam co pokazywac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupiłam jedna czarna princeske, ale jakos tak wisi.....  brazową spódnice - tez nie wygladam w niej rewelacyjnie, no i nieszczesne dzinsy, w których wygladam jak siedem nieszczesc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czekam az w koncu pojade do kraka, ale cos tak widze, ze zanim sie wybiore, to urodze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #74 dnia: 21 Lis 2009, 19:49:45 »
aby nie zaśmiecać wątku ciążowego, odświeżam ten Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kupiłam sobie w końcu te sukienki, myślę o nich już od kilku tygodni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wklejajcie swoje zakupy ciążowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Sukienki śliczne. Sama chorowałam na tę szarą z happymum, ale ona niestety nie na mój wzrost. Pewnie by mi do kostek sięgała:)Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj