Autor Wątek: Moda Ciążowa  (Przeczytany 31665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

Odp: Moda Ciążowa
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Maj 2008, 10:24:32 »
ta suknia angie jest boska... ta to ma dobrze, nawet w ciazy ma okazje, zeby sie w wieczorowej suknie pokazac!!!

a czemu angie nie zawze cie zachwyca? to jak sie ubiera, znaczy, czy  ona sama gorzej wyglada?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mika

« Odpowiedź #26 dnia: 15 Maj 2008, 10:26:53 »
i dalej
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #27 dnia: 15 Maj 2008, 10:28:47 »
i jeszcze

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 15 Maj 2008, 10:28:47 »

mika

« Odpowiedź #28 dnia: 15 Maj 2008, 10:29:24 »
i jeszcze raz jessica alba

mayagaramond

« Odpowiedź #29 dnia: 15 Maj 2008, 10:31:02 »
no co ty!!!! powaznie?????? a przyszedl z nia Brad??
powaznie... ale my przez internet sprzedajemy tylko...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szkoda, bo bym juz do Was podanie po prace przyslala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 15 Maj 2008, 10:31:02 »

mika

« Odpowiedź #30 dnia: 15 Maj 2008, 10:31:03 »
Angelina nie zawsze zachwyca, bo ładnie wygląda praktycznie tylko jak jest na "wybiegu", a na codzień to jest tak

mika

« Odpowiedź #31 dnia: 15 Maj 2008, 10:31:35 »
się nie dziwię że on Angeline z Mayą zdradza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #32 dnia: 22 Maj 2008, 08:45:23 »

fajne...

dominika

« Odpowiedź #33 dnia: 15 Cze 2008, 19:50:25 »
te marszczone bluzeczki na brzuchu sa rewelacyjne-ja juz zakupilam kilka ale nie w necie tylko w...sklepach z uzywana odzieza:)dziewczyny nawet nie wiecie ile fajnych oryginalnych rzeczy mozna nabyc za smieszne pieniadze!pas ciazowy, ktory w sklepach firmowych kosztuje od 50 zł do 80 w sklepie obok siebie znalazlam za 15 zł-nówka:)
ze mna i tak jest cos nie halo bo zaczelam zmieniac rozmiar bardzo szybko i juz od drugiego miesiaca nie dopinalam sie w swoje spodnie...mam 2 pary letnich na gumce a dwie uszyła mi mama - do starych spodni po prostu doszywajac sciagacz z bluz dresowych:))i jest lux:)a tuniki po ciazy tez beda super:)

marax

« Odpowiedź #34 dnia: 15 Cze 2008, 20:10:50 »
co to ejst pas ciazowy?

dominika

« Odpowiedź #35 dnia: 15 Cze 2008, 20:17:02 »
doslownie pas materialu w roznych kolorach ktory zakladasz na brzuch-ladnie go podkresla:) mozna ukryc nim krotkie koszylki i rozpiete spodnie:)na necie jest mnostwo zdjec, ale ceny tego skrawka moga byc niebotyczne..fajny element stroju ciezarowki:)

nionczka

« Odpowiedź #36 dnia: 15 Cze 2008, 20:51:06 »
Ja chcialam taki pas, ale chodzenie z rozpietymi spodaniami kiedy bylam przyzywczajona do obcislych jest ponad moje nerwy. Dlatego kupilam sobie ciazowe dzinsy i jestem cholernie szczesliwa :-)
Na lato mam kilka sukienek i spodnic, ktore jeszcze sie nadaja. A bluzeczki à la ciazowe kupilam w normlanych sieciówkach i po ciazy jeszcze sie beda nadawaly (chyba,z e mi wcezsniej zbrzydna ;-)
Najbardziej martwi mnie zimna bo ja mam obcisle plaszcze wciete w talii. Mam wprawdzie jedna puchówke, ale tez w damskim kroju i nie wiem czy to wystarczy. Najwyzej bede chodzila z rozpieta. U nas w koncu nie ma zimy :-) Albo udziergam sobie ponczo welniane...
« Ostatnia zmiana: 15 Cze 2008, 20:53:34 wysłana przez nionczka »

dragonfly

« Odpowiedź #37 dnia: 15 Cze 2008, 21:10:10 »
ze mna cos tez nie tak, spodnie mi sie za ciasne z lekka robia, chodze caly czas w lnianych teraz... a to przeciez jeszcze nawet 2m-ce nie ma... cale szczescie ze z pracy zaopatrzyli mnie w praktycznie w cala ciazowa wyprawke, chociaz jeszcze pare topow chce wysepic;)
teraz poluje na fajna sukienke na wesela, ale jakas taka bardziej "posh"...

marax

« Odpowiedź #38 dnia: 15 Cze 2008, 21:32:48 »
fajne te pasy ale mi srednio odpowiadaja jakies stopki na brzuchu itp j

marax

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Cze 2008, 21:33:24 »
chcialam sobie cos kupic ale ciagle mam jakiegos dola i wchodze do sklepu nic nie widze dla siebie i wychodze.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Cze 2008, 21:33:24 »

dragonfly

« Odpowiedź #40 dnia: 15 Cze 2008, 21:42:31 »
pisza, ze sa dobre jak sie np. spodnie nie dopinaja - juz sie wyobrazam w niedopietych spodniach  >Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  na sama mysl podnosi mi sie cisnienie (bardzo niskie zreszta...)

dominika

« Odpowiedź #41 dnia: 15 Cze 2008, 21:45:46 »
ja szczerze tez nie nosilam go do niedopietych spodni ale do zwyklych dresowych sa super i do podkoszulka-fajnie ubarwiaja:)

dragonfly

« Odpowiedź #42 dnia: 15 Cze 2008, 21:48:23 »
ja szczerze tez nie nosilam go do niedopietych spodni ale do zwyklych dresowych sa super i do podkoszulka-fajnie ubarwiaja:)
a to juz bardziej do mnie przemawia...

dominika

« Odpowiedź #43 dnia: 15 Cze 2008, 21:52:41 »
wkleje kiedys zdjecie:)

dragonfly

« Odpowiedź #44 dnia: 15 Cze 2008, 21:53:35 »
wkleje kiedys zdjecie:)
brawo brawo brawo
poprosze!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #45 dnia: 15 Cze 2008, 22:06:02 »
spotkalysmy sie tydzien temu z nasza gatka2804 z forum i rodzi na poczatku sierpnia a dalej chodzi w spodniach sprzed ciazy i w pasie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

dragonfly

« Odpowiedź #46 dnia: 15 Cze 2008, 22:11:16 »
zwierz, no nie sadze zebym byla taka szczesciara, a niedopiete spodnie nie wchodza u mnie nawet w gre, kwestia estetyki chyba...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #47 dnia: 15 Cze 2008, 22:14:50 »
spotkalysmy sie tydzien temu z nasza gatka2804 z forum i rodzi na poczatku sierpnia a dalej chodzi w spodniach sprzed ciazy i w pasie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hmm sa kobiety ktore maja szeroki rozstaw miednicy -dziecko jest nizej i to mozliwe

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #48 dnia: 15 Cze 2008, 22:40:59 »
dragonfly_80 ale to nie widac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to nie jest pasek jak do spodni - tylko takie szarokie cos od tylka a z przodu od krocza, ze sie tak wyraze do gory naciagasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie widac rozporka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #49 dnia: 15 Cze 2008, 22:45:05 »
fotki z allegor - mozna nosic na bluzke i pod - gatka nosi pod

i na bluzke: