Moda Ciążowa

Zaczęty przez aja, 08 Maj 2008, 17:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: Kata w 26 Lis 2012, 22:57:37
mary_popins Czy dobrze wyczuwam, że mamy Ci gratulować? :D
właśnie miałam o to pytać :)

doda no teraz jest może jeszcze ciut za luźna, ale myślę że za miesiąc już będzie ok :) no i starczy do końca ciąży, fajny ten róż jest :)
mary może i lekko się błyszczy, ale trzeba się przyjrzeć, wygląda w sumie tak jak na zdjęciu ;D
ja brałam rozm. xs, jak na moje wymiary, to na początek ciąży te rzeczy są luźne, dopiero teraz zaczynają się robić ok i myślę że do końca mi posłużą :) ale np. spodnie brałabym chyba xxs bo bałabym się że tyłka mi zjadą, skoro w hm 34 są ok na mnie :hmm: kupowałam przez net, nie po drodze mi było do stacjonarnego ;)

salsa

justynaaaa2 h&m to się nie sugeruj, ja tam tez biore wszystko 34 bo oni maja taka rozmiarówkę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

salsa ta co jest granatowa w linku to kupiłam w necie, cena taka jak tam 55zł. ale widzę że już nie ma, wtedy były granatowe i te jasne co ja wzięłam :)

salsa

aha buu to szkoda bo taka by mi temat załatwiła
byłam ostani w tym sklepie w Bonarce, ale nie widziałam tych spódnic i w ogole jakieś inne rzeczy wisiały i nic mnie w sumie nie zaciekawiło
wydawały mi się te sukienki takie duzeeeee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


justynaaaa2

mi też dużo rzeczy się tam podoba :) kiecki świetne, gdybym potrzebowała do pracy to bym nakupiła pewnie kilka i poszła z torbami ;D
bluzy też fajne są, lubię sobie pooglądać te ich stylizacje, można się natchnąć trochę ;)
ale z cenami spodni lekko przesadzają  :crazy: kiecki są jeszcze w miarę w rozsądnych cenach (też nie wszystkie)
kiedyś chyba mieli tańsze te rzeczy, tak kojarzę coś z czasów kiedy dziewczyny wklejały linki :hmm:

mobka

#206
Zawsze było drogo.

Dodany tekst: 27 Lis 2012, 08:55:01

A rozmiarowka jest chyba jeszcze wieksza niz w hm. Albo bardzo zblizona. Ja biore xs zawsze. Mam spodnie od Fasolki tez xs, rurkowate. No a ja mam nogi pokaaaaazne ;D

abkasia

Ja tez xs lub s, ale ja wieksza jestem

Kasia

oj rozmiarówka to naprawde dziwna jest
ja byłam wieloryb gigant a nosiłam tam XS i S lol

adrianna79

Cytat: abkasia w 26 Lis 2012, 22:34:04
Adrianna to nie jest ciazowa bluzka.. ;) tylko taka normalna po 40 zl chyba ;)

ja nawet nie wiem jak ona wyglada bo u nas nie ma tej firmy, aczkolwiek kojarze bedac w PL. Jedyne sklepy ktore mamy z EU to topshop, french connection, zara and hm, aczkolwiek zadne z nich nie ma rzeczy ciazowych.


mary

ja nie wiem, czy ja jakaś gruba jestem (ważę teraz 56), ale dotarłam do sklepu happy mum i spodnie 36 i były na mnie ok, o przymierzaniu mniejszych nawet bym nie pomyślała. A sukienki 36 to raczej w biuście za ciasne, albo na styk były. Hmmm :hmm: jak Wy się wszystkie mieścicie w te xxs albo xs?

salsa

Mary a ktory to tydzien ciazy ze sie tak zapytam wprost?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

Ja teraz ważę 58 i tylko xs od nich mam.

OlaFasola

mary, może masz inne proporcje. Jesteś wyższa? Ja jak ważę 60kg, to jestem bardzo szczupła, ale doły poniżej 38 nie schodzę. NIe wiem jak happy mum, ale wiele innych popularnych sieciówek.

mary

wysoka to ja raczej nie jestem - mam 167. Może dużo też zależy od kroju sukienki? Bo ja przymierzałam tylko takie bardziej dopasowane.

yoy

mary, wysoka, to ja nie jestem-159 ;)
a zdradzisz, który to tydzien, czy tak bedziesz milczała? :)

zosia2007

mary chyba udaje ze nie jest w ciazy a ciuchy kupuje ciazowe bo po prostu przytyla ;)

aniak1211

mary
Ty w ciazy jestes???
Czy tak tylko ogladasz ciazowe sukienki;)
Dla siebie czy dla kogos?

jusia

Cytat: zosia2007 w 06 Gru 2012, 15:14:48
mary chyba udaje ze nie jest w ciazy a ciuchy kupuje ciazowe bo po prostu przytyla ;)

:D :D :D
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mary

aniak1211 dla siebie oglądam :)
Nic nie muszę udawać, wychodzę po prostu z założenia, że każdy ma prawo mówić o swoich sprawach wtedy kiedy on tego chce. Dziwi mnie, że dziewczyny które są matkami mogą tego nie rozumieć. Zwłaszcza po tym co się tu działo 2 lata temu i jak głupio wtedy musiały się czuć osoby "nachalne".

OlaFasola

mary, tak i każdy ma prawo pytać. Ty nie masz oporów pytać o co Ci się podoba, o ciąże, dzieci, mieszkania itd. A mówić o sobie już nie bardzo. Co więcej, po prostu olewasz zadawane wprost pytania. Zawsze można odpowiedzieć, że nie masz ochoty odpowiadać, ale udawanie, że pytanie nie padło... to jest strasznie irytujące i dziecinne.

Kasia

Cytat: mary w 07 Gru 2012, 10:45:23Zwłaszcza po tym co się tu działo 2 lata temu i jak głupio wtedy musiały się czuć osoby "nachalne".
a co się działo 2 lata temu?


mary

na pyt. zadane mi tu wprost odpisałam pw.
ja nikogo tu nie naciskałam, żeby pisał w którym jest tyg. ciąży. Jak ktoś chce to sam napisze, jak nie chce to widać ma powody o które nietaktem jest odpytywać. Wy takie info piszecie sobie na zamknietym a od innych wymagać próbuje się by wszystko tu pisali. dziwne

OlaFasola

#224
Cytat: mary w 07 Gru 2012, 11:01:12a od innych wymagać próbuje się by wszystko tu pisali. dziwne
Nikt nic nie wymaga, ja wyraźnie napisałam że irytujące jest udawanie, ze pytania nie było i prowadzenie dalszej rozmowy z jego pominięciem. Mary nie widzisz różnicy??? Bo niby skąd pozostali mają widzieć, że komuś na pw odpisałaś. To nie jest ani pierwszy ani drugi raz kiedy tak robisz. Zamiast tego wystarczy powiedzieć, że na pytanie nie odpowiesz, nie masz ochoty itd, a nie zlewasz pytającego...

Dodany tekst: 07 Gru 2012, 11:11:31

Cytat: Kasia w 07 Gru 2012, 10:58:19Cytat: mary  Dzisiaj o 10:45:23
Zwłaszcza po tym co się tu działo 2 lata temu i jak głupio wtedy musiały się czuć osoby "nachalne".
a co się działo 2 lata temu?
I kolejny przykład pomijania pytania/olewania pytającego