Moda Ciążowa

Zaczęty przez aja, 08 Maj 2008, 17:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

#175
Nie ma na www.

Dodany tekst: 23 Lis 2012, 11:38:16

Ale pod nie warto wziac bokserki, ktore juz na www sa. Te koszulki maja mega dekolt.

salsa

ja mam  jakies polskie nołnejmy - super są chodzę w nich po domu i na zewnątrz do sukienek i oficerek, piore na okrągło, nic się nie rozciąga, nie prześwituje :)

ale musze kupic jakas kieckę na swięta, bo z tych eleganckich to juz nic nie wejdzie nie ma szans

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

No ja chyba na Święta wystąpię w dżinsach ;)

mobka

Ja w legginsach chyba ;)

salsa

ja w sukience, nie ma to tamto, swieta mam wyjściowe, na wizytach, trzeba utrzymac poziom lol lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

Ja Święta mam u siebie, ale wizytowe.
Żartuję z dżinsami, ale i tak nie będę już w stanie ganiać w sukience.
Myślę, że będę oglądać z sofy jak rodzina pięknie świętuje przy stole ;)

salsa

spoko, ja nawet wole w kiecce, bo ja ogolnie w spodniach średnio lubie chodzić, a teraz to juz w ogole kocham wszelkie tuniczki sukienki etc bo to bardzo wygodne :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

No, kupilam kurtko-plaszczyk http://www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j321a&grupa_pom=plaszcze_kurtki&przesun=4211
Zbyt cieply to on nie jest, ale cene mial akceptowalna.
Mierzylam jeszcze te kurtke,  http://www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j356b&grupa_pom=plaszcze_kurtki&przesun=3733  ale w S nie zmiescilabym brzucha do konca ciazy...
A no i ten byl fajny http://www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j357c&grupa_pom=plaszcze_kurtki&przesun=  tylko tak samo cienki jak ten rozowy, a mial strasznie cienkie zamki, ktore sie przycinaly. I dlugie rekawy... no i sporo drozszy byl.

adrianna79

Mobka, mnie sie podoba ten trzeci plaszcz. Szkoda ze u mnie nie ma takich sklepow. Wszystko tutaj jest takie szare i z marnych materialow.

Asos maternity ma kilka fajnych plaszczy. Warto sprawdzic ich strone.

A w czym chodzicie do pracy?

mobka

Adrianna, ja mam taka prace, ze w dresach moglabym isc, ale chodze w jeansach, spodniach czarnych rurkowatych z hm, legginsach i dotychczasowych swetrach, sweterkach rozpinanych, bluzeczkach i nietoperzowatych bluzkach ze Stradivariusa.

Na Asos patrzylam, ale stwierdzilam, ze ja musze dotknac, bo w hm np. byl tak cienki plaszcz, ze ja mam swetry grubsze.

salsa

mobka bardzo ładny ten rózowy, mysle ze bedzie CI do twarzy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

mobka bardzo fajny :) ten ostatni też fajny :)

kupiłam te bluzki w stradivariusie, dzięki za smsa :beer: wzięłam niebieską i szarą, ale te rozm. tam to faktycznie masakra, każda inna była :crazy: i jeszcze 2 pary leginsów wzięłam bo nie gniotły, na razie ujdą :)
byłam w calzedoni zobaczyć legginsy, fajne mięsiste ale 90 zł. kosztowały, bez sensu  ;)

mary

Dziewczyny, o jakich bluzkach ze stradivariusa piszecie? Możecie dać linka albo jakieś foto?

abkasia

Co wy byscie zrobily bez moich bluzek??? :D

golinda

ja jeszcze nie mam :)

justynaaaa2

Cytat: abkasia w 26 Lis 2012, 19:09:32
Co wy byscie zrobily bez moich bluzek??? :D
;D ja już je uwielbiam, dzisiaj byłam w niej pracy, super wygodna :)
tylko dla mnie do pracy do legginsów za krótka, muszę ze spodniami ;D po domu, do sklepu czy do knajpy ok, mobka ty w nich chodzisz do legginsów  :hmm:
mary nie mają ich w ofercie w necie, miła bawełna, luźnawa, z rękawem do łokcia
to chyba ta http://szafa.pl/c8977457-luzna-bluzka-stradivarius.html tylko one są w przeróżnych kolorach :)

abkasia

ja w niej do leginsow dosamego  konca chodzilam, choc na koncowce to mi ledwo tylek zakrywala..

mobka

Cytat: justynaaaa2 w 26 Lis 2012, 21:04:31miła bawełna,
Wiskoza ;) Dla mnei maja dekolt troche za duzy. Ale sa ok generalnie.
Do legginsow po domu. DO spodni do pracy. Wczesneij jeszcze materialowa spodniczke mini z hm do legginsow zakladalam (OlaFasola kiedys pokazywala), ale teraz juz mi za ciasno ;)

Dzisiaj w pracy mam legginsy i oversizowy sweter z re i i tak mi dziwnie, bo czuje sie naga ;)

adrianna79

A ja absolutnie nie znosze ciazowych rzeczy. Nie wiem dlaczego ale tutaj w galeriach mamy do wyboru tylko dwa ciazowe sklepy w ktorym maja tylko i wylacznie rzeczy w szarych kolorach. U mnie w HM nie ma rzeczy ciazowych, a Target ma jakas tam linie na ktorej widok przechodza mnie ciarki. Oczywiscie jest pare sklepow internetowych ktore zadaja niezla kase za ok rzeczy. Jako ze u mnie legginsy albo jeasny do pracy odpadaja i jako ze brzuchol jest coraz to widoczniejszy potrzebuje pare isnpriacji. Na poczatek mam kilka sukienek ktore moge zawiazac dookola pasa, zakupilam dwie pary spodni ciazowych i jedne jeasny na latanie w weekend. Czy znacie inne sklepy pokroju asos ktore wysylaja do usa i maja fajnie rzeczy?

mary

justynaaaa2 dzięki wielkie! Czyli w sklepie można szukać "nietoperzy" po 80zł? :beer:

abkasia

Adrianna to nie jest ciazowa bluzka.. ;) tylko taka normalna po 40 zl chyba ;)

justynaaaa2

#196
mary_popins one kosztują 44.90 :) na plecach przez środek mają taki szew
u nas wisiały na takim okrągłym stojaku, są przeróżne kolory i trzeba mierzyć każdą sztukę bo rozmiar rozmiarowi nierówny :crazy:

Dodany tekst: 26 Lis 2012, 22:39:10

a i nabyłam tą oto kieckę  ;)
http://www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=d259a&grupa_pom=outlet&przesun=2159
fajna jest, będzie na święta i na wielkanoc i pewnie jeszcze na inne okazje :)
i te 2 spódnice
http://www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=b712&grupa_pom=outlet&przesun=2674 tylko nie granat a beżowo-szara jest
http://www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=s191&grupa_pom=outlet&przesun=11736 czarną

mary

justynaaaa2 bardzo fajne zakupy! Ta spódnica beżowa jest świetna. Sukienka jest błyszcząca? kupowałaś przez net czy w stacjonarnym sklepie? Ktoś tu pisał, że mają zaniżoną rozmiarówkę ale ciekawa jestem jak bardzo.

Kata

mary_popins Czy dobrze wyczuwam, że mamy Ci gratulować? :D
Pozdrawiam

Kata

salsa

#199
ja z ciazowych to mam tylko legginsy i jeansy proste oraz takie szare rurki, ktore dała mi przyjaciółka
a tak to nic
bluzki nosze nadal swoje, kupiłam kilka takich dłuższych i sa ok do spodni
wchodze w swoje rozciągliwe dzianinowe sukienki bez problemu

mysle o czyms na swieta ale w zasadzie chyba kupie tylko spódnice bo bluzki  i żakiety  sa ok - ostanio pomierzyłam troche rzeczy w szafie i jak się mocno nie rozrosnę do świąt to nawet i kieckę elegancką mam w ktorą wejdę :)
w płaszczu się zapinam tylko paska nie zakładam
w puchówce tez się na razie zapinam, wiem , ze mi do konca nie wystarczy ale gdzie ja tam bede w lutym latac, autem sobie podjadę i juz :D


Justa, tą sukienkę ma moja koleżanka tylko kolor taki niebieski granat i właśnie mi ją chciała pozyczyć na święta , tylko ze ona mowi, ze miała do niej duzo większy brzuch niz moj jest i moze wisieć....

spódniczki bardzo ładne, tą ciemną kupiłaś w necie? bo taką bym mogła nabyć, ile dałas?



Dodany tekst: 26 Lis 2012, 23:03:50

Cytat: Kata w 26 Lis 2012, 22:57:37
mary_popins Czy dobrze wyczuwam, że mamy Ci gratulować? :D
o własnie tez miałam o to pytac ;) ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)