Moda Ciążowa

Zaczęty przez aja, 08 Maj 2008, 17:40:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

Niektórym zapewne przydadzą się adresy sklepów z odzieżą ciążową lub ciekawymi połączeniami i pomysłami!!!

ja osobiście sporą uwagę zwracałam na dziennikarkę J. Racewicz jak dla mnie zawsze wyglądała świetnie i atrakcyjnie nawet w ostatnich miesiącach ps. podobno urodziła chłopca
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mało jest zdjęć w necie ale czasem wyglądała naprawdę super

Typowo ciążowy sklep to chyba widziałam tylko jeden - w Galerii Mokotów w Warszawie


vobi

U nas sa jakies 2 czy 3 sklepy z moda ciazowa, jeszcze nie bylam, ale na "lokalnym" forum czytalam, ze ceny sa porazajace, a wybor niespecjalny - dziewczyny polecaly zakupy ciazowe albo w necie (allegro, www.9fashion.pl), albo w sieciowkach - H&M, Zara, C&M.

vobi

wlasnie doczytalam, ze 9fashion ma oprocz sklepu internetowego (i sprzedazy na allegro) sklepy firmowe i wspolpracujace, m.in. w Warszawie
http://www.9fashion.pl/sklepy.php#POLSKA

jusia

vobi w sieciowkach ceny też sa raczej wysokie, za spodnie w H&M trzeba zapłacic 199 PLN dla mnie do za dużo, może takie osiedlowe sklepiki, czasem maja coś fajnego i w nieywgórowanej cenie...a bardzo chcesz powiększać garderobę? ja wlaśnie w sobote wybieram sie na zakupy, pod Łodzią jest takie wielkie centrum/ targowisko i chyba tam sie przejade, niedawno widziałam tam porządnie uszyte spodnie za 60 pln i to jest cena do przyjęcia ;) planuje jedną parę długich spodni i jedną 3/4, no i może jakąś spódnice (no może dwie) nie chce za bardzo szalec, ale nie chce tez chodzic w spodniach z rozpiętym rozporkiem (bo juz sie nie moge absolutnie dopiac) ;)   
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

vobi

jusia79, ja na razie jeszcze nie kupuje, bo poki co mieszcze sie w dotychczasowe ciuchy (ze wzgledu na nadwage i tak zawsze nosilam raczej luzne ciuchy), wiec mysle ze jeszcze na jakis miesiac starcza... Poza tym na razie tak naprawde nie wiem, jak duze kupowac - chcialabym takie, zeby starczyly na cala ciaze (regulowane). Przegladnelam ten katalog 9fashion i nawet mi sie podobaja niektore ciuchy (ceny nieco mniej :(), mysle ze sie na cos skusze. A w miedzyczasie posznupfam w jakichs malych sklepikach i "second handach".

kamu2

Ja akurat mam dobrze bo sama prowadzę w cz-wie taki sklep,także zapraszam:)
Jusia ty mieszkasz blisko Łodzi mogę ci polecić bardzo fajny sklep w Rzgowie na starym porlosie,sklep nazywa się Qba,to będzie środkowa alejka od strony Łodzi zaraz na początku hali.Mają naprawdę świetne ubrania,nie jakieś ciotowate worki,sama chodzę w spodniach od nich to nikt nie chciał wierzyć że to ciążowe.Nie wiem jakie ceny są dla detalu,ale myślę że przystępne,myślę że ok 70 zł spodnie.Acha czynne jest tam również w niedziele.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

jusia

dzięki kamu na pewno sie tam wybiore  :drunk: (bezalkoholowe)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

sonatina

Ja w 4 miesiacu ciąży nabyłam dżinsy - regulowane w pasie, z myślą, że wykorzystam je do końca ciąży i może nawet chwilę po... Dziś stały się już niewygodne, tzn cisną mnie w pasie, dopinam się, ale przy siadaniu poprostu się wrzynają i ciągle muszę je odpinać. Do tego nabyłam w kąplecie fajną dżinsową tunikę, wtedy była za dyża , dziś już ciasnawa, a też myślałam, że będzie do końca..
Teraz gdy zrobiło się cieplutko śmigam w spodniach z lnu, nabytych przeze mnie w H&M. Super wygodne!!! I napewno starczą do końca. Poza tym ciągle zaopatruję się w rozmaite tuniki i bluzki z krótkim i długim rękawkiem, najchętniej odcinane pod biustem w coraz to wiekszych rozmiarach. Można takie nabyć nie tylko w sklepach  ciążowych i często w przystępnych cenach.
No i buty... stopa mi chyba urosła :) bo w normalny rozmiar nie wchodzę.
Liczę sie z tym, że po porodzie również wykorzystam te ubrania.

foszek

Cytat: sonatina w 09 Maj 2008, 15:34:26
No i buty... stopa mi chyba urosła :) bo w normalny rozmiar nie wchodzę.
A ja myslalam ze ze mna cos nie tak, bo mnie teraz wszystkie buty cisna :)
Ja kupialm sobie w H&M 2 pary spodni: sportowe i czarne, teraz smigam w nich, maja ten szeroki golf, dzieki temu nic mnie nie cisnie. Cena tez mi sie srednio podobala bo za kazde dalamok 25 €.
Ale kupilam tez tam majki, takie pelne i jestem strasznie z nich zadowolona, bo tez nie uciskaja.
A do H&M polecam czasmi zagladac, bo ostatnio kupial tunike dla ciezarowek, z rekawkiem za lokiec, bardzo cieniutka, luzna za 9 € po przecenie z 30.
Na lato szukam jakies sukienki cieniutkiej, i takiej do kolan, niestety nic na razie nie umiem znalesc :(
Tzn znalazlam raz, marzenie, ale po 50 % przecenie kosztowala 169 €

sweedee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mary

to ja wklejam link do strony, z której podoba mi się sporo rzeczy. Ceny trochę mniej, ale któraś może skorzysta ;)

http://www.happymum.pl/sklep3/?grupa=bluzki

rilla

mary_popins boskie ciuszki, ja bym w kilku teraz mogła chodzić:D hm po wykończeniu mieszkania chętnie wskoczę w taki rozmiar:D

sweedee

mary_popins, w tym sklepie właśnie, którego link wkleiłam też są głównie rzeczy haapy mum  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

jusia

 sweedee dzięki, raz sie juz pod ten sklep zapedziłam na specerze z koleznka, wiec wiem gdzie jest  brawo
ja już po pierwszych ciążowych zakupach, bawełniana kremowa spódnica oraz lniane spodnie 3/4 obie ze sciągaczem na brzuch, nie mogłam sie zdecydowac na dżinsy, bo były rurkowate, w zamian zakupiłam bluzkę, taką z tych bardziej eleganckich, fajne rzeczy znalazłam (dzięki kamu) i za przystępną cenę, wybór duży, chyba jednak kupie wiecej rzeczy niż zamierzałam :(   
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

aja

ja właśnie wróciłam z zakupów ale nic konkretnego nie kupiłam oprócz biustonoszy, które muszę wymienić! myślałam że kupię jakąś zwykłą kieckę bo wesele za 3 tyg. ale nic........nic nic nie ma!

dragonfly

a ja z uporem maniaka podaje link do www.isabellaoliver.com jako ze tam pracuje;)
a i jeszcze mama-la-mode.com ale to juz wyzsza polka zupelnie.... Chociaz i u nas ostatnio zakupy robila Angelina Jolie i Jessica Alba...

panikarola

no co ty!!!! powaznie?????? a przyszedl z nia Brad??
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

#17
Cytat: panikarola w 14 Maj 2008, 23:53:16
no co ty!!!! powaznie?????? a przyszedl z nia Brad??
powaznie... ale my przez internet sprzedajemy tylko...:(


panikarola

super sa te ciuszki!!! mam kolejna niegodna zajscia w ciaze motywacje - oprocz suwaczka twinnie (chociaz ten to mi sie juz troche znudzil) - ciuchy ciazowe!!! i na te sukienke wlasnie co jest na zdjeciu zwrocilam uwage! ona ja na tym zdjeciu ponizej wlasnie nosi???

a ta Alby to jest ten model tiffany, co?


aaaaach, dragon, doradzisz mi potem, co?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

panikarola alez nie ma problemu, co prawda odchodze z firmy za miesiac ale poki co znizka jest;)

panikarola

aaaaa, zapomnialam, do Niemiec jedziecie?

a przypomnij dokad?

to sie spiesze z ogladaniem strony :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


mika

co do gwiazd w ciąży to mnie zachwyca zawsze Jessica Alba i Gwen, i Angelina ale tylko czasem

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.