Autor Wątek: Moda Ciążowa  (Przeczytany 32345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

Moda Ciążowa
« dnia: 08 Maj 2008, 17:40:09 »
Niektórym zapewne przydadzą się adresy sklepów z odzieżą ciążową lub ciekawymi połączeniami i pomysłami!!!

ja osobiście sporą uwagę zwracałam na dziennikarkę J. Racewicz jak dla mnie zawsze wyglądała świetnie i atrakcyjnie nawet w ostatnich miesiącach ps. podobno urodziła chłopca
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mało jest zdjęć w necie ale czasem wyglądała naprawdę super

Typowo ciążowy sklep to chyba widziałam tylko jeden - w Galerii Mokotów w Warszawie

vobi

• Gość
Odp: Moda Ciążowa
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Maj 2008, 08:33:27 »
U nas sa jakies 2 czy 3 sklepy z moda ciazowa, jeszcze nie bylam, ale na "lokalnym" forum czytalam, ze ceny sa porazajace, a wybor niespecjalny - dziewczyny polecaly zakupy ciazowe albo w necie (allegro, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), albo w sieciowkach - H&M, Zara, C&M.

vobi

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2008, 08:38:27 »
wlasnie doczytalam, ze 9fashion ma oprocz sklepu internetowego (i sprzedazy na allegro) sklepy firmowe i wspolpracujace, m.in. w Warszawie
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Maj 2008, 08:38:27 »

jusia

« Odpowiedź #3 dnia: 09 Maj 2008, 08:48:01 »
vobi w sieciowkach ceny też sa raczej wysokie, za spodnie w H&M trzeba zapłacic 199 PLN dla mnie do za dużo, może takie osiedlowe sklepiki, czasem maja coś fajnego i w nieywgórowanej cenie...a bardzo chcesz powiększać garderobę? ja wlaśnie w sobote wybieram sie na zakupy, pod Łodzią jest takie wielkie centrum/ targowisko i chyba tam sie przejade, niedawno widziałam tam porządnie uszyte spodnie za 60 pln i to jest cena do przyjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj planuje jedną parę długich spodni i jedną 3/4, no i może jakąś spódnice (no może dwie) nie chce za bardzo szalec, ale nie chce tez chodzic w spodniach z rozpiętym rozporkiem (bo juz sie nie moge absolutnie dopiac) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

vobi

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maj 2008, 08:59:07 »
jusia79, ja na razie jeszcze nie kupuje, bo poki co mieszcze sie w dotychczasowe ciuchy (ze wzgledu na nadwage i tak zawsze nosilam raczej luzne ciuchy), wiec mysle ze jeszcze na jakis miesiac starcza... Poza tym na razie tak naprawde nie wiem, jak duze kupowac - chcialabym takie, zeby starczyly na cala ciaze (regulowane). Przegladnelam ten katalog 9fashion i nawet mi sie podobaja niektore ciuchy (ceny nieco mniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), mysle ze sie na cos skusze. A w miedzyczasie posznupfam w jakichs malych sklepikach i "second handach".

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maj 2008, 08:59:07 »

kamu2

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Maj 2008, 11:11:31 »
Ja akurat mam dobrze bo sama prowadzę w cz-wie taki sklep,także zapraszam:)
Jusia ty mieszkasz blisko Łodzi mogę ci polecić bardzo fajny sklep w Rzgowie na starym porlosie,sklep nazywa się Qba,to będzie środkowa alejka od strony Łodzi zaraz na początku hali.Mają naprawdę świetne ubrania,nie jakieś ciotowate worki,sama chodzę w spodniach od nich to nikt nie chciał wierzyć że to ciążowe.Nie wiem jakie ceny są dla detalu,ale myślę że przystępne,myślę że ok 70 zł spodnie.Acha czynne jest tam również w niedziele.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

jusia

« Odpowiedź #6 dnia: 09 Maj 2008, 11:51:16 »
dzięki kamu na pewno sie tam wybiore  :drunk: (bezalkoholowe)

sonatina

« Odpowiedź #7 dnia: 09 Maj 2008, 15:34:26 »
Ja w 4 miesiacu ciąży nabyłam dżinsy - regulowane w pasie, z myślą, że wykorzystam je do końca ciąży i może nawet chwilę po... Dziś stały się już niewygodne, tzn cisną mnie w pasie, dopinam się, ale przy siadaniu poprostu się wrzynają i ciągle muszę je odpinać. Do tego nabyłam w kąplecie fajną dżinsową tunikę, wtedy była za dyża , dziś już ciasnawa, a też myślałam, że będzie do końca..
Teraz gdy zrobiło się cieplutko śmigam w spodniach z lnu, nabytych przeze mnie w H&M. Super wygodne!!! I napewno starczą do końca. Poza tym ciągle zaopatruję się w rozmaite tuniki i bluzki z krótkim i długim rękawkiem, najchętniej odcinane pod biustem w coraz to wiekszych rozmiarach. Można takie nabyć nie tylko w sklepach  ciążowych i często w przystępnych cenach.
No i buty... stopa mi chyba urosła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo w normalny rozmiar nie wchodzę.
Liczę sie z tym, że po porodzie również wykorzystam te ubrania.

foszek

« Odpowiedź #8 dnia: 09 Maj 2008, 16:13:08 »
No i buty... stopa mi chyba urosła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo w normalny rozmiar nie wchodzę.
A ja myslalam ze ze mna cos nie tak, bo mnie teraz wszystkie buty cisna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja kupialm sobie w H&M 2 pary spodni: sportowe i czarne, teraz smigam w nich, maja ten szeroki golf, dzieki temu nic mnie nie cisnie. Cena tez mi sie srednio podobala bo za kazde dalamok 25 €.
Ale kupilam tez tam majki, takie pelne i jestem strasznie z nich zadowolona, bo tez nie uciskaja.
A do H&M polecam czasmi zagladac, bo ostatnio kupial tunike dla ciezarowek, z rekawkiem za lokiec, bardzo cieniutka, luzna za 9 € po przecenie z 30.
Na lato szukam jakies sukienki cieniutkiej, i takiej do kolan, niestety nic na razie nie umiem znalesc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Tzn znalazlam raz, marzenie, ale po 50 % przecenie kosztowala 169 €

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Maj 2008, 23:16:18 »
jusia79, Tobie polecam, bo niedaleko:

mary

« Odpowiedź #10 dnia: 11 Maj 2008, 13:06:05 »
to ja wklejam link do strony, z której podoba mi się sporo rzeczy. Ceny trochę mniej, ale któraś może skorzysta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #11 dnia: 11 Maj 2008, 13:18:36 »
mary_popins boskie ciuszki, ja bym w kilku teraz mogła chodzić:D hm po wykończeniu mieszkania chętnie wskoczę w taki rozmiar:D

sweedee

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1458
  • lubim mamę! jeśt mondla i pyśna!
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Maj 2008, 13:19:45 »
mary_popins, w tym sklepie właśnie, którego link wkleiłam też są głównie rzeczy haapy mum  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #13 dnia: 11 Maj 2008, 17:42:37 »
 sweedee dzięki, raz sie juz pod ten sklep zapedziłam na specerze z koleznka, wiec wiem gdzie jest  brawo
ja już po pierwszych ciążowych zakupach, bawełniana kremowa spódnica oraz lniane spodnie 3/4 obie ze sciągaczem na brzuch, nie mogłam sie zdecydowac na dżinsy, bo były rurkowate, w zamian zakupiłam bluzkę, taką z tych bardziej eleganckich, fajne rzeczy znalazłam (dzięki kamu) i za przystępną cenę, wybór duży, chyba jednak kupie wiecej rzeczy niż zamierzałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   

aja

« Odpowiedź #14 dnia: 14 Maj 2008, 21:09:04 »
ja właśnie wróciłam z zakupów ale nic konkretnego nie kupiłam oprócz biustonoszy, które muszę wymienić! myślałam że kupię jakąś zwykłą kieckę bo wesele za 3 tyg. ale nic........nic nic nie ma!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 14 Maj 2008, 21:09:04 »

dragonfly

« Odpowiedź #15 dnia: 14 Maj 2008, 22:54:17 »
a ja z uporem maniaka podaje link do Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jako ze tam pracuje;)
a i jeszcze mama-la-mode.com ale to juz wyzsza polka zupelnie.... Chociaz i u nas ostatnio zakupy robila Angelina Jolie i Jessica Alba...

panikarola

« Odpowiedź #16 dnia: 14 Maj 2008, 23:53:16 »
no co ty!!!! powaznie?????? a przyszedl z nia Brad??
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

« Odpowiedź #17 dnia: 15 Maj 2008, 10:02:13 »
no co ty!!!! powaznie?????? a przyszedl z nia Brad??
powaznie... ale my przez internet sprzedajemy tylko...Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2008, 10:08:00 wysłana przez dragonfly_80 »

dragonfly

« Odpowiedź #18 dnia: 15 Maj 2008, 10:03:03 »
a, i Jessica

panikarola

« Odpowiedź #19 dnia: 15 Maj 2008, 10:14:18 »
super sa te ciuszki!!! mam kolejna niegodna zajscia w ciaze motywacje - oprocz suwaczka twinnie (chociaz ten to mi sie juz troche znudzil) - ciuchy ciazowe!!! i na te sukienke wlasnie co jest na zdjeciu zwrocilam uwage! ona ja na tym zdjeciu ponizej wlasnie nosi???

a ta Alby to jest ten model tiffany, co?

aaaaach, dragon, doradzisz mi potem, co?

dragonfly

« Odpowiedź #20 dnia: 15 Maj 2008, 10:17:36 »
panikarola alez nie ma problemu, co prawda odchodze z firmy za miesiac ale poki co znizka jest;)

panikarola

« Odpowiedź #21 dnia: 15 Maj 2008, 10:19:45 »
aaaaa, zapomnialam, do Niemiec jedziecie?

a przypomnij dokad?

to sie spiesze z ogladaniem strony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #22 dnia: 15 Maj 2008, 10:21:51 »
do Paderborn... juz sie nie moge doczekac:)

mika

« Odpowiedź #23 dnia: 15 Maj 2008, 10:22:45 »
co do gwiazd w ciąży to mnie zachwyca zawsze Jessica Alba i Gwen, i Angelina ale tylko czasem
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

panikarola

« Odpowiedź #24 dnia: 15 Maj 2008, 10:23:05 »
mezysko tez?