Najfajniesza sobota dragonfly.... (WSZYSTKIE ZDJECIA JUZ NA STR 1)

Zaczęty przez dragonfly, 08 Maj 2008, 16:43:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

I juz po... Coz tu duzo mowic, bylo super, bez wiekszych wpadek, minal juz prawie tydzien i nie moge tego jeszcze ogarnac;) Ceremonia trwala cale 7 minut  :o , byl to debiut pani prowadzacej i biedna bardzo sie stresowala, chyba cos pominela, a na pewno wzmianke, ze mozemy sie pocalawac czy cos takiego, ale dalismy sobie z tym rade... Caly czas rozpraszala mnie tkumacz przysiegla, bo szeptala Mike'owi tlumaczenie po angielsku. Mlody obraczke mial troche za mala  :o wiec wcisnelam mu tylko do polowy palca, potem zdjecia, zyczenia, tego  nawet za bardzo nie pamietam, wiem ze na przysiedze bylam powazna ale tak poza tym nie moglam opanowac smiechu:)
Potem wesele.... zespol super, DJ rowniez....
Goscie, po prostu niesamowici!!!! Nastapila totalna integracja polsko-australijsko-szkocko-angielska, glownie przy Panu Tadeuszu. Obsluga hotelowa bez zarzutu... Generalnie bez wpadek, zdarzylo sie pare smiesznych rzeczy ale to wszystko zarty sytuacyjne, wiec bez sensu je opowiadac... Dzien drugi- troche padalo ale wszyscy mieli swietne humory i poprawiny przy trwaly od 14 do 2 w nocy.
Duzo by opowiadac....
Chwilowo jestem w posiadaniu tylko 3 zdjec, reszta dojdzie w ciagu najblizszego tygodnia...
http://picasaweb.google.com/dragonfly010180/Wesele
Ps. zdjecia dodane dzisiaj, zupelnie nieprofesjonalne, pozbierane od rodzinki ale lepsze niz nic;)

a TU ZDJECIA OD FOTOGRAFKI...

www.picasaweb.google.com/dragonfly010180/PrzygotowaniaISlub - przygotowania i slub;)
www.picasaweb.google.com/dragonfly010180/Weselicho - wesele
www.picasaweb.google.com/dragonfly010180/Plener2 - plener




panikarola

no gratulacje, dragonfly, wielkie!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

dragonfly_80 niewiele widze, ale juz czekam jak na szpilkach, bo kilty to moja milosc :D a kilty na przystojniakach to mozesz sobie wyobrazic :D

GRATULACJE :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

rzeczywiscie na tych zdjeciach niewiele widac... lol
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

kurde, nie mam wiecej zdjec, bo brat zapomnial naladowac baterie durny....
ja sama sie nie moge doczekac na wiecej zdjec, mam nadzieje, ze juz niedlugo, bo i plener mielismy we wtorek to za jednym zamachem wszystko wrzuce;)
dzieki dziewczyny, macie ode mnie piwko!!!

aja

super - gratuluję
bardzo mi sie podobaja i te 3 zdjecia

bozena.dp

dragonfly kochana gratuluję i życzę tylko szczęśliwych dni  :flowers:  brawo  :flowers:
no i z niecierpliwością czekam na fotki ;)


Chermelle

GRATULEJSZYN  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

I WSZYSTKIEGO CO SOBIE ZAMARZYLIśCIE  brawo brawo brawo

a i tez czekam na zdjecia

Kasia

ale super :)


faceci w kiltach


super super :)


gratuluje i czekam niecierpliwie na fotki :)


jupi jupi jupi

goga

No kochana narobiłaś mi apetytu na resztę :) na razie pięknie pięknie -chociaż mało widać ale daje przedsmak tego, co będzie dalej :) GRATULACJE !!!!!!!!!


a w ogóle to jestem zawiedziona - a Wiliam gdzie??? ??? i dla kogo to smarowanie samoopalaczem było ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sonja

Gratulacje:) samych szczęśliwych dni!

mary

Dragonfly- GRATULACJE !!! :)  :flowers: :drunk: I wszystkiego pięknego!
Pięknie, że wszystko wyszło pięknie - a niby jak mogło nie wyjść? ;) To teraz niecierpliwie czekam na dalsze wspaniałości do podziwiania. A na pewno będzie co- dzięki Tobie trafiliśmy z N. na takie piękne zaproszenia (zgapiliśmy od Was ;))

martullek


jo_miekka

Dragon, no tymi trzema to tylko smaka narobiłaś! Czekamy!
No i wszystkiego naj naj naj!

elizapj

gratulacje!
zdjecia zapowiadja sie jedyne w swoim rodzaju:)

wszytskiego naj!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!  brawo brawo brawo brawo

U nas integracja odbywala sie z pomoca zubrowki ;)

Nie musze dodawac, ze chce wiecej fotek  :D :D :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosanka

No pięknie się zapowiada! Choć panowie w spódniczkach jakoś do mnie nie przemawiają to muszę stwierdzić, że masz przystojnego męża :) I nawet w takim stroju wygląda nieżle :D
Wszystkiego dobrego dla Was!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

inkageo

Gratuluję :) Nie mogę sie doczekać kolejnych fotek :) :) :)
Imagine there is no hate

asia407

Gratulacje! Z niecierliwoscia czekam na wiecej zdjec.
Chociaz juz po jednym zaluje,ze moj Kevin nie Szkot i kiltu nie zalozy. Ale ciacho ci sie trafilo... 8)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: mary_popins w 08 Maj 2008, 19:25:19
Dragonfly- GRATULACJE !!! :)  :flowers: :drunk: I wszystkiego pięknego!
Pięknie, że wszystko wyszło pięknie - a niby jak mogło nie wyjść? ;) To teraz niecierpliwie czekam na dalsze wspaniałości do podziwiania. A na pewno będzie co- dzięki Tobie trafiliśmy z N. na takie piękne zaproszenia (zgapiliśmy od Was ;))
widzialam, ale nie mialam nawet jak nic napisac.... fajne sa, nie?
no i oczywiscie wszystkie Was dzisiaj rozpijam;)

goga

a Wiliamek - chlip chlip???

nie masz na razie więcej fotek ?? :(
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

dragonfly

goga, no nie ma wiliamka...:( jakos sie mezem pocieszam jak moge na razie;)
nie mam fotek, bo siedze na jakim zadupiu, z dziadkami... jak w sanatorium, a ta rodzina co robila zdjecia na wakacjach z aparatem, a od fotografki jeszcze nie mam, musze z 2 tyg czekac ale porosilam co by mi pare fotek jutro podeslala...

dragonfly

Cytat: asia407 w 08 Maj 2008, 22:37:37
Gratulacje! Z niecierliwoscia czekam na wiecej zdjec.
Chociaz juz po jednym zaluje,ze moj Kevin nie Szkot i kiltu nie zalozy. Ale ciacho ci sie trafilo... 8)
he he... nawet babcia mi powiedziala, ze przy tym to sie musze troche starac;) a w kilcie wygladal bosko, zreszta na codzien tez czasem tak chodzi, ale nie az tak wypasnie....

cumberland

dragonfly_80 gratulacje i samych małżeńskich wspaniałości !!! czekam na więcej fotek bo po tych trzech aż ślinka leci ;)