odebralismy obraczki:(((

Zaczęty przez dominika, 20 Sie 2007, 20:03:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dominika

mialy miec 4 mm a maja 4,5-niby nieiwlka roznica ale na moich chudych palcach widac....:(poza tym gosc odwalil fuszerke-mialy byc dwie polowy-polowy z zasady sa rowne ale w tym przypadku nie!!!jedna polowa miala byc blyszczaca, druga matowa....kawalek jest matowy,przedzielony chamskim rowkiem, krawedz porysowana od piaskowania.....dziewczyny szerokosc moge reklamowac czy 4,5 to w mniemaniu jubilera od 4 do 5???buuu

eva_luna

ja bym nie odebrala i reklamowala. ogladaliscie jakis wzor? na jakiej podstawie wybraliscie te obreczki?

wrobelek0403

Cytat: "dominika"mialy miec 4 mm a maja 4,5-niby nieiwlka roznica ale na moich chudych palcach widac....:(poza tym gosc odwalil fuszerke-mialy byc dwie polowy-polowy z zasady sa rowne ale w tym przypadku nie!!!jedna polowa miala byc blyszczaca, druga matowa....kawalek jest matowy,przedzielony chamskim rowkiem, krawedz porysowana od piaskowania.....dziewczyny szerokosc moge reklamowac czy 4,5 to w mniemaniu jubilera od 4 do 5???buuu

oczywiscie, ze reklamuj!! towar jest zupełnie niezgodny z zamowieniem. Facet sprzeprzył robote. Ja bym w zyciu tych obrączek nie odebrała, dała ma 2 tygodnie na poprawki, a potem zażądała zwrotu pieniędzy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Reklamuj! Nie mozemy tolerowac takiego dziadostwa i patalajstwa. W Hiszpanii ludzie nie maja zwyczaju reklamowac i skladac zazalen i  tach ich przyzwyczaili do placenia za byle co. Moja tesciowa raz mi powiedziala kiedy chcialam zlozyc reklamacje na prace hydraulika: Zostaw, o 200 euro bedziesz listy pisala i wydzwaniala?" A ja jej na to, ze zrobilabym to nawet gdyby chodzilo o 2 euro. Bo nie chodzi o pieniadze tylko o zasade. Ja swoija prace wykonuje dobrze i tego oczekuje od innych. REKLAMUJ!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

Cytat: "dominika"mialy miec 4 mm a maja 4,5-niby nieiwlka roznica ale na moich chudych palcach widac....:(poza tym gosc odwalil fuszerke-mialy byc dwie polowy-polowy z zasady sa rowne ale w tym przypadku nie!!!jedna polowa miala byc blyszczaca, druga matowa....kawalek jest matowy,przedzielony chamskim rowkiem, krawedz porysowana od piaskowania.....dziewczyny szerokosc moge reklamowac czy 4,5 to w mniemaniu jubilera od 4 do 5???buuu

powiedz co gdzie i jak dla przyszlym PM ;)
a swoja droga, reklamuj bo juz widac, ze Ci sie nie podobaja a to niedobrze :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

rubin04

Reklamuj. W końcu masz je nosić przez cale życie!

A ja to ostatnio nawet seans w kinie reklamowałam - bo kopia filmu była do d... Przez cały film jakies "esy-floresy" w kolorze zieleni latały..
I nie chodziło o te 17zł za bilet - ale o to, ze miałam jakiś plan na miły wieczór itd a przy kasie nikt mi nie powiedział że produkt jest niepełnowartościowy.
No i dostałam 2 bilety na dowolny seans (bo byłam z moim M.).

powodzenia!


I napisz gdzie taki partacz oferuje swoje usługi.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

my mieliśmy podoba sytuacje, nam też schrzanili na maxa obraczki i wmawiali przy tym, że wszystko jest w porządku. Użeranie się z partaczami opisałam tutaj:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=65031222&a=65031222


Idzcie jak najszybciej z reklamacją, bo towar jest niezgodny z zamówieniem. Czeka was awantura przy dochodzeniu swoich praw, ale warto zaryzykować. Chyba chcecie mieć ładne obraczki.
Nam pomogła moja rodzina: moja mama, brat, przyszła bratowa i mój ojciec. Jak tylko byłam z mężem, to było z nimi jak grochem o ścienę, jak się zleciała moja rodzina to nadal było jak grochem ościane, ale panienki już nie były tak pewne siebie.


Życze powodzenie w walce
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

sweedee

Reklamuj, bo będzie Cię to drażnić, ile razy na nie spojrzysz albo przestaniesz nosić, a to przecież nie o to chodzi. Nie znoszę partaczy, a jeśli by to jeszcze chodziło o moje obrączki ślubne, to dopiero zrobiłabym zadymę! Nie daj sobie wciskać kitu! Obrączka ma Ci przypominać cudowne chwile, a nie wk...ć całe życie! :evil:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

dominika

czesc dziewczyny, oczywiscie ze bedziemy reklamowac!
a czemu odebralismy?bo ja pracuje do 18 i wyslalam mojego N-goscia ktory przyjmowal nasze zlecenie nie bylo,wiec moj N odebral obraczki i w domu obejrzelismy dokladnie i dopiero wyszlo ze tyle niedociagniec jest.
to wroclawska pracownia jubilerska na przeciwko opery.facet naprawde byl sympatyczny ale chyba rzeczywiscie maja niesamowity przerob i po prostu robi na szybkiego.ogolnie wzor nam sie bardzo podoba ale wykonanie jak u dziecka ktore sie uczy:(((to nasza cala naiwnosc...niestety trzeba wszystko sprawdzac,mierzyc i dopytywac 5 razy!dam znac czy sie udalo.dzieki