Autor Wątek: slubna podwiazka  (Przeczytany 6756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madea

• Gość
Odp: slubna podwiazka
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Maj 2008, 11:48:09 »
baaa że kwiatuszek, do niebieskiej wstążki nikt by mnie nie namówił!Tak to będzie coś niebieskiego i nie będzie mnie drażniło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #26 dnia: 16 Maj 2008, 22:30:29 »
.
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2008, 22:33:18 wysłana przez errata »

marlen_ka

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Maj 2008, 22:56:30 »
a ja miałam niebieską i jakoś mi jej kolor nie przeszkadzał, tym bardziej że nie było jej przecież widac. niektóre  podwiązki maja kokardki i inne pierdólki dlatego je widać. moja była bardzo delikatna, nie odznaczała sie i była bardzo wygodna. raz tylko zsunęła mi sie prawie nad kolano:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 18 Maj 2008, 22:56:30 »

rilla

« Odpowiedź #28 dnia: 18 Maj 2008, 23:11:05 »
marlenka gdzie tój opis!!! szybko! czekamy!

nionczka

« Odpowiedź #29 dnia: 22 Maj 2008, 20:00:59 »
Ja mialam dwie. Na rok przed naszym slubem kiedy jeszcze znajomi nie wiedzieli, ze sie pobieramy bylismy na slubie znajomych. I na parkingu znalazlam podwiazke. Nalezala do naszej koleznki-panny mlodej. Poszlam jej ja oddac, usmiala sie bo nawet sie nie zorientowala, ze ja zgubila i powiedziala: "dla ciebie bo pewnie bedziesz nastepna". A potem dostalam od kolezanek na weekendzie panienskim druga. Ale zalozylam te pierwsza bo ladniejsza i podobalo mi sie to, ze przechodnia.
Nie gryzla, nie spadala. Mily gadzet. Ale nie pokazywalam jej ani nie fotografowalam.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 22 Maj 2008, 20:00:59 »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Maj 2008, 20:08:02 »
dostałam od świadkowej na panieńskim - błękitną
zgubiłam
dwie pozostałe druhny kupiły mi drugą
nie wiem tylko czemu mam dwa zdjęcia z jej nakładania - w zupełnie różnym czasie i okolicznościach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aja

« Odpowiedź #31 dnia: 22 Maj 2008, 20:56:38 »
kupioną miałam ale nie założyłam ponieważ się odznaczała pod sukienką ale hahahah odprółam od niej niebieski mały kwiatuszek z plastiku i wlożyłam go do biustonosza - i nawet nie zgubiłam ha! bo podobno coś błękitnego trzeba mieć....

elizapj

« Odpowiedź #32 dnia: 25 Maj 2008, 00:50:43 »
dzis widzialam w buduarze...lise charmel i jakas tam jeszcze inna firma..to byly jedyne jakie dotad chcialam 'przymierzyc'

ale 109 zl? tyle ta gumeczka ma kosztowac? ;0
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #33 dnia: 25 Maj 2008, 11:30:37 »
109 zł......... no bez jaj....
tzn, jak kto chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elizapj

« Odpowiedź #34 dnia: 25 Maj 2008, 13:01:44 »
109 zł......... no bez jaj....
tzn, jak kto chce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no wlasnie lekko przesadzone mi sie zdawalo... stad pytam...

marlen_ka

« Odpowiedź #35 dnia: 25 Maj 2008, 14:09:58 »
uuuuuuuu 109 zł.....
ja i moja podwiązka sie powinnyśmy wstydzić bo moja podwiązka kosztowała "całe" 5 złotych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakoś nie przywiązywałam tak wielkiej wagi do tego, żeby była markowa etc. mi zależało tylko na tym, aby była delikatna i bez niepotrzebnych pierdół, np. kokardek. udało mi sie taka znaleźć na bazarku i już nie kombinowałam dalej

sznapkowa

« Odpowiedź #36 dnia: 30 Lip 2008, 11:09:48 »
Ja miałam podwiązke - błękitną którą dostałam od mamy (żebym  miąła coś niebieskiego). Nic nie drapało, nie przeszkadzało, nie odznaczało się i zdjęłam ją dopiero w domu razem z sukienką i całą resztą. Swoją podwiązke oddam przyszłej bratowej - będzie miała coś niebieskiego i coś porzyczonego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #37 dnia: 30 Lip 2008, 11:14:47 »
mi przed samym wyjściem do kościoła przyszła szwagierka wcisnęła na nogę UŻYWANĄ, POŻYCZONĄ, podwiązkę Z NIEBIESKĄ kokardką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

podwiązka była piękna taka jakby ręcznie robiona, nie zwykła masóweczka

I tym sposobem, nie planując, miałam podwiązkę
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #38 dnia: 02 Sie 2008, 21:22:41 »
Ja tez miałam, kupiła mi (być mozę) przyszła bratowa, bo moja swiadkowa jakos sie w tej materii nei wykazała...

Nie pamietam by gryzła czy przeszkadzala, mimo ze była na goła nogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale nie było publicznego jej ściągania i jakis tam rytuałów z tym zwiazanych - była w ramach "czegoś niebieskiego"