Książki o niemowlakach, fora dla młodych mam, bajki dla dzieci itp.

Zaczęty przez ishka82, 07 Maj 2008, 15:18:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

dziewczyny ja ogądam DD TVN i tam w środy chyba przychodzi, naprawde spoko facet i takie mądre rzeczy gada, np dzieki niemu nauczyłysmy sie z Majka jesc łyżeczką, co wydaje sie proste a nie jest. niemowlak to co włoży sie mu do buzi, połykając wypchnie języczkiem, a taj nauczyłam sie karmić, że ona ten jezyczek wykorzystuje do zbierania z łyżeczki

twinnie77

brawurka132, to najprawdopodobniej właśnie Paweł Zawitkowski o którym pisałam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka


jusia

z innej beczki, ale o dzieciach "Dziecko dla odważnych" Talko, bardzo zabawna ksiazka, ktora z mezem sobie razem czytamy, ja sie smieje, a jemu włosy dęba staja z przerazenia  lol lol
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

gabriela


Majeczka

Cytat: jusia w 29 Maj 2008, 22:02:00ja dzis zakupiłam "Język niemowląt" T. Hogg i tak sobie z mężem na głos czytamy
mika jakbyś miała coś jeszcze to prosze podeślij mi również

jusiu tez mam te ksiazke i wiernie czytam :) ciekawe czy da sie taki latwy plan w prowadzic w zycie :) oby
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: jusia w 23 Cze 2008, 10:25:09z innej beczki, ale o dzieciach "Dziecko dla odważnych" Talko, bardzo zabawna ksiazka, ktora z mezem sobie razem czytamy, ja sie smieje, a jemu włosy dęba staja z przerazenia  LOL LOL
dotarłam ostatnio do tej książki. czytałam po nocach budząc śmiechem męża... czasem nawet go celowo budziłam, żeby przeczytać najzabawniejsze fragmenty...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

A ja w ogóle nie pamiętałam, ze taki wątek założyłam lol

yoy

a ja polecam bardzo baśn muzyczną "Lato Muminków" przekład: IRENA SZUCH-WYSZYMIRSKA adaptacja i reżyseria: ANDRZEJ MARIA MARCZEWSKI, muzyka: TADEUSZ WOŹNIAK, narrator: GUSTAW HOLOUBEK.
To przepiękna baśń muzyczna z piosenkami w wykonaniu zespołu "Gawęda", Krystyny Prońko, Tadeusza Woźniaka i wielu innych.
W ubiegłym roku wydano reedycję oryginalnego słuchowiska z 1978 roku wydaną na płycie CD. Przez rok próbowałam ją zdobyć i w koncu kupiłam na allegro :) Ale widzę że jest w miarę dostępna, więc polecam bo naprawdę warto. W przedszkolu włączałam ją dzieciakom w trakcie leżakowania i uwielbiały jej słuchać (tak jak zresztą ja sama :) (miałam ściągniętą wersję zgraną z płyt winylowych-ale kiepska jakość tego była)
                                    Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Lato Muminków #1

Dodany tekst: 28 Lip 2010, 20:45:05

a tu teksty piosenek: http://web.pertus.com.pl/~mysza/muminki.html

gabriela