Najpiękniejsze piosenki

Zaczęty przez asko8, 05 Maj 2008, 14:39:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asko8

witajcie,
staram się przygotować podkład muzyczny dla mojego kamerzysty( tak sie z nim umówilam coby kawalków disoc polo nie wstawil;) i mam kilku faworytow, moze dprzucicie jakies swoje opcje:
moje utwory to na razie
fascination nat cole
when i fall in love nat cole
in the moonlight (z tracku do sabriny) rod steward
love is all around you wet wet
strangers in the night frank sinatra
love story - motyw przewodni
...


maroonbug

Moje osobiste typy:
Someone like you- Van Morrison
L.O.V.E (was made for me and you)- Nat King Cole
All you need is love- The Beatles
That's amore- Dean Martin
Can't help falling in love with you- Elvis Presley
You was- Dean Martin

Love is all around dla mnie ma komiczny wyraz od czasu filmu Love Actually. Zeszlabym ze smiechu jakbym ja uslyszala gdzies w podkladzie muzycznym do jakiejkolwiek romantycznej historii...Ale to moje odczucie tylko.
A motyw z Love Story jest piekny, ale zle sie kojarzy (wszak ona umarla!) i tez nie chcialabym go slyszec na filmie z dnia slubu.

asko8

zgadzam sie, ze jesli sie pamieta przecudny utwor  christmas all around you, to trudno zachowac powage przy love is all around you (szczegolnie jelsi sie przypomina ostatnie ujecie czyli niekompletnie ubrany wokalista;)

dla mnie jesdnak ta piosenka kojarzy sie z czasami bardzo odleglej mlodosci - bylam w lciuem gdy film wchodizl na ekrany i mam do piosenki duzy sentyment;)


importerka2008

My podeszliśmy do podkładu muzycznego na płycie z dużą dozą humoru i będzie tak:
Czołówka i przygotwania - Love and Marriage - Sinatra (z premedytacją  brawo)
Przyjazd Młodego i błogosławieństwo - Motyw przewodni z Ojca Chrzestnego na mandolinie (film czarno-biały, podrasowany na stare kino)  8)
Przejście do kościoła - Quando, Quando, Quando - Michael Buble
Wyjście z kościoła, przejazd na salę, życzenia, toast - When you're smiling - Michael Buble
Teledysk - Oh, it's so quiet - Bjork
Plener - Meravigliosa creatura - Gianna Nannini (składanka: zacznie się wolniejszą wersją z reklamy Fiata Bravo, a później przejdzie w tą szybszą, oryginalną).

Mam nadzieję, że kamerzysta wszystko super zmontuje, bo wydaje nam się, że wszystko powinno super pasować.

vobi

importerka2008, raaaany, to bedzie po ODJAZD!!!!  brawo Swietny pomysl, az chcialabym ten film zobaczyc....

zwierzatko_mojej_mamy

importerka2008 o ja Cie krece!! :D - 100 dni do slubu, a Ty juz masz podklad pod wszystko :D szalona :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosanka

importerka2008 o właśnie! Masz dziś studniówkę :D   :drunk:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

importerka2008

Cytat: zosanka w 08 Maj 2008, 10:01:19
importerka2008 o właśnie! Masz dziś studniówkę :D   :drunk:

Jezu, faktycznie mam!!!!
Im szybciej ta żaba zapier... tym częściej myślę, że jestem za młoda na ślub  :hammer:

A z tym podkładem to faktycznie polecieliśmy dość wcześnie, ale kamerzysta męczył nas już od miesiąca. Jak już coś robić, to z jajem  jupi jupi jupi

importerka2008

Cytat: vobi w 08 Maj 2008, 09:42:32
importerka2008, raaaany, to bedzie po ODJAZD!!!!  brawo Swietny pomysl, az chcialabym ten film zobaczyc....

Jak się uda to wszystko zmontować, to pokażę.
Jak się nie uda, to nie będę się wychylać  :hammer:

panikarola

oj, tak! podoba mi sie, podoba!

mysmz mieli podobna idee i kurcze, fajna, fajna rzecz!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

asko8

dodaje jeszcze kilka z kolekcji roda stewarda
the greatest american love songs
- have i told you lately that i love you
- bewitched, bothered nad bewildered (z cher)
pewnie cos znajde, jak dluzej poslucham;)
http://pl.youtube.com/watch?v=MeZ64tnkK9s
http://pl.youtube.com/watch?v=qkwxV1EWAOM&feature=related

asko8

Cytat: importerka2008 w 08 Maj 2008, 08:56:45
My podeszliśmy do podkładu muzycznego na płycie z dużą dozą humoru i będzie tak:
Czołówka i przygotwania - Love and Marriage - Sinatra (z premedytacją  brawo)
Przyjazd Młodego i błogosławieństwo - Motyw przewodni z Ojca Chrzestnego na mandolinie (film czarno-biały, podrasowany na stare kino)  8)
Przejście do kościoła - Quando, Quando, Quando - Michael Buble
Wyjście z kościoła, przejazd na salę, życzenia, toast - When you're smiling - Michael Buble
Teledysk - Oh, it's so quiet - Bjork
Plener - Meravigliosa creatura - Gianna Nannini (składanka: zacznie się wolniejszą wersją z reklamy Fiata Bravo, a później przejdzie w tą szybszą, oryginalną).

Mam nadzieję, że kamerzysta wszystko super zmontuje, bo wydaje nam się, że wszystko
powinno super pasować.

czy z ojca chrzestnego bierzesz love theme - speak softly llove?
czy cos innego


importerka2008

Cytat: asko8 w 12 Maj 2008, 20:32:54
Cytat: importerka2008 w 08 Maj 2008, 08:56:45
My podeszliśmy do podkładu muzycznego na płycie z dużą dozą humoru i będzie tak:
Czołówka i przygotwania - Love and Marriage - Sinatra (z premedytacją  brawo)
Przyjazd Młodego i błogosławieństwo - Motyw przewodni z Ojca Chrzestnego na mandolinie (film czarno-biały, podrasowany na stare kino)  8)
Przejście do kościoła - Quando, Quando, Quando - Michael Buble
Wyjście z kościoła, przejazd na salę, życzenia, toast - When you're smiling - Michael Buble
Teledysk - Oh, it's so quiet - Bjork
Plener - Meravigliosa creatura - Gianna Nannini (składanka: zacznie się wolniejszą wersją z reklamy Fiata Bravo, a później przejdzie w tą szybszą, oryginalną).

Mam nadzieję, że kamerzysta wszystko super zmontuje, bo wydaje nam się, że wszystko
powinno super pasować.

czy z ojca chrzestnego bierzesz love theme - speak softly llove?
czy cos innego

Biorę Godfather Theme Waltz, Nino Rota. Nic więcej  :)

nata79

Ja bym dodala melodie z New York, New York, wals Barbary i Bogumila z Nocy i dni i klasyk Moonriver...

MagdaG

Niebieska piosenka - polecam z całego serca - coś pięknego!!!!:)