Brzuszek

Zaczęty przez nionczka, 04 Maj 2008, 13:08:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Dziewczyny  w ciazy, matki i inne! Kiedy Wam sie pojawil brzuszek? Ja dopiero w 8 tygodniu jestem a juz tak od poczatku 7 cos mi sie pojawia. Nie wiem czy to dlatego, ze zawsze mialam plaski brzuch, zero tluszczu (w tych okolicach, w innych niestety mam ;-) i dlatego juz mi widac. Mialam nic nie mowic w pracy do 12 tygodnia, ale nie wiem czy sie uda.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Mi sie juz w 7  tc zaczac podnosic, niby na wadze bylo mniej ale jakos ciasno sie w spodniach zrobilo.
Mysle ze przy odpowiednim stylu ubierania uda Ci sie jakos dociagnac do 12 ty

sweedee

ok. 5 m-ca powoli zaczęłam sie nie mieścić w spodnie  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

nionczka

Od 5 miesiaca Sweede? Szczesciara jestes! Ja w 7 tygodniu wstalam w nocy i zdjelam sobie spodnie od pizamy bo mnie cisnely! Inna sprawa, ze ja zawsze w raczej w obcislych ciuchach chodze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: sweedee w 04 Maj 2008, 16:34:54
ok. 5 m-ca powoli zaczęłam sie nie mieścić w spodnie  ;)
JA jestem teraz w 5 m.cu i wygladam juz baaardzo okraglutko, tak ze zazdroszcze Ci...

jusia

u mnie zaczał sie 14 tc wg OM  i mam juz brzuszek, który wymusza dla wygody odpiecie guzika w spodniach:) przy czym u mnie jest problem tego rodzaju, ze ja mam dużą lordoze, wiec mi sie brzuch sam wypina :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

panikarola

jusia, a co to jest lordoza?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

panikarola pewnie jakaś odmiana skrzywienia kręgosłupa ;)

panikarola

dzieki Kasiu! ty to jestes wszechstronna kobieta :D polewam oczywiscie :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

aja

o rany to chyba jestem w najgorszej sytuacji
Cytat: jusia79 w 04 Maj 2008, 19:30:52
wymusza dla wygody odpiecie guzika w spodniach:
ja to już od dwóch tygodni nie zapinam sie w spodnie, w których najczęściej chodziłam (moich ulubionych)  >:(ale mieszcze sie jeszcze w takie od garniturów
a to dopiero sam początek - fakt faktem jem i jem nie żałuję sobie nawet jak nie jestem zbyt głodna  - biodra to już mi prawie zrównały się z górą, czytałam żeby nie objadać się pustymi kaloriami jak np. słodycze ale nie potrafię sobie odmówić czekolady i czekoladek ani ciastek   :(

jusia

aja w jakiej najgorszej sytuacji ??????? Ty jestes taki szczuplak, ze mozesz jesc i jesc (ale przy rozwiazaniu masz byc grubsza maksymalnie o 12 kg) ;)
panikarola lordoza to łukowate wygięcie kręgosłupa w stronę brzuszna (inaczej mówiąc mam taki "kaczy kuperek", chociaz zadna ze mnie JLo :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

brawurka

nie pamiętam dokłądnie, ale 17 tyg chyba zaczęło być coś widać, tyle, że ja płaskiego brzucha nie miałam nigdy

aja

Cytat: jusia79 w 04 Maj 2008, 21:03:47
Ty jestes taki szczuplak
ByŁam...
już parę osób mi powiedziało, że przytyłam ale jeszcze nie wiedzą dlaczego
a najgorsze jest to, że w marcu kupiłam sobie dwie kiecki - dopasowane (na wesela) i chyba się w nie nie zmieszcze  :D  
i stwierdziłam że jestem czarownica ponieważ bywa tak że jak sobie coś pomyslę to później faktycznie to sie dzieje i tak było z kieckami jak je wieszałm bo sobie pomyślałam "ale bedzie jazda jak będę w ciąży - i sie okaże że wyrzuciłam kase na te kiece bo się nie zmieszcze" i tak sie stało
ani jednej ani drugiej nie założe bo mi lekko brzuchal wystaje a jeszcze jak się najjem to ufffff  ;D

panikarola

hihi, ty czarownico :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

nionczka

No ja raczej sie nie obzeram. Caly czas jestem glodna i caly czas musze cos jesc, ale potem duzo mi nie wchodzi. A puste kalorie w ogole do mnie nie przemawiaja (na szczescie). Jutro oddam przyjaciolce napoczeta 2 tyg temu tabliczke czekolady bo niedobrze mi sie robi jak na nia patrze :-)
Ale juz dwie osoby, ktore wiedza, ze jestem w ciazy zwrocily uwage na mój mini brzuszek. Nie wiem, moze ja jestem troche przewrazliwiona bo mi nigdy nic nie wystawalo?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

moonlight

Hej dziewczyny...
Dla wszystkich noszących pod sercem - gratulacje i... woda mineralna...
więc jak Wam nowe piwo przybędzie - to nie piwo - to woda (no dobrze, może być z soczkiem).

nionczka
przy pierwszym dość późno dostałam brzuszka, choć zaokrągliłam się troszeczkę tak około 12 tygodnia...
przy drugim rozluźnione mięśnie po pierwszym rozeszły się szybciej niż się zorientowałam, że w ciąży jestem. Już w 4 tyg. nie miałam wcięcia w talii, a w 8 tyg musiałam zacząć zmieniać garderobę.
Myślę, że to może być taka pierwsza reakcja na odmienny stan - może się jeszcze zatrzymać (i ruszyć po 4 miesiącu), albo zwolnić (zwłaszcza jak masz silne i wytrenowane mm brzucha). Ale... Może też być tak - bo w końcu każda ciąża jest inna - że będziesz stopniowo ale systematycznie wzrastała...

Co do szefów - ja nie mówiłam do 12 tyg, ale już domniemywano i chyba szefostwo dowiedziało się o przypuszczeniach innych zanim ja im powiedziałam (ale szkoła to specyficzne środowisko - tutaj jakoś wszyscy wiedzą o mnie wszystko zanim ja sama się dowiem...)



foszek

A ja mam jeszcze wciecie w tali, wszystko idzie mi w brzuszek, mam taka pilke pod bluzka...
Kolezanka powiedziala mi ze z tylu nie widac ze jestem w ciazy. Po twarzy niby tez nie..
Ale ja staram sie nie jesc slodyczy, czasami cos niewielkiego wieczorem pod natchnieniem meza....